ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
درگ هدشات فری فایر

درگ هدشات فری فایر : راهنمای جامع تنظیمات حساسیت و نکات

ahmadian

drag headshot فری فایر : تنظیمات Sensitivity و نکات

استفاده از ترفندهای خاص و تنظیمات حساسیت مناسب می‌تواند به شما کمک کند تا درگ هدشات فری فایر بهتری انجام دهید. و به شما امکان می‌دهد رقابت سختی را با دشمنان خود ایجاد کنید.

خرید تجهیزات اسلحه به روز و بهبود یافته از طریق خرید جم فری فایر امکان پذیر است.

هدشات‌ها نقش مهمی در عناوین بتل رویال مانند Free Fire دارند. زیرا می‌توانند فوراً دشمنان را از بین ببرند و احتمال دریافت Booyah را افزایش دهند. بازیکنان باتجربه اغلب با دقت زیاد به سر ضربه می زنند. در حالی که برای یک مبتدی اغلب انجام همین کار دشوار است. برخلاف BGMI، هد شات های Free Fire بیشتر به حساسیت و تنظیمات دیگر متکی هستند تا مهارت های درون بازی.

مقالات مرتبط »    فروشگاه موکو سپتامبر 2023 فری فایر : پوسته فیست، قیمت

راهنمای درگ هدشات فری فایر

عوامل متعددی در نهایت نسبت هد شات شما را تشکیل می دهند. مانند HUD درون بازی، تنظیمات، حساسیت، کنترل پس زدن سلاح و موارد دیگر. با این حال، این مقاله بر روی حساسیت و نحوه مدیریت حرکت اسلحه در درگ هدشات فری فایر تمرکز خواهد کرد.

حساسیت و تنظیمات درون بازی

در Free Fire، بازیکنان می‌توانند حساسیت محدوده خود را با توجه به راحتی خود تغییر دهند. مجموعه ای از تنظیمات ایده آل در این زمینه کنترل بهتری بر سلاح شما ارائه می دهد که دقت شما را افزایش می دهد و به شلیک های دقیق کمک می کند. در اینجا بهترین تنظیمات حساسیت برای محدوده شما وجود دارد که بسیاری از بازیکنان با تجربه در بازی ترجیح می دهند:

  • نقطه قرمز: 78
  • دامنه 2 برابری: 70
  • محدوده 4 برابری: 55
  • محدوده AWM: معادل 48
  • دید آزاد: 100

اگرچه این تنظیمات به شما کمک می‌کند تا کنترل بیشتری بر سلاح خود داشته باشید، اما در عکس‌های با کشیدن سر از شما می‌خواهد هنگام شلیک، کلید حمله خود را به سمت سر دشمن حرکت دهید. این بدان معناست که حساسیت عمومی شما نقش مهمی در انجام آن دارد.

اگرچه ترجیح تنظیمات بین بازیکنان متفاوت است، یک مبتدی می‌تواند حساسیت عمومی را بیش از 90 نگه دارد. با این حال، اگر از یک دستگاه ارزان‌قیمت استفاده می‌کنید، تنظیم آن روی 100 توصیه می‌شود. علاوه بر این، تغییر تنظیمات DPI دستگاه شما همچنین می‌تواند دقت شما را در هنگام فرود هد شات‌های درگ افزایش دهد.

کنترل بهتر لگد زدن سلاح

برای اطمینان از تجربه بازی واقعی، توسعه دهندگان عناوین BR یا FPS از پس زدن سلاح استفاده می کنند. کنترل آن یک مهارت ضروری است، چه در نبرد نزدیک و چه از راه دور. تسلط بر حرکت اسلحه هنگام شلیک نیاز به صبر و تمرین دارد.

برخی از ملحقات اسلحه در بازی موجود است تا عقب نشینی اسلحه های شما را کاهش دهد، مانند استوک، جلو گیره و پوزه. علاوه بر این، اگر با کنترل حرکت اسلحه خود مشکل دارید، می توانید از استفاده از صدا خفه کن بر روی اسلحه خود اجتناب کنید.

علاوه بر این، هنگام شلیک، باید سعی کنید برای کنترل بهتر بر پس زدن، تیر ضربات خود را به سمت پایین بکشید. همچنین، در حین اسپری کردن یک دشمن دور، می توانید برای اطمینان از دقت و ثبات بهتر، خمیده شوید یا به حالت مستعد بروید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت