ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
باز کردن قفل بچه اژدها

آموزش کامل نحوه باز کردن قفل بچه اژدها در کلش رویال

چگونه قفل Baby Dragon را در Clash Royale باز کنیم؟

این مقاله در مورد نحوه باز کردن قفل بچه اژدها در کلش رویال صحبت می‌کند.

کلش رویال یک بازی نبرد چند نفره است. که در آن بازیکنان سعی می کنند به برج های حریف حمله کنند در حالی که با استفاده از کارت ها از خود دفاع می کنند. چندین کارت در بازی وجود دارد. این کارت ها توانایی های متفاوتی دارند و از کمیاب های متفاوت هستند. انتخاب کارت های صحیح برای ساختن یک عرشه 8 کارتی خوب و پیروزی در جنگ ها بسیار مهم است.

سایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال، بستری امن برای خرید جم کلش رویال است.

در حالت ایده‌آل، عرشه‌ها باید دارای یک کارت نیروی هوایی باشد که می‌تواند باعث آسیب به ناحیه بالا شود. یکی از این کارت ها Baby Dragon است، که انتخاب خوبی برای هر عرشه نبرد در عرصه است.

مقالات مرتبط »    3 بهترین دک برای حالت اکسیر سیاه در آپدیت Card Evolution کلش رویال

باز کردن قفل بچه اژدها در کلش رویال

یکی از محبوب ترین کارت های اپیک در کلش رویال است. که می تواند هم به نیروهای دشمن هوایی و هم به نیروهای زمینی حمله کند. بازیکنان می‌توانند پس از رسیدن به Arena 6 قفل آن را باز کنند. این یک نیروی هوایی کوتاه برد با آسیب‌دیدگی منطقه‌ای با نقاط ضربه و آسیب متوسط است.

توضیحات بازی Baby Dragon به شرح زیر است:

“گلوله های آتشین از آسمان آروغ می زند که باعث آسیب به منطقه می شود. بچه اژدهایان زیبا، گرسنه و آماده برای باربیکیو بیرون می آیند.”

این شبیه به Baby Dragon موجود در کلش اف کلنز است. توانایی آسیب رساندن به ناحیه Baby Dragon آن را به نیروی پشتیبانی عالی برای کارت‌های با نقطه ضربه بالا مانند Pekka، Golem و Giant تبدیل می‌کند. Spear Goblins به خوبی با Baby Dragon همخوانی دارد. با توجه به سلامت متوسط و سرعت سریع Baby Dragon، Spear Goblins می تواند به برج های حریف حمله کند در حالی که Baby Dragon آسیب را تانک می کند.

Baby Dragon با شاهزاده تاریک، خوک یا شاهزاده به خوبی کار می کند زیرا می تواند با انبوهی از نیروها مانند ارتش اسکلت، یکی از محبوب ترین کانترها برای این کارت های زمینی با آسیب زیاد مقابله کند.

بازیکنان می توانند برای باز کردن قفل بچه اژدها در کلش رویال مراحل زیر را دنبال کنند:

  • برای باز کردن قفل Baby Dragon، بازیکنان باید به Arena 6 برسند، جایی که به کارت دسترسی دارند
  • بازیکنان همچنین می‌توانند با تکمیل کوئست‌های فروشگاه، از طریق پیشنهادات فروشگاه، کمک‌های مالی قبیله‌ای، یا با باز کردن صندوقچه‌ها، قفل کارت را باز کنند.
  • پس از باز کردن قفل کارت، بازیکنان باید کارت های اضافی برای ارتقاء آن و افزایش امتیاز و آسیب آن دریافت کنند.

آمار بچه اژدها

بازیکنان باید قفل بازی Baby Dragon را باز کنند و به عرشه جنگی خود اضافه کنند. زیرا این کارت یک کارت بسیار مؤثر در برابر انبوهی از نیروها است. آمار کارت Baby Dragon به شرح زیر است:

  • می توان آن را به حداکثر سطح 15 ارتقا داد، جایی که 233 آسیب وارد می کند و 1677 نقطه ضربه دارد.
  • Baby Dragon با صرف 4 اکسیر قابل استقرار است و 1 ثانیه زمان استقرار دارد.
  • محدوده 3.5 کاشی را پوشش می دهد و سرعت ضربه 1.5 دارد.

در نهایت، Baby Dragon یکی از بهترین نیروهای هوایی برای استفاده در کلش رویال است. زیرا با هزینه ارزان اکسیر آسیب زیادی وارد می کند. بازیکنان می توانند آن را به عرشه نبرد خود اضافه کنند تا با نیروهای دشمن مقابله کنند و در نبردها پیروز شوند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت