ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
انجمن پاکت قرمز کلش

چالش انجمن پاکت قرمز کلش اف کلنز : نحوه شرکت، تاریخ ها، جوایز و موارد دیگر

ایونت چالش Red Envelope Community کلش اف کلنز : نحوه شرکت، تاریخ ها، جوایز و … توضیح داده شد

برای سال نو قمری، سوپرسل از بازیکنان دعوت می‌کند تا در رویداد هیجان‌انگیز چالش انجمن پاکت قرمز کلش اف کلنز شرکت کنند. این نسخه چندین جایزه جذاب را ارائه می دهد. و همچنین شامل یک جایزه توسط توسعه دهندگان است. تاریخ شروع و پایان رویداد، اطلاعات ثبت نام آن، و تفکیک دقیق پاداش هایی که ارائه می دهد، همه در این راهنما پوشش داده شده است.

با خرید جم کلش اف کلنز از ارزان جم می توانید ساختمان ها، سربازها، طلسم ها و تجهیزات دفاعی که نیاز دارید، بخرید.

با در نظر گرفتن این موضوع، در اینجا نحوه شرکت در آن آورده شده است.

مقالات مرتبط »     مدال دراگون کلش اف کلنز : چگونه به بهترین شکل از آنها استفاده کنیم؟

رویداد چالش انجمن پاکت قرمز کلش اف کلنز

نحوه شرکت در رویداد

همه بازیکنان به راحتی می توانند به صورت رایگان در رویداد چالش انجمن پاکت قرمز کلش اف کلنز شرکت کنند. برای انجام این کار، فقط باید به بازی ادامه دهید و برای به پایان رساندن آهنگ جایزه جشنواره اژدها تلاش کنید. بازیکنان در تاون هال 8 و بالاتر می توانند به این آهنگ دسترسی داشته باشند. که مجموعه ای از اهداف و وظایف را برای تکمیل درون بازی در طول دوره رویداد فراهم می کند.

تاریخ شروع و پایان چالش

در ساعت 9:59 بعد از ظهر UTC (23:59 به وقت هلسینکی) در 14 فوریه 2024، رویداد چالش انجمن پاکت قرمز کلش اف کلنز آغاز شد. پس از چند روز ادامه، در ساعت 8:00 صبح UTC (10:00 صبح به وقت هلسینکی) در روز پنجشنبه 22 فوریه 2024 (پنج شنبه، ۳ اسفند) به پایان می رسد.

همه جوایز

رویداد چالش انجمن پاکت قرمز کلش اف کلنز به دلیل جوایز وسوسه انگیزی که به برندگان ارائه می دهد جذاب است. پس از اتمام مسیر جایزه جشنواره اژدها، بلافاصله وارد یک استخر خواهید شد. پس از آن، برندگان به صورت تصادفی برای دریافت جوایز زیر انتخاب خواهند شد:

 1. 10000 جم:
  10000 جواهر به یک بازیکن خوش شانس تعلق می گیرد که به آنها منابع زیادی برای بهبود تجربه Clash of Clans خود می دهد.
 2. باندل چکش ها:
  بسته‌ای شامل چکش قهرمانان، چکش طلسم ها، چکش ساخت وساز و چکش مبارزهبه دو بازیکن داده می‌شود. این اشیاء قوی منابع ضروری برای تقویت قدرت قهرمانان، تقویت دفاع و تسریع ساختمان ها هستند.
 3. باندل پوسته ها:
  پوسته های پادشاه اژدها، ملکه اژدها پادشاه قمری و ملکه قمری از جمله پوسته های خاصی هستند که دو بازیکن خوش شانس می توانند روی آواتارهای درون بازی خود اعمال کنند. این لوازم آرایشی زرق و برق دار مهارت های بازیکنان را در میدان نبرد برجسته می کند و به ارتش آنها اشاره ای از سلطنت می دهد.
 4. باندل سنگ معدن ها:
  یک بسته حاوی 2000 سنگ معدنی براق، 500 سنگ معدنی درخشان و 100 سنگ معدن ستاره ای به پنج بازیکن داده می شود. این منابع ارزشمند یک مزیت تاکتیکی در نبرد را ارائه می دهند. و برای ایجاد و بهبود ساختمان های مختلف درون بازی و همچنین آیتم ها ضروری هستند.

این رویداد همچنین نقطه عطف هیجان انگیزی در سراسر جهان دارد که طرفداران می توانند تلاش کنند تا به آن برسند. اگر بازیکنان موفق به جمع آوری 666 میلیارد پاکت قرمز در طول این رویداد شوند، 200 مدال اژدها جدید نیز به آنها تعلق می گیرد. URL برای بازخرید این جوایز اضافی در صفحات رسمی رسانه های اجتماعی کلش آف کلنز ارائه می شود، بنابراین مراقب آن باشید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت