ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
بتای مدرن وارفار 3

تاریخ انتشار نسخه بتای مدرن وارفار 3 به بیرون درز کرد

تاریخ شروع بتا Modern Warfare 3 از طریق نشت ها فاش شد

نشت ها تاریخ انتشار نسخه بتای مدرن وارفار 3 را فاش کردند. پس ممکن است بازیکنان مجبور نباشند خیلی بیشتر منتظر بمانند تا بالاخره Modern Warfare 3 را به دست بیاورند!

به عنوان بخشی از رویداد رونمایی Modern Warfare 3، Sledgehammer Games فهرستی از تغییرات مورد انتظار طرفداران را منتشر کرد. رای‌گیری نقشه، یک مینی مپ کلاسیک و زامبی‌ها همه پس از ناپدید شدن از مجموعه بازگشته‌اند. و پس از حدس و گمان، اکنون رسماً می دانیم که MW3 در هنگام راه اندازی شامل همه 16 نقشه نمادین MW2 (2009) می شود.

خرید CP کالاف دیوتی وارزون موبایل با قیمت ارزان، واریز سریع در کمتر از 30 دقیقه همراه با پشتیبانی چت آنلاین و درگاه پرداخت امن همراه با نماد اعتماد.

اما بسیاری از بازی همچنان در هاله ای از رمز و راز باقی مانده است. در مرحله بعد، توسعه دهندگان اولین گیم پلی MW3 را در Gamescom 2023 نشان خواهند داد. با ویژگی های بسیار هیجان انگیزی که باید در مورد آنها هیجان زده شوید، سخت است که منتظر عصبانی نشوید.

فورتونتی، گیم‌پلی دست اول می‌تواند نزدیک به گوشه و کنار باشد، زیرا یک فاش کردن تاریخ‌های بتای مدرن وارفار 3 را فاش کرد.

مقالات مرتبط »    پاداش های پیش خرید Modern Warfare 3 فاش شد : Soap، انبارهای سلاح و …

نسخه بتای مدرن وارفار 3 چه زمانی است؟

در 18 آگوست، CharlieIntel گزارش داد: «با توجه به جزئیات ارسال شده به خرده‌فروشان، نسخه بتا Call of Duty: Modern Warfare III به احتمال زیاد در تاریخ 6 اکتبر آغاز خواهد شد.»

منبع خبری Call of Duty همچنین افزود: تاریخ های شایعه شده بتای انحصاری پلی استیشن از 6 تا 10 اکتبر و سپس تمامی پلتفرم ها از 12 تا 16 اکتبر بوده است.

همانطور که به خوبی مستند شده است، پلی استیشن از سال 2014 دارای حقوق انحصاری بازاریابی با Call of Duty است. جیسون شرایر، گزارشگر بلومبرگ تأیید کرد که قرارداد پلی استیشن حداقل از طریق Modern Warfare 2، CoD 2023 و Warzone 2 در سال 2023 اجرا می شود.

قرارداد پلی استیشن توضیح می دهد که چرا نسخه بتا ابتدا به پلتفرم آن می آید.

همه چیز در معرض تغییر است، در انتظار خرید مایکروسافت از Activision Blizzard. اما در حال حاضر، حداقل انتظار می رود پلی استیشن ابتدا نسخه بتای MW3 را دریافت کند.

فاش نشد که کدام نقشه ها یا حالت های بازی در نسخه بتای مدرن وارفار 3 گنجانده خواهند شد.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت