ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
ایونت پس رایگان

نحوه دریافت ایونت پس رایگان برای رویداد Super Dragon Spotlight در کلش اف کلنز

چگونه می‌توان یک Event Pass رایگان برای Super Dragon Spotlight کلش اف کلنز دریافت کرد؟

این مقاله در مورد چگونگی دریافت ایونت پس رایگان برای رویداد Super Dragon Spotlight در کلش اف کلنز بحث می کند. اگر تمایلی به خرج کردن پول در این کارت ندارید، می توانید آن را به صورت رایگان نیز دریافت کنید.

سوپرسل رویداد Super Dragon Spotlight کلش اف کلنز را منتشر کرد. که شامل یک حمام یخ فوق العاده در دهکده خانگی است که به طور منظم مکعب یخ را تولید می کند، یک ارز منحصر به فرد رویداد. شما می توانید این مکعب ها را با انجام حملات چند نفره و سه ستاره زدن به پایگاه دشمن جمع آوری کنید. همانطور که آنها را جمع آوری می کنید، در مسیر پاداش رویداد پیشرفت خواهید کرد و به جوایز مختلفی دست خواهید یافت. از جمله Super Medals، ارز انحصاری رویداد دیگری.

پس از خرید جم کلش اف کلنز ، از آن برای ارتقاء و به روز رسانی یا خرید ساختمان ها، سربازها، طلسم ها و تجهیزات دفاعی استفاده کنید.

Super Medals برای خرید اقلام مختلف مانند تجهیزات جدید Fireball در Trader Shop استفاده می شود. شایان ذکر است که بازیکنان F2P می توانند بیش از 3150 مدال سوپر را جمع آوری کنند. اما افرادی که دارای ایونت پس هستند می توانند بیش از 5000 مدال از آنها را جمع آوری کنند.

Event Pass برای رویداد Super Dragon Spotlight کلش آف کلنز  با قیمت 449 روپیه است. و با خرید آن 800 مکعب یخ به شما پاداش می‌دهد.

مقالات مرتبط »      آموزش کامل نحوه دریافت تجهیزات فایربال در کلش اف کلنز

نحوه دریافت ایونت پس رایگان برای رویداد Super Dragon Spotlight در کلش اف کلنز

1) امتیازهای Play را در فروشگاه گوگل پلی جمع آوری کنید

فروشگاه Google Play یکی از مطمئن ترین رسانه ها برای دریافت رایگان برای کلش آف کلنز است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که با انجام کارهای محول شده، Play Points، نشانه درون برنامه ای، در این فروشگاه دیجیتالی جمع آوری کنید. این کارها شامل نصب برنامه، استفاده از آن برای چند روز و در نهایت ارسال نظرات در فروشگاه Google Play بر اساس تجربه شما است.

با انجام این کارها، امتیازهای Play به دست می‌آید. که می توان آن را با ایونت پس رایگان برای رویداد Super Dragon Spotlight نقد یا ردیم کرد. با این حال، توجه داشته باشید که برخی از برنامه‌هایی که فروشگاه Google Play از شما می‌خواهد نصب کنید، می‌توانند شامل شرط‌بندی پول یا اعتیادآور باشند.

2) Google Opinion Rewards

Google Opinion Rewards یکی دیگر از منابع قابل اعتماد دریافت رایگان در هر عنوانی است. این برنامه دارای نشانه‌های درون برنامه‌ای به نام اعتبار Play است که می‌توان با شرکت در نظرسنجی‌های درون‌برنامه به دست آورد. این نظرسنجی ها مستلزم پاسخ دادن به سؤالات ساده و کوتاه هستند و به نوبه خود، امتیازهای Play را به شما پاداش می دهند.

همچنین می توانید با نوشتن تجربه خود در برنامه بر اساس بازدیدی که از یک مکان معروف انجام داده اید، این نشانه ها را به دست آورید. پس از رسیدن به یک آستانه خاص، می توانید این توکن ها را نقد کنید. و یک مجوز رویداد برای Super Dragon Spotlight کلش اف کلنز خریداری کنید.

3) بازی های Google Play پیشنهاد می کند

بازی‌های Google Play اغلب پیشنهاداتی را اعلام می‌کند که به بازیکنان کمک می‌کند آیتم‌هایی را با نرخ‌های تخفیف شگفت‌آور کسب کنند. اخیراً پیشنهادی به مبلغ 830 روپیه روپیه برای اولین خرید هر بازی برای بازیکنان رایانه شخصی ارائه شده است.

اگرچه در حال حاضر چنین پیشنهادهایی وجود ندارد، اما می توانید منتظر آنها باشید.

به روز رسانی :

مراحل دریافت ایونت پس رایگان در کلش اف کلنز

این دستورالعمل های گام به گام را دنبال کنید تا پاس رایگان خود را در بازی دریافت کنید:

  • صفحه بتای Google Play Games را در رایانه شخصی خود جستجو و باز کنید.
  • دکمه «Download beta» را انتخاب کنید. پس از دانلود فایل، فایل را باز کنید و برای ادامه روی دکمه Install کلیک کنید. سیستم شما برای نصب بازی های Google Play روی رایانه شخصی شما اجازه می خواهد. مجوز لازم را ارائه دهید.
  • پس از نصب، برنامه را اجرا کنید و قبل از دانلود، کلش اف کلنز را جستجو کنید.
    بازی را باز کنید و با اعتبار سوپرسل خود وارد شوید.
  • در نهایت، گزینه «Shop» را انتخاب کنید و سپس روی گزینه مورد نظر «Event Pass» کلیک کنید. پیشنهاد به طور خودکار اعمال می شود و هزینه خالص صفر خواهد بود. برای دریافت پاداش مورد نظر، فرآیند پرداخت را تکمیل کنید.

این پیشنهادات دارای محدودیت زمانی هستند و اغلب در عرض چند روز منقضی می شوند. بنابراین، استفاده از مزایای پیشنهاد قبل از انقضای آن ضروری است.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت