ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
رویداد Top-Up اکتبر 2023

رویداد Top-Up اکتبر 2023 فری فایر به بیرون درز کرد : جوایز و تاریخ شروع

ahmadian

رویداد جدید Free Fire Top-Up لو رفت (اکتبر 2023) : جوایز، تاریخ شروع و …

در مقاله زیر، می توانید تمام جزئیات شناخته شده در مورد رویداد Top-Up اکتبر 2023 فری فایر را بیابید.

رویدادهای Top-Up مناسبت های مورد انتظار در Free Fire برای کسانی است که به طور منظم الماس می خرند. این‌ها گهگاه معرفی می‌شوند و برای دریافت جوایز رایگان باید مقدار مشخصی از ارز درون بازی را خریداری کنید. در یک افشای جدید، داده کاوی محبوب @maaxleakersofc از رویداد آتی Top-Up برای سرورهای هند و بنگلادش بازی رونمایی کرده است.

خرید جم فری فایر از ارزان جم به شما این حق را می دهد که بسته ای را دقیقاً مطابق با سلیقه خود انتخاب کنید.

رویداد خاص اساساً به بازیکنان با یک احساس رایگان پس از انجام الزامات تعیین شده پاداش می دهد. کسانی که مشتاق به دست آوردن یک ایموت انحصاری هستند، می توانند جزئیات را تکمیل کنند.

مقالات مرتبط »    drag headshot فری فایر : تنظیمات Sensitivity و نکات

رویداد Top-Up اکتبر 2023 فری فایر با شکلک Smash the Feather به بیرون درز کرد

از طریق پست اخیر اینستاگرام، @maaxleakersofc نمایی از رویداد رویداد Top-Up اکتبر 2023 فری فایر را ارائه کرد. از 2 اکتبر 2023 شروع می شود، تا چند هفته تا 21 اکتبر 2023 (شنبه، ۲۹ مهر) ادامه خواهد داشت. جایزه انحصاری شکلک Smash the Feather است که شخصیتی را در حال انجام یک عمل با استفاده از راکت نشان می دهد.

مانند سایر رویدادهای Top-Up، بازیکنان باید تعداد معینی الماس را خریداری کنند تا آیتم های مرتبط را دریافت کنند. این بار، آنها باید مشخصات خرید 100 الماس در فری فایر را برای دریافت ایموت Smash the Feather مطابقت دهند.

ایموت ها معمولاً چند صد الماس قیمت دارند. پس این به طور قابل توجهی به نفع کاربران خواهد بود. بنابراین، آنها نباید این رویداد را از دست بدهند. علاوه بر این، الماس های خریداری شده برای مطابقت با الزامات، می توانند بعداً در رویدادهای دیگر برای دریافت جوایز اضافی استفاده شوند.

رویداد Top-Up در حال انجام در Free Fire

رویداد فعلی Ink Hyperbook Top-Up در 25 آگوست 2023 آغاز شد و در 1 اکتبر به پایان رسید. این Ink Hyperbook ویژه به همراه توکن های Ink Hyperbook به عنوان جوایز خود را دارد. الزامات این رویداد به شرح زیر است:

  • Top-up 100 diamonds: 1x Ink Hyperbook
  • Top-up 300 diamonds: 20x Ink Hyperbook Tokens
  • Top-up 500 diamonds: 20x Ink Hyperbook Tokens
  • Top-up 700 diamonds: 20x Ink Hyperbook Tokens
  • Top-up 900 diamonds: 20x Ink Hyperbook Tokens
  • Top-up 1200 diamonds: 20x Ink Hyperbook Tokens
  • Top-up 1500 diamonds: 20x Ink Hyperbook Tokens
  • Top-up 2000 diamonds: 20x Ink Hyperbook Tokens

Hyperbook دارای انواع پاداش‌های انحصاری است. مانند پوسته های کوله پشتی، نارنجک، تخته موج سواری، دیوار گلو، داس، PARAFAL و غیره.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت