ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
بهترین لود اوت Krig 6

بهترین لود اوت Krig 6 کالاف دیوتی موبایل فصل 1 (2023)

بهترین بارگیری Krig 6 برای CoD Mobile فصل 1 (2023)

یکی از جدیدترین تفنگ های تهاجمی Call of Duty: Mobile نیز یکی از بهترین هاست. ما بهترین لود اوت Krig 6 فصل 1 (2023) را برای حالت های BR و MP بازی ایجاد می کنیم.

با خرید CP کالاف دیوتی موبایل از ارزان جم می توانید مهمات ، لباس و سلاح های پیشرفته برای شخصیت های بازی تهیه کنید.

Krig 6 یکی از جدیدترین تفنگ های تهاجمی است که در Call of Duty: Mobile به عنوان بخشی از آپدیت فصل نهم: Zombies Are Back معرفی شده است.

در مدت زمان کوتاهی، این بازی توانسته خود را به‌عنوان یکی از بهترین‌های بازی تثبیت کند، با دقت اعصاب‌آور و خروجی آسیب بالا، و آن را به یک جانور مطلق در دستان درست تبدیل کرده است.

همچنین دارای بیش از 61 پیوست و امتیاز بالقوه است. که به شما امکان می دهد تفنگ را برای سبک های مختلف بازی و حالت های بازی شخصی سازی کنید.

با در نظر گرفتن این موضوع، ما دو تا از بهترین لود اوت Krig 6 را برای کالاف دیوتی موبایل گردآوری کرده‌ایم: حالت‌های نبرد رویال و حالت‌های استاندارد بازی چند نفره. که در زیر می‌توانید آنها را بررسی کنید.

مقالات مرتبط »   بهترین لود اوت LAPA کالاف دیوتی موبایل فصل 10

بهترین لود اوت Krig 6 کالاف دیوتی موبایل فصل 1 (2023)

کریگ 6 – حتی در پایگاه – یک تفنگ تهاجمی بسیار دقیق و قدرتمند است که قادر است با سه شلیک به بدن، حریفان را سرنگون کند.

برای اسلحه ای با چنین قدرتی، در مقایسه با برخی از اسلحه های دیگر در کلاس تفنگ های تهاجمی، نسبتاً متحرک است.

در حالت‌های استاندارد چند نفره، می‌خواهید دامنه آسیب تفنگ را افزایش دهید و لگد آن را محدود کنید. شما همچنین می‌خواهید یک نقطه قرمز را به آن متصل کنید، زیرا مناظر آهنی پیش‌فرض در Krig 6 غیرقابل استفاده هستند.

در حالت‌های بتل رویال، مجدداً می‌خواهید برد اسلحه و عقب‌نشینی اسلحه را افزایش دهید، و می‌خواهید یک منظره بزرگ‌نمایی به آن اضافه کنید، زیرا وقتی این اسلحه تنظیم شود، حتی در بردهای طولانی نیز بسیار دقیق است.

کریگ 6 دارای 61 سطح است، بنابراین اگر به برخی از پیوست های ذکر شده در زیر دسترسی ندارید، باید اسلحه را ارتقا دهید. راهنمای ما را بررسی کنید تا ببینید که چگونه این کار را در اسرع وقت انجام دهید.

بهترین لود اوت Krig 6 برای بتل رویال

همانطور که در بالا ذکر شد، این بارگیری کریگ 6 بتل رویال به نظر می رسد دامنه آسیب و دقت را افزایش دهد. تحرک در BR مشکل کمتری دارد، بنابراین ما تصمیم گرفته‌ایم آن را تا حد امکان قدرتمند و دقیق کنیم.

 • لوله: QWC Marksman
 • نوری: محدوده تاکتیکی
 • لیزر: لیزر کمکی هدف گیری
 • زیر لوله: مامور صحرایی Foregrip
 • مهمات: Magn Extended Large B

کلید هر دو بارگیری – به ویژه در حالت بتل رویال – لوله QWC Marksman است.

این لوله دامنه آسیب را تا 35 درصد افزایش می دهد و همچنین عقب نشینی عمودی و گسترش گلوله ADS را کاهش می دهد – مقداری تحرک هزینه خواهد داشت، اما مزایای آن بسیار بیشتر از موارد منفی است.

از نظر اپتیکی، ما محدوده تاکتیکی بزرگ شده را انتخاب کرده ایم. این هنوز هم در برد نزدیک به متوسط قابل استفاده است، اما در هنگام درگیری با دشمنان از راه دور نیز کمک خواهد کرد. ایده آل برای تفنگ تهاجمی بتل رویال.

لیزر کمکی هدف گیری باعث بهبود پخش گلوله در هنگام ADS می شود، در حالی که Field Agent Foregrip دقت تفنگ را بیشتر می کند.

برای مهمات، ما به سراغ Large Extended Mag B رفته‌ایم که 20 گلوله دیگر را به اندازه خشاب استاندارد اضافه می‌کند، هرچند بارگیری مجدد نسبت به خشاب استاندارد کمی بیشتر طول می‌کشد.

بهترین لود اوت Krig 6 برای چند نفره استاندارد

این بارگیری کریگ 6 برای حالت های استاندارد چندنفره COD: Mobile است و بر افزایش دامنه آسیب و دقت تمرکز دارد و در عین حال تحرک تفنگ را حفظ می کند.

 • سر لوله: سرکوبگر آژانس
 • لوله: QWC Marksman
 • نوری: کلاسیک Red Dot Sight
 • زیر لوله: مامور صحرایی Foregrip
  مهمات: Fast Extended Mag

این بارگذاری کریگ 6 شبیه به مورد بالا است اما چند ترفند دارد.

دهانه سرکوبگر آژانس اضافه شده است، که پس‌زدگی عمودی را تا 10 درصد کاهش می‌دهد و اسلحه را خاموش می‌کند – برای دور ماندن از آن مینی نقشه عالی است.

اپتیک در عوض نقطه قرمز کلاسیک است. در حالی که هیچ بزرگنمایی ارائه نمی دهد، بسیار قابل استفاده تر از مناظر آهنی استاندارد است که بسیاری از دید شما را مسدود می کنند.

برای بالا نگه داشتن تحرک، ما Fast Extended Mag را به Fast Extended Mag B انتخاب کرده ایم. اولی دورهای اضافی کمتری نسبت به دومی ارائه می دهد، اما وزن آن کمتر است، به این معنی که تحرک بیشتری را حفظ می کنید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت