ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
Rockin the Block کالاف

گردونه شانس Rockin the Block کالاف دیوتی موبایل : جوایز و هزینه ها

Rockin the Block Draw کالاف دیوتی موبایل به صورت زنده اجرا می شود : همه جوایز، کل هزینه ها و …

طرفدارانی که دوست دارند امتیازهای COD را در بازی خرج کنند، از اطلاع از قرعه کشی خوش شانس جدید که در 17 مارس 2022 به صورت زنده برگزار شد، هیجان زده خواهند شد. گردونه شانس Rockin the Block کالاف دیوتی موبایل با ارائه یک کاتالوگ کامل از جوایز منحصر به فرد، از همان الگوی همه همتایان قبلی خود پیروی می کند. در بازی، یعنی استفاده از نقاط COD برای چرخش.

ارزان جم با سابقه‌ ای درخشان و دارای نماد اعتماد در حوزه خرید سی پی کالاف سریع و ارزان ، سی پی را به حساب بازی شما واریز می کند.

COD Mobile به خاطر گیم پلی پر اکتان و اکشن و تنوع حالت های قابل بازی در بازی – MP و BR مشهور است. با این حال، جدا از ویژگی های گیم پلی، مجموعه ای از اقلام کلکسیونی موجود در Call of Duty Mobile نیز آن را به عنوان مورد علاقه طرفداران تبدیل کرده است.

مقالات مرتبط »    رویدادهای کالاف دیوتی موبایل سیزن 2 در هفته مارس طلایی

در بخش زیر، خوانندگان می‌توانند درباره آخرین گردونه شانس Rockin the Block کالاف دیوتی موبایل، قیمت گذاری چرخش ها، جوایز و موارد دیگر اطلاعات بیشتری کسب کنند.

همه چیز درباره گردونه شانس Rockin the Block کالاف دیوتی موبایل فصل 2

Rockin the Block Draw شامل آیتم‌هایی با مضمون Rock n Roll، از جمله اپراتور “Killgore – Vengeful Flames” و افسانه‌ای M4 – Iron Song، در میان دیگر جوایز کلاس حماسی است. در اینجا کلکسیون ها و شانس اولیه آنها در آخرین رویداد گردونه شانس Rockin the Block کالاف دیوتی موبایل سیزن 2 آمده است:

 1. M4 – Iron Song (legendary class weapon blueprint) – Odds 0.08%
 2. Killgore – Vengeful Flames (epic class operator) – Odds 1.25%
 3. RPD – Fire Charge (epic class camo) – Odds 4.00%
 4. Rock Concert (epic class camo) – Odds 4.67%
 5. Road to Hell (legendary class Calling Card) – Odds 5.50%
 6. Axe – Fire Charge (epic class camo) – Odds 6.50%
 7. Cargo Truck – Fire Charge (epic class camo) – Odds 10.00%
 8. Storm Ball – Fire Charge (epic class camo) – Odds 11.00%
 9. Backpack – Axe Sling (epic class camo) – Odds 28.00%
 10. Skellie’s Song (legendary class charm for guns) – Odds 29.00%

با شانس ذکر شده در بالا مشخص است که جوایزی مانند Skellie’s Song و Backpack – Axe Sling به احتمال زیاد در اولین چرخش قابل دریافت هستند. در عین حال، دستیابی به پوسته اپراتور M4 – Iron Song و Killgore در چند دور اول تقریباً غیرممکن است.

شانس به نادر بودن یک آیتم در استخر جایزه بستگی دارد. به این معنی که اگر هر بازیکن خوش شانسی بتواند در چند چرخش اول به پوسته نادری دست یابد، شانس هر آیتم دیگر، از جمله نادرترین موارد، نیز افزایش می یابد. قیمت چرخش اول 10 سی پی در کالاف دیوتی موبایل می باشد.

با این حال، اگر بازیکنان صاحب هر «Lucky Draw Coupon» باشند، فقط باید 1 امتیاز COD برای اولین کشش گردونه شانس Rockin the Block کالاف دیوتی موبایل بپردازند. در اینجا قیمت های مورد انتظار هر کشش در آخرین گردونه شانس Rockin the Block کالاف دیوتی موبایل آمده است:

 1. چرخش اول- 10 CP (1 سی پی اگر بازیکنان کوپن قرعه کشی خوش شانس داشته باشند)
 2. چرخش دوم – 30 CP
 3. چرخش سوم – 50 CP
 4. چرخش چهارم – 120 CP
 5. چرخش پنجم – 200 CP
 6. چرخش ششم – 320 CP
 7. چرخش هفتم – 520 CP
 8. چرخش هشتم – 800 CP
 9. چرخش نهم – 1100 CP
 10. چرخش دهم – 1400 CP

توجه داشته باشید:
بازیکنان همچنین می توانند یک “lucky gift” در یک کشش تصادفی دریافت کنند که به طور قابل توجهی قیمت مورد نیاز برای آن چرخش را کاهش می دهد.

از آنجایی که M4 – Iron Song یک طرح اسلحه افسانه ای Call of Duty Mobile است، با پنج ضمیمه اسلحه ساز از پیش اعمال شده ارائه می شود که به شرح زیر است:

 • بشکه – OWC Ranger
 • قنداق – بدون موجودی
 • زیر لوله – Underbarrel Launcher
 • مهمات – 40 مجله گسترده
 • دستگیره عقب – نوار دستگیره استیپل

با این حال، بارگذاری از پیش تنظیم شده اسلحه ساز و ویژگی های ارتقا یافته تنها نقطه فروش Iron Song M4 در COD Mobile نیست، زیرا ساخت گیتار الکتریک مانند آن با هاله ای آتشین به همان اندازه شگفت انگیز است.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت