ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
رویداد Knockout web

رویداد Knockout web فری فایر مکس 2023 : پاداش ها و تاریخ شروع

ahmadian

Free Fire MAX Knockout web event : جوایز، سرورها، تاریخ شروع و …

اخیراً فاش جدیدی فاش شده است که حاکی از راه‌اندازی رویداد Knockout web در بازی است. که Scorpio Bandana انحصاری را به عنوان جایزه ارائه می‌کند. پس از اتمام کمپین Emerald Storm در سرور Free Fire MAX هندی، Garena با Project Crimson بازگشته است. و رویدادهای موضوعی کم کم راه خود را به عنوان بتل رویال باز کرده اند.

برای خرید جم فری فایر فقط به آیدی و اسم بازی شما نیاز است و بدون اطلاعات جیمیل جم به اکانت شما در کمتر از 3 دقیقه واریز می شود.

افشای رویداد جدید از سوی چندین استخراج کننده داده، از جمله VIPClown، Saw Gaming و موارد دیگر منتشر شده است که به این ادعا اعتبار می بخشد. بر اساس جزئیات موجود، بازیکنان احتمالاً باید برای دریافت جایزه مضمون و موارد دیگر، الماس خرج کنند.

مقالات مرتبط »   رویداد Play Convoy Crunch فری فایر مکس با ووچر رایگان و جعبه غارت سلاح

رویداد Knockout web فری فایر مکس به بیرون درز کرد

در پست های اخیر اینستاگرام خود، داده کاویان پوسترهای رویداد Knockout web را در Free Fire MAX به اشتراک گذاشتند. رویداد آتی Free Fire از Scorpio Bandana به عنوان جایزه بزرگ برخوردار است. و در سرورهای هند، بنگلادش و سنگاپور در دسترس بازیکنان خواهد بود.

انتظار می‌رود رویداد Knockout web در تاریخ 8 می 2023 آغاز شود و تا 14 مه 2023 (یکشنبه، ۲۴ اردیبهشت) برای افراد قابل دسترسی باشد. جدای از این، داده‌کاوی‌کنندگان جزئیات مربوط به قالب رویداد یا تعداد الماس‌هایی که بازیکنان باید به آن نیاز داشته باشند را به اشتراک گذاشته‌اند. برای بدست آوردن باندانا خرج کنید با این حال، می توان حدس زد که آنها باید چند صد الماس خرج کنند تا پاداش دریافت کنند.

علاوه بر این، مهم است که تأکید شود جزئیات ذکر شده در مقاله فقط درز است و Garena هنوز آنها را تأیید نکرده است. در نتیجه، شکاک ماندن و پذیرفتن آنها با شک و تردید ضروری است.

رویداد در حال انجام Project Crimson در سرور Free Fire MAX هند

توسعه دهندگان Feded Wheel جدید را در 5 می 2023 راه اندازی کردند که مورد انتظار Scorpio Shatter M1014 را منتشر کرد. پوسته چشم نواز اسلحه دارای قابلیتی است که سرعت بارگیری مجدد را در زمانی که مهمات سلاح شما بیش از سه باشد افزایش می دهد. مانند هر پوسته دیگر اسلحه Evo، بازیکنان همچنین از جلوه‌های خارق‌العاده و یک احساس انحصاری، در میان مزایای دیگر برخوردار می‌شوند.

بازیکنان باید حداکثر 1082 الماس خرج کنند تا پوست اسلحه و هفت آیتم دیگر را از استخر جایزه بگیرند. با این حال، الماس اضافی برای ارتقاء پوست مورد نیاز است.

از طرف دیگر، یک رویداد Scorpio Top-Up نیز در Free Fire MAX به عنوان بخشی از Project Crimson به صورت زنده برگزار می شود. کاربران می توانند با خرید 300 الماس، خنجر عقرب و M60 – Sublime Scorpio را به صورت رایگان دریافت کنند. آنها تا 8 می 2023 فرصت دارند تا شرایط لازم را انجام دهند و اقلام را دریافت کنند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت