ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
Aftermarket Parts

Aftermarket Parts در مدرن وارفار 3 چیست و چه کاری انجام می دهد؟

Modern Warfare 3 Aftermarket Parts چیست و چه کار می کند؟

Sledgehammer Games نوع جدیدی از سلاح به نام Aftermarket Parts را با چالش‌های خاص خود معرفی کرده است. که با انتشار Modern Warfare 3 همراه خواهد بود.

Sledgehammer آخرین توسعه دهنده در فرنچایز کالاف دیوتی است. و عناوینی مانند Advanced Warfare، World at War، ونگارد و اخیراً MW3 را تولید کرده است. تاکنون Sledgehammer تغییرات تدریجی در بازی ایجاد کرده است. و امتیازات جدید و ارتقاهای میدانی را اضافه کرده است که قبلاً در این فرنچایز دیده نشـده بود.

از مزایای خرید سی پی ارزان وارزون موبایل می توان به صرفه جویی در هزینه اشاره کرد. به این معنی که می تواند به شما کمک کند تا پول خود را در خرید آیتم های درون بازی صرفه جویی کنید.

مدرن وارفار 3 ادامه مدرن وارفار 2 Infinity Ward است. در نتیجه تعداد سلاح‌های بیشتری در بازی در زمان عرضه وجود خواهد داشت. در مجموع 114 اسلحه وجود خواهد داشت که 37 تای آنها جدید با مدرن وارفار 3 هستند.

علاوه بر تعداد انبوه سلاح های موجود در بازی، Sledgehammer نوع جدیدی از اسلحه به نام ” Aftermarket Parts ” را نیز عرضه می کند که در زمان عرضه در دسترس خواهد بود. در اینجا تمام Aftermarket Parts در مدرن وارفار 3 و کارهایی که انجام می دهند آورده شده است.

مقالات مرتبط »    جوایز پیش خرید مدرن وارفار 3 لو رفت : انبارهای سلاح و موارد دیگر

تمام Aftermarket Parts در مدرن وارفار 3

طبق آخرین وبلاگ کالاف دیوتی، در مجموع شش Aftermarket Parts وجود دارد. که در زمان عرضه به بازی می آیند. هر کدام یک چالش خاص برای باز کردن قفل دارند و قطعات بیشتری در آینده عرضه خواهند شد.

 • JAK Raven Kit (MCW – AR):
  همه کاره و ماژولار، این تبدیل 0.300 MCW را می توان برای ضربه سخت تقریباً در هر سناریو جنگی تطبیق داد. این پارک افترمارکت در اولین چالش هفتگی پس از راه اندازی قابل باز شدن است.
 • JAK Heretic Carbine Kit (MTZ-762 – BR):
  این 7.62 AR قدرتمند به گونه ای ساخته شده است که آسیب های استثنایی را با پس زدن متوسط ایجاد کند.
 • Broodmother .45 Kit (WSP-9 – SMG):
  یک کیت تبدیل با آسیب زیاد که در خط بین SMG و AR با دورهای خودکار 0.45 ضربه محکم می‌کند.
 • JAK Annihilator Bullpup Kit (Pulemyot 762 – LMG):
  یک LMG اصلاح شده و bullpup که مانور فوق العاده ای را ارائه می دهد و در عین حال آتش سنگین و مداوم را ارائه می دهد.
 • XRK IP-V2 Conversion Barrel (COR-45 – Handgun):
  این کیت تبدیل کارابین برای COR-45 امکان اتصال اپتیک و زیر بشکه را فراهم می کند. همچنین آتش باینری را معرفی می کند که به طور موثر سرعت آتش را دو برابر می کند.
 • JAK Ferocity Carbine Kit (Renetti – Handgun):
  این کیت کارابین سنگین، تپانچه رنتتی را به یک SMG جمع و جور و قابل مانور تبدیل می کند. امکان اتصالات اپتیک، استوک و زیر بشکه را فراهم می کند.

با توجه به پست وبلاگ کالاف دیوتی، قطعات افترمارکت پارتز از طریق Weekly Challenges به دست می‌آیند. پس زمانی که چالش‌ها پس از فصل منقضی شوند، به بخش Armory Challenges منتقل می‌شوند. و آنها را برای باز کردن دائمی و دائمی از طریق یک چالش جدید در دسترس قرار می‌دهند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت