ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
ویژگی‌های سرور پیشرفته OB40

ویژگی‌های سرور پیشرفته OB40 فری فایر جدید فاش شد

ahmadian

ویژگی های OB40 Advance Server  فری فایر جدید لو رفت : شخصیت Sonia جدید و حالت Metropolis

ویژگی‌های سرور پیشرفته OB40 فری فایر به سرعت در حال نزدیک شدن است و قرار است در 19 می 2023 (جمعه، ۲۹ اردیبهشت) راه اندازی شود. سرور آزمایشی خاص تا 29 می 2023 (دوشنبه، ۸ خرداد) فعال خواهد بود. و بازیکنان را قادر می سازد تا ویژگی های جدید معرفی شده از طریق به روز رسانی بعدی را امتحان کنند. در یک توسعه جدید، برخی از محتوای موجود در Advance Server توسط VIPClown لو رفته است.

سایت ارزان جم امکان خرید جم فری فایر سریع و بدون اتلاف وقت را برای شما فراهم کرده است که مزیت بزرگی است.

طبق پستی که دیتامینر محبوب در هندل اینستاگرام خود رونمایی کرد، قرار است یک شخصیت جدید به نام سونیا و یک حالت جدید به نام Metropolis اضافه شود. جزئیات بیشتر در مورد آخرین سرور رایگان Fire OB40 Advance را در بخش زیر بیابید.

مقالات مرتبط »   سرور پیشرفته OB40 فری فایر : تاریخ انتشار، ثبت نام و فعال سازی

ویژگی‌های سرور پیشرفته OB40 فری فایر : شخصیت سونیا و حالت متروپلیس

سرور پیشرفته OB40 فری فایر به شدت مورد انتظار است. پست VIPClown باعث افزایش بیشتر تبلیغات در جامعه بازی شده است. مانند بسیاری از سرورهای پیشرفته قبلی، “سونیا” مرکز توجه خواهد بود. زیرا بازیکنان معمولاً از معرفی یک شخصیت جدید لذت می برند.

طبق پست، او یک شخصیت زن خواهد بود. با این حال، مشخصات توانایی و ماهیت او، یعنی منفعل یا فعال، هنوز مشخص نشده است. در همین حال، “متروپلیس” یک حالت سرگرم کننده خواهد بود. که در آن تیم ها به دو بخش تقسیم می شوند: Division و Prison. گیمرها می توانند با راه اندازی Advance Server در 19 می 2023، جزئیات بیشتری در مورد هر دوی آنها پیدا کنند.

افراد باید توجه داشته باشند که همه نمی توانند به سرور OB40 Advance دسترسی داشته باشند. فقط کسانی که پس از ثبت نام به آنها کد فعال سازی پیشنهاد می شود می توانند وارد آن شوند.

درباره Advance Server

Advance Server یک کلاینت ویژه است که Garena قبل از به‌روزرسانی رسمی بازی منتشر می‌کند تا محتوای آینده را امتحان کند و در صورت لزوم تغییراتی را اعمال کند. این سرورهای آزمایشی معمولاً 10 تا 15 روز قبل از انتشار واقعی به‌روزرسانی شروع می‌شوند و به تعداد محدودی از کاربران اجازه دسترسی به ویژگی‌های ویژه را می‌دهند.

همانند قبل، ویژگی‌های سرور پیشرفته OB40 تنها برای کاربران در پلتفرم اندروید قابل دسترسی خواهد بود. در 19 می 2023، Garena یک فایل APK را منتشر می‌کند. به کسانی که کد فعال‌سازی را دریافت می‌کنند توصیه می‌شود آن را دانلود کرده و به سرور دسترسی داشته باشند.

سلب مسئولیت:
با تحریم Free Fire، بازیکنان این کشور باید از بازی یا دانلود عنوان بتل رویال در دستگاه های تلفن همراه خود اجتناب کنند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت