ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
تسلط بر رویداد جشنواره اژدها

تسلط بر رویداد جشنواره اژدها کلش اف کلنز : نکات، استراتژی‌ها و پاداش‌ها

چگونه بر رویداد Dragon Festival کلش اف کلنز مسلط شویم : نکات، استراتژی ها و پاداش ها

این راهنمای جامع نکات ظریف برای تسلط بر رویداد جشنواره اژدها کلش اف کلنز را بررسی می‌کند. و استراتژی‌ها و بینش‌های ارزشمندی را برای هدایت مؤثر جشن‌ها به بازیکنان ارائه می‌دهد.

پس از خرید جم کلش اف کلنز ، از آن برای ارتقاء و به روز رسانی یا خرید ساختمان ها، سربازها، طلسم ها و تجهیزات دفاعی استفاده کنید.

رویداد Dragon Festival کلش اف کلنز به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا در حین نشان دادن مهارت استراتژیک خود، جوایزی را جمع‌آوری کنند. تسلط بر رویداد جشنواره اژدها مستلزم برنامه ریزی دقیق و درک کامل تاکتیک های کارآمد است. قابل ذکر است که فستیوال اژدهای کلش آف کلنز دو سرباز رویداد جدید، Firecracker و Azure Dragon را در کنار تجهیزات قهرمانی جدید که برای ملکه کماندار طراحی شده است، معرفی می کند که به عنوان فلش منجمد شناخته می شود.

مقالات مرتبط »    ایونت چالش Red Envelope Community کلش اف کلنز : نحوه شرکت، تاریخ ها، جوایز و … توضیح داده شد

نکاتی برای تسلط بر رویداد جشنواره اژدها کلش اف کلنز چیست؟

در اینجا چند نکته برای تسلط بر رویداد جشنواره اژدها برای بازیکنانی وجود دارد که به دنبال حرکت و تکمیل سریع رویداد هستند:

 • کلن کستل ها و مجسمه‌های سرپرست را به طور مؤثر هدف قرار دهید:
  حملات خود را بر روی مجسمه‌های Clan Castles و Warden متمرکز کنید. زیرا بیشترین پاکت‌های قرمز را به همراه دارند. از نیروها و جادوهای بهینه‌سازی شده برای حذف سریع استفاده کنید. مانند گوبلین‌های یواشکی برای کلن کستل ها و زاپ‌های استراتژیک یا توانایی‌های قهرمان برای مجسمه‌های Warden.
 • سرعت را اولویت بندی کنید:
  زمان در تکمیل رویداد ضروری است. هدف پاکسازی سریع پایگاه ها، به حداقل رساندن زمان استقرار نیروها و تمرکز بر اهداف با ارزش بالا. انداختن غنائم برای تطابق با پایگاه های آسان تر می تواند پیشرفت را تسریع کند.
 • از نیروهای رویداد استفاده کنید:
  از نیروهای ویژه رویداد مانند Azure Drago استفاده کنید که زودتر قفل را باز می کنند و قدرت هجومی فوق العاده ای ارائه می دهند. این نیروها می توانند پاکسازی پایگاه را ساده کرده و به دست آوردن پاکت را تسریع کنند.
 • استقرار استراتژیک قهرمانان:
  قهرمانان را به صورت استراتژیک برای هدف قرار دادن کلن کستل ها و مجسمه‌های نگهبان، مخصوصاً زمانی که در کنار پایگاه قرار می‌گیرید، مستقر کنید. توانایی‌های قهرمان می‌توانند به طور موثر این ساختارها را خنثی کنند و فضای طلسم را برای کارهای مهم دیگر ذخیره کنند.
 • استفاده بهینه از طلسم:
  طلسم هایی را که بیشترین کاربرد را در از بین بردن کلن کستل ها و مجسمه های سرپرست ارائه می دهند، اولویت بندی کنید. استفاده از Giant Arrows را در نظر بگیرید. تا نقاط ضربه را از بین ببرید و فضای طلسم را برای دیگر جادوهای ضروری حفظ کنید.
 • در مورد توزیع پاکت قرمز به روز باشید:
  از تغییرات توزیع پاکت قرمز آگاه باشید. زیرا این تغییرات بر کارایی جمع آوری پاکت نامه تأثیر می گذارد. استراتژی های تسلط بر رویداد جشنواره اژدها را بر این اساس تنظیم کنید تا از قرار دادن و توزیع بهینه پاکت استفاده کنید.

بهترین جوایز برای بازیکنان مختلف در رویداد Clash of Clans Dragon Festival

بهترین جوایز برای خرید برای بازیکنان F2P

برای بازیکنان رایگان بازی (F2P)، بهترین جوایز در طول رویداد فستیوال کلش آف کلنز دراگون، پاداش هایی است که ارزش بلندمدتی را بدون نیاز به سرمایه گذاری اضافی ارائه می دهند. فلش منجمد به عنوان یک جایزه همه کاره برجسته است. و تقویت قابل توجهی برای دفاع پایگاه بدون نیاز به هزینه های مداوم در این سال جدید قمری ارائه می دهد.

همراه با بسته‌هایی از سنگ‌های درخشان، بازیکنان F2P می‌توانند از تامین مداوم منابع برای ارتقاء تجهیزات اطمینان حاصل کنند و قابلیت‌های پایگاه خود را در طول زمان افزایش دهند.

علاوه بر این، برای افزایش بیشتر درآمد مدال، مراقب کدهای کوپن باشید. و به بازیکنان F2P اجازه می‌دهد به پاداش‌های سطح بالاتری دسترسی داشته باشند که در غیر این صورت ممکن است از عهده آن بر نمی‌آمدند. اینها اغلب تخفیف‌ها یا مدال‌های جایزه را ارائه می‌دهند، ارزش خرید را به حداکثر می‌رسانند. و بازیکنان F2P را قادر می‌سازند تا خریدهای استراتژیک داشته باشند.

بهترین جوایز برای بازیکنان Event Pass

بازیکنان Event Pass از آنجایی که مدال‌های رویداد بیشتری را دریافت می‌کنند، به آرایه وسیع‌تری از جوایز دسترسی دارند. که امکان استراتژی‌های متنوع‌تری را برای به حداکثر رساندن دستاوردهای رویداد فراهم می‌کند. فلش منجمد همچنان اولویت اصلی است و ارتقای دفاعی قدرتمندی را ارائه می دهد که استحکام پایه را تقویت می کند.

دارندگان Event Pass همچنین می توانند از درآمدهای بالاتر مدال خود برای به دست آوردن آیتم های جادویی مختلفی مانند Books of Fighting یا Book of Building، تسریع ارتقاء نیروها یا ساختمان ها و سرعت بخشیدن به پیشرفت کلی سرمایه گذاری کنند. تکمیل درآمدهای مدال با بسته‌هایی از سنگ‌های درخشان تضمین می‌کند که بازیکنان Event Pass می‌توانند منبع ثابتی از منابع را برای ارتقاء تجهیزات حفظ کنند و قابلیت‌های پایگاه خود را بیشتر افزایش دهند.

برای کسانی که علاقه مند به ارتقاء لوازم آرایشی هستند، پوسته Warden جدید یک افزودنی جذاب بصری به زرادخانه آنها ارائه می دهد. و به آنها اجازه می دهد تا تجربه بازی خود را شخصی کنند.

آیا Event Pass جشنواره اژدها کلش آف کلنز ارزشش را دارد؟

پاس رویداد فستیوال کلش آف کلنز دراگون جوایز انحصاری و جوایز مدال اژدهای قابل توجهی را ارائه می‌کند. که آن را برای بازیکنان در مراحل مختلف سفرشان جذاب می‌کند.

برای مبتدیان، Gold Pass ممکن است مزایای متنوع تری ارائه دهد و به توسعه کلی حساب کمک کند. در مقابل، بازیکنان باتجربه ممکن است Event Pass را جذاب‌تر بدانند. زیرا به‌روزرسانی تجهیزات را تسریع می‌کند و برای پیشرفت در اواخر بازی بسیار مهم است.

در نهایت، این تصمیم به اولویت‌ها و اهداف فردی بستگی دارد. و بازیکنان مزایای پاداش‌های فوری را در مقابل پیشرفت بلندمدت ارزیابی می‌کنند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت