ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
جوایز پیش خرید مدرن وارفار 3

جوایز پیش خرید مدرن وارفار 3 لو رفت : انبارهای سلاح و موارد دیگر

پاداش های پیش خرید Modern Warfare 3 فاش شد : Soap، انبارهای سلاح و …

فاش شدن فایل‌های بازی محتوای Modern Warfare 3 Vault Edition و جوایز پیش خرید مدرن وارفار 3 را فاش کرد.

اخبار MW3 در چند روز گذشته پر و سریع منتشر شده است. اخیراً، اکتیویژن تأیید کرده است که تمام 16 نقشه کلاسیک Modern Warfare 2 (2009) در زمان راه اندازی قابل پخش خواهند بود. علاوه بر این، قبلاً تأیید شده بود که یک مینی نقشه کلاسیک با نقاط قرمز ظاهر شده برای سلاح‌های سرکوب نشده بازمی‌گردد.

از مزایای خرید سی پی ارزان وارزون موبایل می توان به صرفه جویی در هزینه اشاره کرد. به این معنی که می تواند به شما کمک کند تا پول خود را در خرید آیتم های درون بازی صرفه جویی کنید.

علاوه بر تاییدیه های رسمی، نشت اطلاعات در رسانه های اجتماعی به سرعت گسترش یافته است. شایعات حاکی از آن است که نینجا در نهایت به عنوان یک Perk بازخواهد گشت، و لو رفتن فهرست اسلحه های اولیه بازی را فاش کرد.

و در جدیدترین موردی که در حال تبدیل شدن به لیست رو به رشد اسرار افشا شده است، ما اولین نگاه خود را به جوایز پیش خرید مدرن وارفار 3 داشتیم.

مقالات مرتبط »    نقشه های فصل پنجم وارزون و مدرن وارفار 2

لو رفتن Modern Warfare 3 نشان می‌دهد که نسخه Vault و پاداش‌های پیش‌سفارش را نشان می‌دهد

در 16 آگوست، افشاکننده قابل اعتماد COD HeyImAlaix تصاویری را برای اطلاعات پیش‌سفارش MW3 در فایل‌های بازی کشف کرد.

Modern Warfare 2 Weapon Vaults را معرفی کرد. اعضای انجمن Infinity Ward را متهم کردند که این نوآوری را پس از اینکه تنها یکی از آنها در طول چرخه حیات بازی ظاهر شد، کنار گذاشت. اما آنها برای MW3 بازخواهند گشت.

Weapon Vaults به‌طور خودکار تمام پیوست‌های 50+ را برای یک سلاح باز می‌کند. و به بازیکنان این امکان را می‌دهد که پیوست‌ها را بدون از دست دادن زیبایی‌شناسی طرح، ترکیب و مطابقت دهند. MW2 Vault Edition با یک Weapon Vault عرضه شد، اما MW3 یک قدم فراتر می رود.

قبل از غواصی، تمام نشت ها باید با کمی شک و تردید بررسی شوند! تا اینکه اکتیویژن به طور رسمی اطلاعات را تأیید کند.

جوایز پیش خرید مدرن وارفار 3

  • دسترسی زودهنگام به Open Beta
  • کمپین را تا یک هفته زودتر بازی کنید

جوایز Modern Warfare 3 Vault Edition

  • Nemesis Operator Pack: چهار اپراتور اسکین (قیمت، Ghost، Warden و Makarov)
  • 2 انبار سلاح
  • BlackCell (1 فصل) + پرش های ردیف جایزه: شامل Battle Pass، 1100 CP، 50 Tier Skips و موارد دیگر

مهم است که توجه داشته باشید که نسخه Vault با 50 رد گذرگاهی Battle Pass ارائه می شود. در حالی که خرید استاندارد بلک سل به تنهایی دارای 20 عدد است.

CharlieIntel گزارش داد:
«پیش‌سفارش‌ها فردا پس از رویداد رونمایی به صورت زنده انجام می‌شوند.» رویداد Shadow Siege Warzone 2 در ساعت 10:30 صبح به وقت PST آغاز می شود. بازیکنان باید به‌روزرسانی 16 آگوست را دانلود کنند تا محتوای مورد نیاز برای تکمیل رویداد را از قبل بارگیری کنند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت