ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
تورنمنت مگا درفت کلش رویال

تورنمنت مگا درفت کلش رویال : نحوه برنده شدن در بازی

چگونه در Clash Royale برنده مسابقات Mega Draft شویم؟

در این مقاله، بهترین نکاتی را که به شما در برنده شدن در تورنمنت مگا درفت کلش رویال کمک می کند، به شما معرفی خواهیم کرد.

سایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال، بستری امن برای خرید جم کلش رویال است.

Mega Draft Tournament در کلش رویال یکی از بهترین حالت های بازی است که می توانید بازی کنید. این حالت بازی به شما امکان می دهد هشت کارت را از بین 36 گزینه انتخاب کنید و 15 ثانیه برای انتخاب یک کارت به شما فرصت می دهد. اگر تایمر بدون انتخاب کارت تمام شود، کلش رویال یکی را برای شما انتخاب می کند.

مقالات مرتبط »      نحوه دریافت 75000 طلا رایگان در کلش رویال (700M مایلستون)

بهترین نکات برای برنده شدن در تورنمنت مگا درفت کلش رویال

کارت ها را تجزیه و تحلیل کنید تا یک عرشه خوب بسازید

درک هم افزایی بین کارت ها در این بازی به شما کمک می کند تا یک دک خوب بسازید. در حالی که این همیشه امکان پذیر نیست، تورنمنت مگا درفت کلش رویال یکی از نمونه هایی است که در آن شما فرصت تجزیه و تحلیل کارت ها را خواهید داشت.

برای این حالت بازی، 36 کارت برای انتخاب به شما داده می شود. یک شبکه 6* 6 با کارت‌های کمیاب مختلف و هزینه‌های اکسیر وجود خواهد داشت. با این حال، باید کارت ها را به سرعت تجزیه و تحلیل کنید، زیرا 15 ثانیه برای انتخاب کارت خواهید داشت. عدم انجام این کار باعث می شود بازی به صورت تصادفی یکی را برای شما انتخاب کند و این چیزی نیست که شما می خواهید.

کارایی اکسیر

ساخت یک عرشه با هزینه متوسط ​​اکسیر بسیار مهم است. در حالی که عرشه های Beatdown می توانند در سمت گران قیمت قرار بگیرند، سعی کنید از هزینه متوسط ​​اکسیر 4.5 عبور نکنید.

مدیریت مؤثر اکسیر هنگام شرکت در تورنمنت مگا درفت کلش رویال بسیار مهم است. داشتن کارت‌های چرخه مانند Ice Spirit، Skeletons و سایر کارت‌های ۱-اکسیر می‌تواند به کاهش هزینه کلی عرشه کمک کند.

بهترین کارت ها برای انتخاب در مسابقات مگا درفت

به نظر ما، بهترین کارت هایی که می توان سراغ آنها رفت، جادوها هستند.
شما فقط تعداد انگشت شماری از این کارت ها را دریافت خواهید کرد و اولین بازیکنی که کارتی را انتخاب می کند باید بهترین طلسم را در شبکه انجام دهد.

طلسم ها:

طلسم هایی مانند Arrows، Poison، Earthquake و Fireball همیشه باید اولین انتخاب شما باشد. و پس از آن جادوهای کوچکی مانند Log، Giant Snowball، Zap و Void قرار می گیرند. با این حال، Rocket و Lightning بسیار موقعیتی هستند و ما احساس نمی کنیم که در اکثر دک ها در تورنمنت مگا درفت کلش رویال به خوبی جا می شوند.

قهرمانان:

قهرمانان باید اولویت بعدی را کسب کنند. شازده کوچولو بدون شک بهترین قهرمان بازی است. اگر آن را دیدید و فرصت انتخاب آن را دارید، دریغ نکنید.

Win cons:

شرایط برد به کارت های کلی در شبکه بستگی دارد. Beatdown باید در این بازی خوب باشد زیرا اغلب کارت هایی خواهید داشت که به خوبی با هم همکاری می کنند و به شما کمک می کنند تا یک فشار قوی برای غلبه بر دشمنان خود ایجاد کنید.

ساختمان ها:

مهم است که همیشه یک ساختمان دفاعی در عرشه خود داشته باشید. این امر به ویژه در صورتی مهم است که حریف شما یک سکه برنده با هدف برج مانند Hog Rider یا Giant انتخاب کند. تسلا باید اولویت اول شما باشد و پس از آن برج اینفرنو، قفس گابلین و کانن قرار دارند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت