ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
آپدیت سیزن 8 کالاف

همه چیز در آپدیت سیزن 8 کالاف دیوتی موبایل : نقشه جدید و شاتگان اهرمی

همه چیز در به‌روزرسانی فصل هشتم COD Mobile : نقشه جدید، shotgun اهرمی و …

آپدیت سیزن 8 کالاف دیوتی موبایل طیف گسترده ای از محتوای تازه، از جمله نقشه جدید، تفنگ ساچمه ای جدید، نارنجک و موارد دیگر را ارائه می دهد.

در ماه جولای، فاش شد که Warzone Mobile و Modern Warfare 3 در 10 نوامبر 2023 عرضه خواهند شد. تاریخ انتشار MW3 درست بود، اما از آن زمان تاکنون هیچ خبری در مورد Warzone Mobile نشنیده ایم. طرفداران COD Mobile به احتمال زیاد شکایت نخواهند کرد. زیرا در ابتدا می‌ترسیدند که عنوان بتل رویال آینده بازی مورد علاقه‌شان را حذف کند.

خرید cp کالاف دیوتی موبایل با تضمین امنیت و قیمت مناسب در سایت ارزان جم.

با این حال، Activision با متعهد شدن به آینده بازی در ماه مارس، به اعضای جامعه اطمینان داد. توسعه دهندگان COD Mobile تا کنون به قول خود وفادار مانده اند و از آن زمان تاکنون چندین فصل از محتوا را ارائه کرده اند.

از تاریخ انتشار تا آنچه شامل می شود، در اینجا همه چیزهایی است که باید در مورد آپدیت سیزن 8 کالاف دیوتی موبایل با عنوان خطای 404 بدانید.

مقالات مرتبط »     COD Mobile فصل 8 : ویژگی ها، سلاح ها و …

آپدیت سیزن 8 کالاف دیوتی موبایل

تاریخ انتشار و زمان عرضه

فصل 8 کالاف دیوتی موبایل با عنوان خطای 404 در تاریخ 6 سپتامبر (چهارشنبه، ۱۵ شهریور) در ساعت 5 بعد از ظهر به وقت محلی پخش می شود.

این به طور یکپارچه با پایان فصل 7 Battle Pass فعلی مطابقت دارد.به این معنی که محتوای جدید بلافاصله با نصب به‌روزرسانی جدید توسط بازیکنان پخش می‌شود.

کلان شهر کوروهانا، تفنگ ساچمه ای اهرمی، نارنجک های خوشه ای و مرکز فرماندهی

Kurohana Metropolis یک نقشه چندنفره با مضمون علمی تخیلی با منطقه ای در مرکز شهر پر از فضاهای جنگی نزدیک است. نقشه جدید در شروع فصل 8 به COD Mobile می‌پیوندد. قبلاً، Headquarters فقط در مسابقات خصوصی در دسترس بود، اما در فصل آینده به یک حالت بازی برجسته تبدیل می‌شود.

Headquarters یک حالت بازی نمادین Call of Duty است که برای اولین بار در COD اصلی ظاهر شد. حالت بازی که با نام King of The Hill نیز شناخته می‌شود، در اکثر بازی‌ها ظاهر شده است. و همیشه جلب توجه می‌کند. تیم‌ها مکان ستاد را تصرف کرده و نگه می‌دارند و با رسیدن به حدنصاب امتیاز یا با کسب بیشترین امتیاز در پایان یک دور برنده می‌شوند.

Super Slide یک لیست پخش جدید است که به اپراتورها اجازه می دهد مدت زمان بیشتری در حالت های مختلف بازی اسلاید کنند. آپدیت سیزن 8 کالاف دیوتی موبایل همچنین یک تفنگ ساچمه ای اهرمی و نارنجک های خوشه ای اضافه می کند.

یک اپراتور و یک فصل جدید لیست محتوای فصل 8 را تکمیل می کند.

این همه آن چیزی است که تا کنون در مورد آپدیت سیزن 8 کالاف دیوتی موبایل می دانیم.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت