ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
سرور پیشرفته OB40

سرور پیشرفته OB40 فری فایر : تاریخ انتشار، ثبت نام و فعال سازی

ahmadian

Garena Free Fire OB40 Advance Server : تاریخ انتشار، ثبت نام، کد فعال سازی و جزئیات بیشتر را بررسی کنید

از آنجا که فقط بازیکنان منتخب برای دسترسی به سرویس گیرنده-سرور پذیرفته می شوند، گیمرهای علاقه مند باید برای سرور پیشرفته OB40 فری فایر ثبت نام کنند. و کدهای فعال سازی بسیار مورد نیاز را جمع آوری کنند. در اینجا نحوه ثبت نام بازیکنان برای Advance Server آینده آمده است.

وقتی صحبت از معرفی جوایز انحصاری به میان می‌آید، هیچ راه بهتری از انتشار یک نسخه کاملاً جدید برای گیمرها وجود ندارد. نسخه در حال اجرای Garena Free Fire تا چند روز دیگر به پایان می رسد. پس گیمرها در حال حاضر تمرکز خود را به نسخه بعدی معطوف کرده اند. قبل از اینکه هر نسخه به طور رسمی منتشر شود، توسعه دهندگان پروتکل معمول خود را برای ارائه یک سرویس گیرنده-سرور به نام Advance Server برای گروهی از افراد انتخاب شده انجام می دهند.

وبسایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال، بستری امن برای خرید جم فری فایر است.

آنها می توانند به محتوای منتشر نشده دسترسی داشته باشند و بازخورد خود را با توسعه دهندگان به اشتراک بگذارند تا توسعه دهندگان بتوانند تغییرات لازم را انجام دهند. نسخه جدید Garena Free Fire عمدتاً یک بار در دو ماه می رسد. با شروع آخرین نسخه در 11 مارس، ما می توانیم انتظار داشته باشیم که نسخه جدید در مرحله بعدی ماه رانندگی کند.

مقالات مرتبط »   رویداد Knockout web فری فایر مکس 2023

سرور پیشرفته OB40 فری فایر : تاریخ انتشار، ثبت نام و فعال سازی

از طرف دیگر، سرویس گیرنده-سرور دو هفته قبل از انتشار می رسد تا پس از انجام تغییرات لازم، نسخه را در مدت زمان مشخصی عرضه کند. با این حال، تا کنون، تاریخ ورود سرور پیشرفته OB40 فری فایر هنوز مشخص نیست. گارنا احتمالاً به زودی همین موضوع را اعلام خواهد کرد.

مرحله 1: Garena یک سایت اختصاصی دارد، Free Fire Advance Server، که از طریق آن بازیکنان می توانند فایل Apk را نصب کنند. بازیکنان می توانند با فشار دادن لینک زیر از آن بازدید کنند.

لینک دانلود

مرحله 2: پس از بارگیری موفقیت آمیز صفحه وب، گیمرها باید از طریق آن حرکت کرده و با موفقیت وارد سیستم شوند.

  • اگر گیمرها برای اولین بار ثبت نام می کنند، باید مشخصات ثبت نام مشترک مانند نام، شماره موبایل و شناسه ایمیل خود را وارد کنند. اما اگر قبلاً ثبت نام کرده باشند، به صورت خودکار به صفحه دانلود هدایت می شوند.
  • کاربران باید مقدار مشخصی فضای ذخیره سازی برای دانلود کلاینت داشته باشند. و فضای بیشتری برای نصب موفقیت آمیز برنامه مورد نیاز است.

مرحله 3: بازیکنان می توانند Free Fire را راه اندازی کنند و به عنوان مهمان وارد سیستم شوند. در مرحله بعد، آنها باید کد فعال سازی را وارد کنند.

مرحله 4: در نهایت، آنها می توانند از محتوای انحصاری لذت ببرند و نظرات خود را با Garena به اشتراک بگذارند. توسعه دهندگان در صورت نیاز تغییراتی را ایجاد خواهند کرد.

اینها مراحل اصلی برای تکمیل ثبت نام هستند. نکته دیگری که بازیکنان باید بدانند این است که این کدهای فعال سازی فقط یک بار قابل استفاده هستند. بنابراین، گیمرها باید قبل از به اشتراک گذاشتن چنین کدهایی با دیگران مراقب باشند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت