ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
تجهیزات فایربال در کلش

آموزش کامل نحوه دریافت تجهیزات فایربال در کلش اف کلنز

چگونه تجهیزات جدید Fireball کلش اف کلنز را دریافت کنیم؟

سوپرسل در رویداد جدید این عنوان، Super Dragon Spotlight، یکی دیگر از ابزارهای Hero را برای Grand Warden به نام تجهیزات فایربال در کلش اف کلنز منتشر کرده است. این رویداد دارای یک حمام یخ فوق العاده در دهکده خانگی است که به طور منظم Ice Cubes را تولید می کند، یک ارز منحصر به فرد رویداد. جمع آوری مکعب های یخ به شما کمک می کند تا در مسیر پاداش رویداد پیشرفت کنید و آیتم های مختلفی از جمله مدال های فوق العاده را بدست آورید.

سایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال، بستری امن برای خرید جم کلش اف کلنز است.

Super Medals یکی دیگر از ارزهای منحصر به فرد رویداد است که برای خرید اقلام مختلف در فروشگاه تریدر استفاده می شود. مانند تجهیزات فایربال در کلش اف کلنز. این مقاله به این موضوع می پردازد که چگونه می توانید تجهیزات موجود در بازی را در اولین فرصت درخواست کنید.

مقالات مرتبط »     آموزش کامل نحوه تغییر رنگ متن در کلش اف کلنز (قسمت چت)

نحوه دریافت تجهیزات فایربال در کلش اف کلنز

تجهیزات فایربال در کلش اف کلنز در فروشگاه تریدر موجود است و 3100 مدال سوپر قیمت دارد. برای جمع آوری این تعداد Super مدال، باید در مسیر پاداش Super Dragon Spotlight پیشرفت کنید. شما می توانید این کار را با جمع آوری مکعب های یخ انجام دهید.

برای جمع آوری مقدار مورد نیاز مکعب یخ در اسرع وقت، می توانید Event Pass را خریداری کرده و در مسیر پاداش جوایز اضافی کسب کنید. علاوه بر این، پیشرفت در مسیر پاداش، مجموعه‌ای از رویدادهای منحصر به فرد، مانند مجسمه‌های Goblin Explorer و Stone Globe، همراه با موارد دیگری مانند سنگ معدن درخشان، سنگ براق، و سنگ معدن ستاره‌ای را به همراه خواهد داشت.

تجهیزات فایربال در کلش اف کلنز توضیح داده شد

The Fireball یک تجهیزات قهرمان حماسی جدید برای گراند واردن در کلش اف کلنز است. این به او توانایی فعالی می دهد که به او اجازه می دهد یک توپ غول پیکر از مواد منفجره را به نزدیک ترین ساختمان دفاعی پرتاب کند. این عمل باعث آسیب پاشش می شود که بر روی دفاع در چهار کاشی تأثیر می گذارد و 1500 آسیب پرتابه به آنها وارد می کند.

با این اضافه شدن، Grand Warden در مجموع دارای پنج تجهیزات قهرمان از جمله Eternal Tome، Rage Gem، Life Gem و Healing Tome است.

نحوه دریافت 150 مکعب یخ و سوپر مدال رایگان در کلش اف کلنز

@JudoSloth یکی از بهترین استریمرهای کلش آف کلن است که انجمن را در محتوای مرتبط با بازی درج می کند. سازنده محتوا اخیراً 150 مکعب یخ و مدال فوق العاده را اعلام کرده است. که می تواند برای بازیکنانی که برای تجهیزات Fireball تلاش می کنند بسیار مفید باشد.

در اینجا راهنمای گام به گام برای گرفتن رایگان است:

  • مرحله 1: X را در دستگاه خود باز کنید.
  • مرحله 2: به نمایه سازنده، @JudoSloth بروید یا روی پست تعبیه شده در بالا کلیک کنید.
  • مرحله 3: پستی را پیدا کنید که موارد رایگان را ارائه می دهد.
  • مرحله 4: روی پیوند مشخص شده در پست ضربه بزنید، که شما را به بازی هدایت می کند.
  • مرحله 5: یک اعلان با نماد “Claim Rewards” ظاهر می شود. روی نماد ضربه بزنید.

با انجام این مراحل 150 مکعب یخ و مدال فوق العاده به حساب شما واریز می شود. توجه داشته باشید که لینک فقط یک بار قابل استفاده است.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت