ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
آپدیت OB40 فری فایر

آپدیت OB40 فری فایر : تغییرات توانایی همه شخصیت ها

ahmadian

Free Fire OB40 Advance Server : تغییرات توانایی همه شخصیت ها توضیح داده شد

آپدیت OB40 فری فایر نشان می‌دهد که شخصیت‌های Dimitri، Thiva، Kapella و Olivia مهارت‌های خود را بازسازی خواهند کرد. پس از سرور پیشرفته OB40، توانایی های جدید آنها بدون شک آنها را به یک جایگزین مناسب تبدیل می کند.

سایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال، بستری امن برای خرید جم فری فایر است.

Garena به طور مرتب توانایی های شخصیت ها را در Free Fire بازسازی می کند. تا تعادل مناسب در گیم پلی بازی را تضمین کند. این تضمین می کند که همه گزینه ها به یک اندازه قدرتمند هستند و عدم تطابق در توانایی ها وجود ندارد. با توجه به اینکه آپدیت OB40 فری فایر احتمالاً در اواخر ماه مه 2023 در دسترس قرار می‌گیرد، قرار است چند کاراکتر تغییری دریافت کنند. که قبلاً در سرور پیشرفته OB40 فاش شده است.

مقالات مرتبط »    سرور ادونس OB40 فری فایر : دانلود APK، کد فعال سازی و تاریخ پایان

توجه داشته باشید:
توانایی‌های موجود در سرور Fire Advance رایگان تضمین نمی‌شود که ثابت بماند. و توسعه‌دهندگان ممکن است قبل از راه‌اندازی رسمی در طول به‌روزرسانی، آن‌ها را تغییر دهند.

تغییرات توانایی همه شخصیت ها در آپدیت OB40 فری فایر

لیست زیر شخصیت هایی است که توانایی های جدیدی را در آپدیت OB40 فری فایر دریافت کرده اند:

Dimitri

دیمیتری شخصیت درون بازی دیمیتری وگاس است و شخصیت نسبتاً مفید بوده است. با این حال، به نظر می رسد بازیکنان به طور کلی Alok و K را بر او ترجیح می دهند. در نتیجه، گارنا توانایی Healing Heartbeat خود را بازسازی کرده است تا او را به خوبی سایر شخصیت‌های مبتنی بر شفا بسازد.

با استفاده از توانایی او یک منطقه درمانی با شعاع 3.5 متر ایجاد می شود. در آن منطقه، کاربر و متحدان پنج اسب بخار در ثانیه بازیابی می‌کنند. و گزینه help-up به طور خودکار در صورت نیاز فعال می‌شود. منطقه خاص هشت ثانیه طول می کشد، و افراد حتی می توانند آن را در زمانی که از کار افتاده اند استفاده کنند.

علاوه بر این، تأثیرات کمک به هم تیمی ها می تواند با مهارت های دیگری مانند Thiva افزایش یابد. شایان ذکر است که این قابلیت پس از هر بار استفاده 60 ثانیه خنک شدن خواهد داشت.

Thiva

ارتعاشات حیاتی Thiva نیز اصلاح شده است. و توسعه دهندگان به طور قابل توجهی این توانایی غیرفعال را تغییر داده اند تا آن را به گزینه ای مناسب برای پشتیبانی تیم تبدیل کنند.

پس از تغییرات در آپدیت OB40 فری فایر ، سرعت کمک به هم تیمی ها را 70٪ افزایش می دهد. و هم تیمی کمک شده در سه ثانیه 100 اسب بخار را بازیابی می کند. با این وجود، زمانی که این توانایی وارد عمل شد، یک خنک کننده 60 ثانیه ای وجود دارد.

Kapella

کاپلا شخصیت دیگری است که مهارت هایش در آپدیت OB40 فری فایر تغییر کرده است. این تنظیمات با دیمیتری مطابقت دارد و در جهت کمک به تیم است.

در اصل، توانایی منفعل او به هم تیمی ها یک سپر 80 اسب بخاری و 10 درصد افزایش سرعت حرکت پس از کمک به آنها می دهد. این اثرات چهار ثانیه پس از کمک موفقیت آمیز کاهش می یابد. علاوه بر این، این توانایی همچنین سرعت خونریزی هم تیمی های ناک داون را تا 35 درصد کاهش می دهد.

Olivia

اولیویا آخرین شخصیتی است که توانایی خود را بازسازی می کند. و همچنین بر کمک به بهبود تیم تمرکز دارد. با توجه به مهارتی که در آپدیت OB40 فری فایر وجود دارد، تجهیز او به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا 80 درصد از اثرات درمانی آواز-هدف خود را در فاصله 10 متری به هم تیمی‌های خود پخش کنند.

این بدون شک او را به گزینه ای باورنکردنی برای ترکیب شخصیت ها تبدیل می کند. زیرا گیمرها می توانند اثرات شفابخش خود را منتقل کنند.

سلب مسئولیت:
با توجه به ممنوعیت اعمال شده بر روی Free Fire در هند، بازیکنان این کشور باید از دانلود و اجرای بازی بر روی دستگاه های خود اجتناب کنند. با این حال، آنها رایگان هستند تا Free Fire MAX را بازی کنند زیرا ممنوعیتی نداشت.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت