ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
سرور ادونس OB40

سرور ادونس OB40 فری فایر : دانلود APK، کد فعال سازی و تاریخ پایان

ahmadian

Free Fire OB40 Advance Server : لینک دانلود APK، کد فعال سازی و تاریخ پایان

سرور ادونس OB40 فری فایر قرار است تا چند هفته دیگر منتشر شود. و Garena برای به روز رسانی آینده آماده شده است. برنامه Advance Server برای به‌روزرسانی OB40 در 19 مه 2023 بازگشت. بازیکنان می‌توانند برای Advance Server ثبت نام کنند تا فرصتی برای تجربه ویژگی‌های منتشر نشده پیش از موعد داشته باشند. با این حال، خوانندگان باید عجله کنند. زیرا فقط تعداد محدودی از کاربران می توانند به سرور پیشرفته FF OB40 دسترسی داشته باشند.

ارزان جم با سابقه چندین ساله در زمینه خرید جم فری فایر به یکی از معتبرترین سایت های فروشگاهی این حوزه تبدیل شده است.

همه می‌توانند در برنامه Advance Server برای Fire Open Beta 40 ثبت نام کنند، اما فقط کسانی که دارای کد فعال‌سازی منحصربه‌فرد هستند، فرصت ورود به مرحله آزمایش را خواهند داشت. علاوه بر این، بازیکنان علاقه مند باید قبل از 29 می 2023 برای Advance Server ثبت نام کرده و کد فعال سازی را دریافت کنند.

مقالات مرتبط »   ویژگی‌های سرور پیشرفته OB40 فری فایر جدید فاش شد

سرور ادونس OB40 فری فایر : دانلود APK، کد فعال سازی و تاریخ پایان

نسخه سرور ادونس OB40 فری فایر بعد از 29 می آفلاین می شود. پس باید قبل از تاریخ پایان به لینک دانلود APK و کد فعال سازی دسترسی داشته باشید. در اینجا یک راهنمای گام به گام آورده شده است که می توانید برای دریافت لینک دانلود APK و کد فعال سازی سرور ادونس OB40 فری فایر دنبال کنید:

مرحله 1: از وب سایت رسمی بازی (https://ff-advance.ff.garena.com/) استفاده کنید تا به وب سایت رسمی Advance Server Garena هدایت شوید.

مرحله 2: در صفحه اصلی، برای ثبت نام باید بین فیس بوک و گوگل یکی را انتخاب کنید.

حسابی که برای ورود به سیستم استفاده کرده اید باید به حساب بازی Free Fire/FF MAX شما مرتبط باشد. اگر این کار را انجام نداده اید، ابتدا باید حساب خود را متصل کنید.

مرحله 3: برای تکمیل ثبت نام برای سرور ادونس OB40 ، یک شناسه ایمیل فعال را در کادر مشخص شده پر کنید و دکمه “اکنون بپیوندید!” دکمه.

مرحله 4: سایت به طور خودکار شما را به صفحه دانلود هدایت می کند، جایی که سرویس گیرنده APK سرور OB40 Advance و کد فعال سازی موجود است.

در برخی موارد، ثبت نام شما تحت بررسی باقی می ماند، بنابراین برای بررسی پیشرفت باید بعداً مراجعه کنید. پس از تأیید برنامه، وب سایت به طور خودکار کد فعال سازی را به روز می کند.

مرحله 5: اگر کد فعال سازی را دریافت کرده اید، می توانید آن را کپی کرده و از لینک APK (که در 19 می در دسترس خواهد بود) برای دانلود برنامه استفاده کنید.

(لینک دانلود OB40 Advance Server: https://freefiremobile-a.akamaihd.net/advance/package/FFadv_66.32.0_0517_ID.apk)

مرحله 6: پس از اتمام دانلود، APK را نصب کرده و آن را اجرا کنید.

مرحله هفتم: کد فعال سازی را وارد کنید تا بعد از باز کردن بازی وارد برنامه Advance Server شوید.

توجه داشته باشید:
شما فقط یک بار می توانید از یک کد فعال سازی استفاده کنید. بنابراین نباید آن را با دیگران به اشتراک بگذارید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت