ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
mid-ladder در کلش رویال

mid-ladder در کلش رویال چیست؟ و چه کاربردی دارد؟

نردبان میانی در کلش رویال چیست؟

در کلش رویال رتبه های زیادی وجود دارد، از جمله mid-ladder. این راهنما توضیح می‌دهد که mid-ladder در کلش رویال به چه معناست. بنابراین می‌دانید که با بالا رفتن از رتبه‌ها، رتبه‌ها به چه معنا هستند و بسته به عملکردتان ممکن است در حال حاضر در بازی کجا باشید.

سایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال، بستری امن برای خرید جم کلش رویال است.

سیستم ladder در کلش رویال چیست؟

همانطور که در بالا گفته شد، سیستم رتبه بندی در کلش رویال دارای سطوح مختلفی است، مانند بسیاری از بازی های دیگر. در کلش رویال به این سیستم نردبان می گویند. اکثر بازیکنانی که مدتی این بازی را انجام داده اند به این سیستم عادت خواهند کرد. با این حال، کسانی که تازه وارد این بازی شده اند، ممکن است چندان با سیستم نردبان آشنا نباشند.

مقالات مرتبط »    چگونه قفل Baby Dragon را در Clash Royale باز کنیم؟

بسته به میزان فاصله شما در سیستم نردبان، بر پاداش‌هایی که دریافت می‌کنید، و همچنین سبک‌های بازی که معمولاً با چه دسته‌هایی بازی می‌شوند، تأثیر می‌گذارد.

mid-ladder در کلش رویال چیست؟

نردبان میانی دامنه بسیار زیادی دارد، به خصوص بسته به اینکه از چه کسی در جامعه بپرسید. با این حال، اجماع عمومی بر این است که بین 2500 تا 5000 تروفی در بازی وجود دارد. که بسته به تعداد برد و باختی که در بازی تجربه می کنید، محدوده بسیار بزرگی است که می توانید بین آن ها فرو بروید.

هنگامی که از نردبان میانی عبور کردید، سپس با پاداش های بهتر وارد نردبان های بالاتر خواهید شد. و سپس با پیشرفت، مسابقات سخت تری خواهید داشت.

این همه چیزهایی است که باید در مورد سیستم نردبان در کلش رویال بدانید. به ویژه محدوده mid-ladder در کلش رویال !

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت