ارزان جم ارزان جم
5 09010380181
تجهیزات قهرمان رویال چمپیون

تجهیزات قهرمان رویال چمپیون کلش اف کلنز جدید ارزش سرمایه گذاری دارد؟

آیا تجهیزات قهرمان جدید Royal Champion کلش اف کلنز ارزشش را دارد؟

این مقاله با بررسی آمار، هم افزایی و موارد دیگر به شما می گوید که آیا این تجهیزات قهرمان رویال چمپیون کلش اف کلنز جدید واقعاً ارزش سرمایه گذاری شما را دارد یا خیر.

خرید جم کلش و خرید بلیط طلایی کلش اف کلنز را از معتبرترین سایت خرید جم ، ارزان جم تجربه کنید. با جم  می توانید از دوستان خود پیشی بگیرید و قدرت های قدرتمندتری برای خود ایجاد کنید.

واحد قهرمان کلش آف کلنز تجهیزات قهرمانی جدیدی دریافت کرده است:

  • the Hog Rider Puppet
  • و Haste Vial.

هنگامی که فعال می شود، دومی به طور موقت حرکت و سرعت حمله شخصیت را افزایش می دهد. از سوی دیگر، عروسک هاگ رایدر 9 هاگ رایدر را در سطح 18 احضار می کند و امتیازات واحد را افزایش می دهد و او را نامرئی می کند.

مقالات مرتبط »     نحوه دریافت ایونت پس رایگان برای رویداد Super Dragon Spotlight در کلش اف کلنز

تجزیه و تحلیل جامع تجهیزات قهرمان رویال چمپیون جدید کلش اف کلنز

تجزیه و تحلیل عروسک هاگ رایدر و ویال شتابان

عروسک Hog Rider یک قطعه از تجهیزات تغییر دهنده بازی است. که Hog Riders را ایجاد می کند که به پایگاه های دشمن حمله می کند و همچنین از قهرمان سلطنتی محافظت می کند. این عروسک حداکثر سطح Hog Riders را آزاد می‌کند. که برتری آن را نسبت به سایر عروسک‌هایتجهیزات قهرمان کلش اف کلنز فراهم می‌کند.

علاوه بر این، هنگامی که این تجهیزات قهرمان رویال چمپیون فعال می شود، او را برای یک ثانیه نامرئی می کند. زمان نامرئی ثابت می ماند و با ارتقاء عروسک هاگ رایدر تغییری نمی کند.

Haste Vial دارای آمار قابل توجهی است، از جمله افزایش 18 درصدی در سرعت حمله و توانایی فعالی که حملات قهرمان سلطنتی را تسریع می کند. همچنین DPS را تا 36 درصد تقویت می‌کند و خروجی آسیب را افزایش می‌دهد. و قهرمان سلطنتی را قادر می‌سازد تا به سرعت دفاع‌ها را از بین ببرد.

هم افزایی و استراتژی ها

قدرت واقعی این دو قطعه تجهیزات در پتانسیل هم افزایی و سازگاری آنها با سناریوهای مختلف نبرد است.

به عنوان مثال، ترکیب شتابان ویال با یک تاکتیک ضربه و دویدن، قابلیت های ضربه و دویدن قهرمان کلش آف کلنز رویال را تقویت می کند. این او را قادر می سازد تا به سرعت حمله کند و از اردوگاه های دشمن دور شود.

از سوی دیگر، جفت کردن عروسک هاگ رایدر با یک آرایش دفاعی، خط مقدم محکمی از هاگ رایدرها را فراهم می کند. این واحدها می توانند آسیب های وارده را جذب کنند در حالی که قهرمان سلطنتی حملات جراحی را از سایه ها انجام می دهد.

اولویت های ارتقاء

هنگام در نظر گرفتن اولویت های ارتقاء، بازیکنان باید سبک بازی ترجیحی و اهداف استراتژیک خود را ارزیابی کنند. کسانی که طرفدار تاکتیک‌های تهاجمی و تهاجمی هستند، ممکن است برای به حداکثر رساندن خروجی و تحرک DPS، ارتقاء Vial را در اولویت قرار دهند.

برعکس، بازیکنانی که بر دوام و حضور پایدار در میدان نبرد تأکید می‌کنند، ممکن است عروسک Hog Rider را تقویت کنند. این به تقویت دفاعی قهرمان سلطنتی کلش اف کلنز و افزایش طول عمر او کمک می کند.

در پایان، تجهیزات قهرمان رویال چمپیون جدید کلش اف کلنز، امکانات استراتژیک هیجان انگیزی را معرفی می کند و پویایی گیم پلی را افزایش می دهد. اگرچه آنها ارزش سرمایه گذاری را دارند، اما اینکه آیا کسی این تجهیزات قهرمان را بپذیرد در نهایت به ترجیحات شخصی بستگی دارد.

با این حال، بدیهی است که هر دو اضافه شده از اثربخشی Seeking Shield رویال چمپیون فراتر می روند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت