ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
نقشه های فصل پنجم وارزون 2

نقشه های فصل پنجم وارزون و مدرن وارفار 2 : لیست کامل

فهرست map های Warzone و MW2 سیزن 5

در جستجوی اجمالی اولیه از فهرست نقشه های فصل پنجم وارزون و مدرن وارفار 2 هستید؟ ما هر پنج تای آنها را همانجا داریم. ما از قبل می دانیم که فصل 5 در تاریخ 5 آگوست با بسیاری از ویژگی های جدید برای بازیکنان در طول فصل جدید آغاز خواهد شد.

از مزایای خرید سی پی ارزان وارزون موبایل می توان به صرفه جویی در هزینه اشاره کرد. به این معنی که می تواند به شما کمک کند تا پول خود را در خرید آیتم های درون بازی صرفه جویی کنید.

اکتیویژن قول داده است که فصل 5 چند اپراتور جدید مانند اسنوپ داگ و همچنین سلاح های جدیدی را ارائه می دهد. در حال حاضر، اجازه دهید شما را از طریق تمام نقشه های فصل پنجم وارزون و مدرن وارفار 2 آشنا کنیم.

مقالات مرتبط »    تاریخ انتشار وارزون موبایل همزمان با مدرن وارفار 3 است

لیست نقشه های فصل پنجم وارزون و مدرن وارفار 2

  • Punta Mar
  • Strike
  • Lounge
  • Canal
  • DRC – Zone 1 (Mid-Season)

Puntar Mar

این نقشه جدید از فهرست نقشه های فصل پنجم وارزون یک جاذبه توریستی به تازگی متروکه در لاس الماس است که زمانی یک شهر شلوغ بود. برای زنده ماندن باید در راه بالا و پایین رفتن از تپه بجنگید، در مغازه ها مانور دهید و پشت بام ها و خانه های متروکه را دنبال کنید.

نامزدی به سرعت در Puntar Mar اتفاق می افتد و زمان کمی برای استراحت به شما می دهد. مطمئن باشید که هوشیار باشید و مراقب ویترین مغازه ها برای اپراتورهای دشمن باشید. می توانید از خیابان ها و کوچه های فرعی نیز برای کسب مزیت به خوبی استفاده کنید.

Strike

این یکی از Call of Duty 4: Modern Warfare را به خاطر دارید؟ Strike در به‌روزرسانی دوم آگوست به «شکوه کامل» بازگشته است، و این نسخه جدید تقریباً دقیقاً همان چیزی است که 15 سال پیش بود – البته با تغییرات جزئی.

Lounge

اگر به برخی از حالت‌های Gunfight و دیگر حالت‌های گروه کوچک علاقه ندارید، Lounge را دوست خواهید داشت، زیرا این یک نقشه جمع‌وجور است که در یک باشگاه با مقیاس بالا و با اکتان بالا تنظیم شده است. می‌توانید در نقشه حرکت کنید و از پله‌ها استفاده کنید یا حتی از بالکن بالا بروید تا یک منظره استراتژیک در سراسر اتاق اصلی به دست آورید.

و هنگامی که ناحیه مرکزی بیش از حد شدید می شود (زیرا می شود)، شانس خود را در اتاق بازی امتحان کنید یا در زیر نورافکن های صحنه پشت پیانوی گرند پناه بگیرید. Lounge ممکن است یک نقشه کوچک باشد، اما در هر نقطه خطری وجود دارد، بنابراین دقیق باشید.

Canal

این نقشه Gunfight که در مجاورت Vondel قرار دارد، عمودی زیادی را ارائه می دهد. می‌توانید از زیرزمین‌های زیر خیابان‌های سنگ‌فرش بالا استفاده کنید، در حالی که از اقدام مداوم بین پل‌های کانال طفره می‌روید. آب و قایق های لنگر انداخته نیز از نظر تاکتیکی برای شما مفید خواهد بود.

بنابراین در حین حرکت در آبجوسازی و رستوران در کانال، برای نبردهای نزدیک آماده شوید. این نقشه همچنین در مقایسه با سایر نقشه‌های Gunfight، تجربه‌ای هیجان‌انگیز با فضای کمی بیشتر برای مانور ارائه می‌دهد. شما باید تاکتیکی باشید و فشار روی حریفان را حفظ کنید تا زنده بمانید.

DRC – Zone 1 (میان فصل)

این نقشه با اندازه کوچک که در اطراف مرکز بازدیدکنندگان در سایه ساختمان 21 قرار دارد، برای نبردهای سریع طراحی شده است که در آن هر میانبر اهمیت دارد. هنگامی که این نقشه در اواسط فصل در دسترس قرار گرفت، می‌توانید در یک اقدام ثابت از حریفان دور شوید.

MW2 و فصل 5 Warzone با مجموعه کاملی از ویژگی‌های جدید و همچنین زمانی که تاریخ انتشار Modern Warfare 2 و فصل 5 Warzone در 2 آگوست پایان می‌یابد، بسیار بیشتر است.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت