ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
افزایش تروفی های کلش

نحوه افزایش تروفی های کلش اف کلنز مثل یک حرفه ای

چگونه مانند یک حرفه ای trophie های کلش اف کلنز را افزایش دهیم؟

در این یادداشت، بیایید نحوه افزایش تروفی های کلش اف کلنز را ببینیم که چقدر راحت است!

در کلش آف کلنز، تروفی ها پاداش هایی هستند که سطح بازی شما را تعیین می کنند. آنها را می توان با برنده شدن در نبردهای چند نفره به دست آورد و جمع آوری آنها مهم ترین جنبه بازی است. زیرا داشتن غنائم زیاد نشان دهنده مهارت شماست. COC بازیکنان را بر اساس تعداد تروفی هایشان به هفت دسته تقسیم می کند: برنز، نقره، طلا، کریستال، استاد، قهرمان و تایتان.

با خرید جم کلش اف کلنز از ارزان جم می توانید ساختمان ها، سربازها، طلسم ها و تجهیزات دفاعی که نیاز دارید، بخرید.

حفظ مقدار مناسبی از تروفی ها در کلش آف کلنز بسیار مهم است. زیرا شما فقط می توانید به کسانی حمله کنید که تعداد تروفی های مشابهی دارند و بالعکس. علاوه بر این، آنها شما را واجد شرایط پیوستن به قبیله های مختلف سطح بالا در COC می کنند.

مقالات مرتبط »     حیوان خانگی جدید Spirit Fox در آپدیت تاون هال 16 کلش اف کلنز

راهنمای افزایش تروفی های کلش اف کلنز مثل یک حرفه ای

استراتژی های متعددی برای افزایش تروفی های کلش اف کلنز می تواند به شما کمک کند. که در زیر به برخی از آنها پرداخته می شود:

1) پایه ای با ساختار مناسب

یکی از بهترین استراتژی ها برای حفظ غنائم خود، ایجاد یک پایگاه قوی است. که بتواند به راحتی در برابر یک حمله معمولی مقاومت کند. چنین پایگاه‌هایی اغلب شامل دیوارهای حداکثر سطح هستند، زیرا این دفاع‌ها نقش مهمی در بازدارندگی دشمنان هنگام حمله به دهکده شما دارند.

یک دهکده با ساختار خوب اغلب پایگاه سختی برای فتح است. برای ایجاد چنین پایگاهی، باید هر ساختمان و انباری را در موقعیت مناسبی قرار دهید که بتوانند به طور قابل توجهی به مکانیسم دفاعی پایگاه کمک کنند. علاوه بر این، از گذاشتن هیچ فضایی در داخل دیوار پایگاه خود خودداری کنید. زیرا اغلب نقاط خالی ایجاد می کند و باعث می شود مهاجم در داخل پایگاه نیروها را تخم ریزی کند.

2) زمان حمله خود را تعیین کنید

برای کسانی که اطلاع ندارند، COC پس از اینکه پایگاه شما با یک حمله سخت مواجه شد، سپرها و گارد دهکده را فراهم می کند. و از پایگاه شما به مدت 12، 14 یا 16 ساعت محافظت می کند. توجه داشته باشید که این مدت زمان به میزان تخریب متحمل شده بستگی دارد. و انجام یک حمله چندنفره در طول شیلد فعال شده، مدت زمان آن را کاهش می دهد.

در زیر درصدهای تخریب ارائه شده است که بر اساس آن به شما سپر و گارد دهکده اعطا می شود:

  • %تخریب 0-29 درصد: 30 دقیقه گارد روستا.
  • تخریب 30 درصد: شیلد 12 ساعته.
  • تخریب 60 درصد: سپر 14 ساعته.
  • تخریب 90 درصد: 16 ساعت شیلد.

می توانید از این مزایا برای افزایش تروفی های کلش اف کلنز استفاده کنید. از حملات چند نفره در حین فعال شدن Shield یا Village Guard اجتناب کنید. علاوه بر این، وقتی همان خاموش است، باید تا حد امکان حملات چند نفره را انجام دهید. این استراتژی به شما کمک می کند تا غنائم خود را افزایش دهید. و در عین حال شانس از دست دادن آنها را کاهش دهید.

3) انتقام بگیرید

انتقام خود را از حملات چند نفره با حمله به پایگاه دشمنی که قبلاً به شما حمله کرده است، بگیرید. این حملات یک حالت عالی برای نشان دادن سختگیری شما در کلش آف کلنز هستند. همچنین برای افزایش تروفی های کلش اف کلنز فوق العاده هستند. اگر در چنین نبردهایی با موفقیت یک پایگاه را سه ستاره کنید، می توانید برنده 30 تا 40 تروفی شوید که مقدار قابل توجهی است.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت