ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
وارزون موبایل

وارزون موبایل : در ماه فوریه مناطق بیشتری منتظر دریافت بازی باشند!

یک افشاگر ادعا می کند که در ماه فوریه مناطق بیشتری Warzone Mobile را دریافت خواهند کرد.

کالاف دیوتی : وارزون موبایل تا 15 فوریه (چهارشنبه، ۲۶ بهمن) مصادف با انتشار فصل 2 Warzone 2.0/MWII در خارج از استرالیا در دسترس خواهد بود.

این سخن از افشاکننده برجسته Shaun Weber است که ادعا می‌کند با راه‌ اندازی فصل جدید، مناطق بیشتری به بازی اضافه می‌ شود. جزیره Rebirth معرفی می‌شود. و محتوای بیشتری برای حالت‌ های چند نفره معمولی بازی خواهد بود.

وبر شواهد زیادی ارائه نمی دهد. اما سوابق او برای افشای اطلاعات – به ویژه در مورد بازی های موبایل – قابل قبول است.

از مهم ترین مزایای خرید سی پی کالاف ارزان از وب سایت ارزان جم می توان به امکان خرید بهترین و مدرن ترین زره ها اشاره کرد.

در حال حاضر، سافت لانچ وارزون موبایل تنها در استرالیا در دسترس است. و اخباری که در مورد عرضه آن در مناطق دیگر وجود دارد، موسیقی به گوش گیمرهای موبایل در همه جا خواهد بود.

مقالات مرتبط »   بهترین لود اوت Krig 6 کالاف دیوتی موبایل فصل 1 (2023)

آپدیت های وارزون موبایل

اضافه شدن Rebirth Island نیز به گرمی مورد استقبال قرار خواهد گرفت. این نقشه زمانی که به Warzone اصلی معرفی شد. با اندازه کوچک، تعداد لابی‌ های کاهش یافته و بازپخش‌ های آن، بسیار محبوب شد. و آن را در مقایسه با Verdansk به تجربه‌ای پر از اکشن تبدیل کرد.

Rebirth Island

گنجاندن آن همچنین به خوبی با فهرست محتوای Warzone 2.0 همخوانی دارد. که قرار است نقشه کوچک مقیاس کوچک و Resurgence خود را دریافت کند. حالت بازی که به تیم‌های شکست خورده این فرصت را می‌دهد تا تا لحظات پایانی مسابقه دوباره شروع به کار کنند.

محتوای بیشتر برای حالت‌ های چند نفره معمولی نیز جالب خواهد بود. به خصوص با توجه به اینکه توسعه‌ دهندگان اخیراً اعلام کرده‌ اند که این حالت «main focus» عنوان نیست.

بنابراین، اگر شما هم مثل ما مشتاق به دست آوردن وارزون موبایل هستید، 15 فوریه (۲۶ بهمن) را در تقویم خود بچسبانید. زیرا ممکن است این یکی از شگفتی‌ هایی باشد که توسعه‌ دهندگان گفته‌ اند در ابتدای سال برای ما در نظر گرفته‌ اند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت