ارزان جم ارزان جم
0 09010380181

نحوه دریافت 75000 طلا رایگان در کلش رویال (700M مایلستون)

چگونه در کلش رویال (700M Milestone) 75000 طلا به صورت رایگان دریافت کنیم؟

در این مقاله نشان می دهیم که چگونه می توانید 75000 طلا رایگان در کلش رویال دریافت کنید. ما همچنین به دنبال پاداش‌های آینده‌ای که سوپرسل برای دستیابی به نقاط عطف بزرگ‌تر وعده داده است، خواهیم رفت.

سایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال، بستری امن برای خرید جم کلش رویال است.

سوپرسل دوباره احساس سخاوتمندی می کند. زیرا 75000 طلا رایگان در کلش رویال اهدا می کند. همه می‌توانند این جایزه رایگان را دریافت کنند، زیرا این به نشانه قدردانی از بازیکنان برای مشارکت در این رویداد 700 میلیونی است. تاکنون 729 میلیون بیبی گابلین از برج ملکه گابلین پرتاب شده است و این تعداد لحظه به لحظه در حال افزایش است.

مقالات مرتبط »      چالش کلاسیک دکس در کلش رویال : معرفی همه عرشه ها

چگونه 75000 طلا رایگان در کلش رویال دریافت کنیم؟

مانند اکثر جوایز رایگان در کلش رویال، سوپرسل این جایزه را در فروشگاه درون بازی قرار داده است. هنگامی که یک جلسه جدید کلش رویال را در دستگاه خود باز کردید، انگشت خود را به سمت راست روی صفحه بکشید.
با این کار به تب Collection می روید. دوباره انگشت خود را روی صفحه به سمت راست بکشید تا به برگه فروشگاه بیایید.

هنگامی که در برگه فروشگاه قرار گرفتید، به بخش رویداد انجمن – پاداش 4 بروید. این نشان می دهد که می توانید 75000 طلا رایگان در کلش رویال دریافت کنید. بر روی بنر کلیک کنید و بازی با این جمله “آیا می‌خواهید این پیشنهاد ویژه را بخرید؟” با کلیک بر روی FREE!، تعداد 75000 طلا به صورت رایگان به حساب کلش رویال شما اضافه می شود.

این پیشنهاد تا 2 جولای (سه شنبه، ۱۲ تیر) در فروشگاه شما فعال خواهد بود. بنابراین، این فرصت را از دست ندهید تا تمام این طلای رایگان را در حساب کلش رویال خود دریافت کنید.

طلا یک منبع حیاتی است که برای ارتقای کارت ها لازم است. با اضافه شدن کارت های جدید به بازی در هر فصل، دریافت طلا به صورت رایگان یک هدیه خوش آمدگویی برای هر بازیکن است.

جوایز نقطه عطف 850M کلش رویال

سوپرسل قول داده است که با رسیدن به نقطه عطف 850 میلیون، یک صندوقچه پادشاه افسانه ای به همه بازیکنان بدهد. همانطور که گفته شد، 729 میلیون بیبی گابلین قبلاً توسط ملکه گابلین مستقر شده است. بنابراین، مدت زیادی طول نمی کشد تا جامعه به این هدف جدید برسد.

به این ترتیب همه چیزهایی که باید بدانید برای دریافت 75000 طلا رایگان در کلش رویال به پایان می رسد.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت