ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
توانایی جدید نگهبان بزرگ

توانایی جدید نگهبان بزرگ در کلش اف کلنز

اطلاعات فاش شده از کلش آف کلنز حاکی از توانایی جدید Grand Warden است

در حالی که تأیید توانایی جدید نگهبان بزرگ در کلش اف کلنز هنوز به دست نیامده است، گمانه زنی های جامعه نشان می دهد که آخرین نگاه پنهانی در 10 دسامبر 2023 ممکن است شامل این به روز رسانی باشد.

جامعه کلش آف کلنز با افشای اطلاعات اخیر مبنی بر توانایی جدید نگهبان بزرگ هیجان زده شده است. این قهرمان در اکتبر 2022 عنوان استراتژی موبایل را به دست آورد و بخش مهمی از حمله و دفاع تاون هال 11 و بالاتر بوده است. برخی از داده‌کاوی‌ها از 9 دسامبر 2023، پیش از به‌روزرسانی زمستانی، درباره توانایی جدیدی برای این Hero پست می‌کنند.

وب سایت ارزان جم همواره تلاش می کند تا امکان خرید جم کلش اف کلنز را با نازلترین قیمت در اختیار کاربران قرار دهد.

به‌روزرسانی زمستانی تاون هال جدیدی را در COC به ارمغان می‌آورد، و توسعه‌دهندگان از زمان انتشار تریلر در 6 دسامبر 2023، نگاه‌های مخفیانه‌ای را منتشر کرده‌اند، که آخرین مورد اضافه شده به Root Ride جدید است.

مقالات مرتبط »    نحوه افزایش تروفی های کلش اف کلنز مثل یک حرفه ای

توانایی جدید نگهبان بزرگ در کلش اف کلنز چیست؟

دیتاماینر قابل اعتماد @RavneetOfficial در X ادعا کرد که Grand Warden اکنون می‌تواند با توانایی جدید خود، نیروهای اطراف خود را خشمگین کند. با این حال، Clashers توصیه می شود برای تایید از سوپرسل صبر کنید.

Grand Warden در کلش اف کلنز در حال حاضر دارای دو توانایی خاص است. هنگامی که مستقر می شود، او یک هاله زندگی (مهارت منفعل) را برای تمام نیروهای نزدیک ایجاد می کند که سلامت بیشتری را به سربازان در محدوده خود می دهد.

با این حال،

محدودیتی در مورد میزان سلامتی او برای هر واحد وجود دارد. بنابراین، بهتر است نیروهای با سلامت متوسط را در اطراف خود نگه دارید.

توانایی Tome ابدی او (فعال) باید در صورت لزوم با ضربه زدن روی Grand Warden فعال شود. این توانایی یک سپر محافظ برای نیروهای نزدیک ایجاد می کند و برای چند ثانیه از آسیب کامل آنها محافظت می کند.

انتظار می‌رود که توانایی جدید نگهبان بزرگ به عنوان یک طلسم خشم برای تمام نیروهای اطراف او عمل کند و قدرت و سرعت حرکت آنها را برای مدت محدودی افزایش دهد. اگر شایعه درست باشد، بازیکنان ممکن است نیاز داشته باشند که از بین این سه توانایی، دو مورد را انتخاب کنند.

نگاه‌های مخفیانه قبلی، ورود یک نیروی جدید و سبک دفاعی جدید در کلش اف کلنز را تایید کرده است.

آپدیت جدید تاون هال 16 کلش آف کلنز یک حیوان خانگی، نیرو و دفاع جدید نیز به ارمغان آورده است.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت