ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
هدشات بیشتر در کالاف

5 ترفند برای گرفتن هدشات بیشتر در کالاف دیوتی موبایل

5 بهترین نکته برای گرفتن هدشات های بیشتر در Call of Duty Mobile

این راهنما شامل برخی از بهترین نکات است که به شما کمک می کند تا هدف خود را بهتر کنید تا بتوانید هدشات های بیشتر و در نتیجه کشتن های بیشتری در بازی دریافت کنید. بنابراین، شما باید همانند رقبای خود، بازی خود را تقویت کنید. بزرگترین نشانگرها در اینجا ارائه شده است تا به شما در گرفتن هدشات بیشتر در کالاف دیوتی موبایل کمک کند.

برای خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل از ارزان جم به ایمیل و رمز اکتیویژن یا فیسبوک شما نیاز است.

در بازی‌های شدید تیراندازی اول شخص (FPS) مانند Call of Duty Mobile، دریافت تعداد کشته‌های بیشتر همیشه برای بازیکنان انعطاف‌پذیر بوده است. هر چه تعداد کشتارهای بیشتری بدست آورید، بازیکن بهتری خواهید بود. هد شات یکی از بهترین راه ها برای به دست آوردن قتل های بیشتر در COD Mobile است. آنها با شلیک های تک به شما آسیب بیشتری می دهند. و شما به راحتی می توانید سریعتر کشتارهای بیشتری دریافت کنید. اما، برای دستیابی به چنین دستاوردهای باورنکردنی، داشتن یک هدف قوی بسیار مهم است. هر روز، گیمرهای باورنکردنی بیشتری به Call of Duty Mobile می پیوندند. فقط درخشش و ضربات ظالمانه به شما کمک می کند در بازی های بیشتری در برابر چنین میدان متنوعی از رقبا پیروز شوید.

مقالات مرتبط »   گردونه شانس Rockin the Block کالاف دیوتی موبایل : جوایز و هزینه ها

4 نکته غیر از Point and Click برای کمک به شما برای گرفتن هدشات بیشتر در کالاف دیوتی موبایل

1) تمرینات (drill ها) را انجام دهید

برای گرفتن هدشات بیشتر در کالاف دیوتی موبایل، همیشه به یاد داشته باشید که تمرین شما را کامل می‌کند. این بازی تمرینات تیراندازی و تمرین زیادی را ارائه می دهد. در این، گیمرها ممکن است با شلیک به اهداف متحرک مانند آدمک و چیزهای دیگر، هدف خود را تمرین کنند.

هنگامی که مهارت های خود را تمرین می کنید، سعی کنید با تمام تفنگ های مختلف بازی کنید. پیش بینی اینکه کدام اسلحه ممکن است در مسابقه بدست آورید غیرممکن است. با تمرین با انواع سلاح های گرم، راحت خواهید شد و مهارت هایی را به دست خواهید آورد که با آنها راحت رفتار کنید. هیچ راهی برای پیشرفت در یک ورزش بهتر از صرف زمان معقول برای تمرین وجود ندارد.

2) قرار دادن crosshair به درستی

تنظیم crosshair های شما در حین بازی می تواند چالش برانگیز باشد. برای گرفتن هدشات بیشتر در کالاف دیوتی موبایل، باید crosshair ها را در سطح سر دشمن قفل کنید. علیرغم اینکه هدف گیری صحیح از یک دشمن متحرک چقدر چالش برانگیز است.

با قرار دادن صحیح crosshair ، بازیکنان به راحتی می توانند زمان خود را برای کشتن دشمنان به میزان قابل توجهی کاهش دهند. هرچه سریعتر بتوانید crosshair خود را تنظیم کنید، دشمن زودتر طعمه شما خواهد شد. شما و تیمتان هر دو از این کاهش قابل توجه در زمان کشتن خود بهره مند خواهید شد و در نهایت برنده بازی خواهید شد.

3) Bullet Drops

اغلب بازیکنان معمولاً تمایل دارند از چیزهای مهمی مانند قطرات گلوله غفلت کنند. این به نوبه خود به آنها اجازه می دهد تا تیرهای بیشتری از حد معمول بزنند تا دشمن را به راحتی به پایان برسانند. مشکل این است که هرچه زمان یا تیرهای بیشتری برای کشتن دشمن خود در یک نبرد دوربرد در یک میدان باز اختصاص دهید، شانس بیشتری برای مخالفان برای ارسال شما به بازپرداخت وجود دارد.

هنگامی که از فاصله دور با دشمنان خود مقابله می کنید، گلوله ها توانایی خود را برای حرکت بیشتر یا سریعتر از دست می دهند. به نظر می رسد بسیاری از بازیکنان گیج می شوند که چرا با وجود هدف گرفتن از سر، ضربه سر خود را دریافت نمی کنند. این چیزی است که باعث آن شده است. در نبردهای دوربرد، بازیکنان برای حل این مشکل نباید هدفی جز سر حریفان خود داشته باشند. این کار باعث گرفتن هدشات بیشتر در کالاف دیوتی موبایل می شود و از ریزش گلوله جلوگیری کنید.

4) اسلحه های Pick ، سفر گلوله طولانی تری خواهند داشت

برای گرفتن هدشات بیشتر در کالاف دیوتی موبایل، تفنگ‌هایی با برد بیشتر همیشه برای شما مفید خواهند بود. تعداد زیادی اسلحه در Call of Duty Mobile مانند SMG، شاتگان، تفنگ و موارد دیگر وجود دارد. همه این اسلحه ها دارای آمار خاصی هستند که به بازیکنان در انواع مختلف نبرد کمک می کند.

کسانی که سعی می کنند درصد هد شات خود را در COD Mobile افزایش دهند، باید همیشه اسلحه هایی با آمار سفر گلوله طولانی تری انتخاب کنند که با آن راحت هستند. شما می توانید از این سلاح ها در نبردهای نزدیک یا از راه دور استفاده کنید. مخالفان را می توان با استفاده از سلاح هایی که سرعت حرکت گلوله طولانی تری دارند بدون تماس مستقیم با مردم حذف کرد. در نتیجه، بدون شک درصد هدشات خود را افزایش خواهید داد.

5) Point and Click

دو نوع ایمر در Call of Duty Mobile وجود دارد. برخی از بازیکنان به سمت هدف گیری مچ دست می روند، در حالی که برخی دیگر به هدف گیری بازو می پردازند. بازیکنان با حساسیت بالاتر به سمت هدف گیری مچ دست می روند، در حالی که بازیکنان با حساسیت پایین، هدف دیگر را انتخاب می کنند. با این حال، همه آنها هر چند وقت یکبار از انواع دیگر هدف گیری استفاده می کنند.

حال، برای گرفتن هدشات بیشتر در کالاف دیوتی موبایل وتسلط بر آن، باید هر دو نوع هدف را تمرین کنید و سعی کنید آنها را در بازی خود بگنجانید. در جلسات تمرین، سعی کنید موقعیت خود را قرار دهید و در ابتدا روی هدف گیری مچ دست تمرکز کنید. شما مشاهده خواهید کرد که چگونه به طور طبیعی استعداد هدف گیری بازو پس از تسلط بر آن رشد می کند.

 

اینها برخی از بهترین استراتژی ها برای گرفتن هدشات بیشتر در کالاف دیوتی موبایل هستند. برای تبدیل شدن به یک هدهانتر در این بازی، سعی کنید این توانایی ها را عملی کرده و در گیم پلی خود بگنجانید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت