ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
تکامل کارت جدید Knight

تکامل کارت جدید Knight به بازی کلش رویال اضافه می شود

Clash Royale قرار است Card Evolution جدید “Knight” را معرفی کند – آمار، ایموت ها و …

این مقاله به تکامل کارت جدید Knight و آمار آن و همچنین ایموت های آن می پردازد.

طرفداران کلش رویال، خود را برای یک بازی جدید و هیجان انگیز که احتمالاً میدان جنگ را متحول خواهد کرد، آماده کنید: کارت Knight Evolution. این کارت جدید در فصل 50، که در آگوست 2023 آغاز می شود، در دسترس خواهد بود و نه تنها آمار بهبود یافته، بلکه قدرت منحصر به فردی را ارائه می دهد که نوید تغییر پویایی گیم پلی کلش رویال را می دهد.

سایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال، بستری امن برای خرید جم کلش رویال است.

تکامل کارت جدید Knight به بازی کلش رویال می آید

آمار

تکامل کارت جدید Knight در هسته خود از موضوع کارت های تکاملی پیروی می کند که بازیکنان در هر فصل انتظار آن را داشتند. Knight Evolution به عنوان ششمین کارتی که دستخوش این دگرگونی می شود، آماده ارائه یک تجربه بازی جدید و هیجان انگیز است. جذابیت اصلی کارت های تکامل آمار افزایش یافته آنها است و Knight Evolution در این جنبه شکست نمی خورد.

مقالات مرتبط »     mid-ladder در کلش رویال چیست؟ و چه کاربردی دارد؟

این شوالیه توسعه‌یافته به‌منظور تبدیل شدن به یک نیروی قابل محاسبه در میدان جنگ، با افزایش قابل‌توجه 10% خسارت در هر ضربه، افزایش قابل توجه +33% در سرعت ضربه، و افزایش شگفت‌انگیز +30% در امتیازات تنظیم شده است. (HP). این تغییرات به تنهایی تأثیر عظیم Knight Evolution بر گیم پلی بازی را نشان می دهد.

توانایی منحصر به فرد

با این حال، گوهر واقعی تکامل کارت جدید Knight ، توانایی خارق‌العاده آن است. این کارت تکامل یافته 80 درصد آسیب کمتری را در حین حرکت در کلش رویال در عرصه بازی وارد می کند. این ویژگی منحصر به فرد با اجازه دادن به Knight Evolution برای مقاومت در برابر ضربات دور در حین حرکت، یک عنصر استراتژیک به عمل اضافه می کند.

این نوآوری ماهرانه گزینه‌های جدیدی را در اختیار شما قرار می‌دهد، زیرا بازیکنان می‌توانند به‌طور تاکتیکی Knight Evolution را برای دفع موفقیت‌آمیز تهدیدات دامنه‌دار مستقر کنند. شایان ذکر است که کاهش آسیب در هنگام مبارزه مستقیم رو در رو فعال نمی شود و تجربه گیم پلی متعادل و لذت بخشی را تضمین می کند.

چرخه

فعال سازی Knight Evolution یک عنصر استراتژیک به گیم پلی بازی اضافه می کند. با دو چرخه مورد نیاز برای فعال کردن تکامل، بازیکنان متوجه خواهند شد که از هر سه شوالیه مستقر شده یک نفر به نسخه تکامل یافته تبدیل می شود. این تکنیک فعال‌سازی شبیه به سایر تغییرات کم‌هزینه در بازی است و الگوی قابل تشخیصی را در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد.

شکلک مبتنی بر تکامل کارت جدید شوالیه نیز در کلش رویال معرفی خواهد شد

جدا از اصول گیم پلی، تکامل کارت جدید Knight با احساس منحصر به فرد خود یک عنصر سرگرم کننده به بازی اضافه می کند. شکلک Knight Evolution انیمیشنی است که دگردیسی شوالیه را به شکل تکامل یافته اش به تصویر می کشد. هنگامی که این شکلک در کلش رویال استفاده می شود، یک توالی کوتاه اما از نظر بصری جذاب ایجاد می کند.

شخصیت نایت در مرکز انیمیشن جای می گیرد. او با پوشیدن لباس شروع می کند و در حین انجام این کار، یک تیر از زره خود بیرون می کشد. این اقدام نشان دهنده رشد او و نشان دهنده آمادگی او برای نبرد در کلش رویال است.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت