ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
فصل 8 کالاف دیوتی

فصل 8 کالاف دیوتی موبایل : ویژگی ها، سلاح ها و موارد دیگر

COD Mobile فصل 8 : ویژگی ها، سلاح ها و …

شایعه شده است که فصل 8 کالاف دیوتی موبایل یک اپراتور اسکیل جدید به نام Tactical Redeployment را معرفی می کند.

اکتیویژن بیلدهای آزمایشی عمومی جدید Call of Duty Mobile فصل 8 را منتشر کرده است. سرور آزمایشی Season 8 2023 در حال حاضر در هر دو گوشی هوشمند مجهز به iOS و Android قابل دسترسی است. (مانند سایر سرورهای آزمایشی). در این سرور آزمایشی، بازیکنان می‌توانند محتوای جدید مانند نقشه‌های جدید، تغییرات تعادل سلاح و سایر سلاح‌ها را آزمایش کنند. سرور آزمایشی از 15 جولای شروع به کار کرد. و ویژگی های جدید متعددی در آخرین به روز رسانی گنجانده شده است.

گیمرهایی که قصد فروش اکانت بازی کالاف دیوتی خود را دارند، باید توجه داشته باشند که خرید cp کالاف دیوتی موبایل کمک زیادی به افزایش ارزش حساب آن ها می کند.

بیایید تمام ویژگی‌ها و سلاح‌های جدیدی را که در فصل 8 کالاف دیوتی موبایل دیده می‌شوند در اینجا محدود کنیم.

فصل 8 کالاف دیوتی موبایل : ویژگی ها

استقرار مجدد تاکتیکی:

Redeployment تاکتیکی یک مهارت جدید اپراتور است. شایعه شده است که فصل آینده COD Mobile یک مهارت جدید اپراتور به نام Tactical Redeployment را معرفی می کند. در صورتی که یک تغییر تاکتیکی روی نقشه مستقر شده باشد، پس از مرگ با این منوی انتخابی به بازیکنان ارائه می شود.

مقالات مرتبط »    چگونه می توان پرک Agile را در COD: Mobile باز کرد؟

  • گزینه 1: مکان پیش‌فرض respawn سیستم را انتخاب کنید.
  • گزینه 2: یک مکان بازپرداخت مستقر برای تیم خود انتخاب کنید.
  • گزینه 3: هر بار respawn را به صورت دستی انتخاب کنید.

تسلیحات اضافه شده:

Cluster Granade:

یک نارنجک چسبنده که به عنوان نارنجک خوشه ای شناخته می شود در یک سری انفجارهای کوچکتر منفجر می شود. ابتدا در بازی گنجانده شد اما بعدا حذف شد. با توجه به تست سرور، به نظر می رسد که تجهیزات مرگبار اکنون به بازی باز می گردند. مشابه نحوه عملکرد آن در چند نفره، نارنجک خوشه ای یک بار قبل از انجام یک سری انفجارهای کوچکتر منفجر می شود. این می تواند صدمات زیادی به زامبی ها وارد کند و زمانی که با Bombstoppers همراه باشد بهترین عملکرد را دارد. آنها را می توان قبل از بازی های چند نفره در بارگذاری بارگذاری کرد، و در موارد نادر، زامبی ها نارنجک می دهند.

Striker45 SMG:

مسلسل استریکر 45 یک سلاح کوچک و قدرتمند است که می تواند در نبردهای دور و نزدیک آسیب قابل توجهی وارد کند. برای یک خودروی 45، Striker 45 با مجلات 25 دور ارائه می شود. ذخیره ناچیز مهمات با دقت و استواری ذاتی سلاح در فاصله تامین می شود. بزرگترین ایرادی که باید در نظر گرفت، ذخیره مهمات طبیعی محدود این سلاح از 75 گلوله در هنگام تخم ریزی است. اگر مراقب نباشید، می توانید با کمبود مهمات در شرایط دشواری قرار بگیرید.

لانچر JOKR:

JOKR Launcher یک پرتابگر آتش و فراموش است که به لطف شعاع انفجار عظیم خود به طور موثر ماشین آلات و سایر موارد بزرگ را از بین می برد. این یک سلاح تهاجمی دوربرد است تا سلاحی برای نبرد نزدیک. اگر از پرتابگر در اتاقی پر از دشمن استفاده کنید، احتمالاً همراه با آنها خواهید مرد زیرا پرتابگر از بالا به هدف برخورد می کند. توصیه می شود که کاربران از آن به عنوان یک سلاح دوربرد استفاده کنند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت