ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
بازی پیشگویانه در کلش رویال

آموزش کامل نحوه انجام یک بازی پیشگویانه در کلش رویال

چگونه در Clash Royale بازی های predictive انجام دهیم؟

در این مقاله به استراتژی‌های ضروری می‌پردازیم تا به شما در انجام موفقیت آمیز یک بازی پیشگویانه در کلش رویال کمک کند.

کسب مزیت استراتژیک نسبت به رقبا در کلش رویال مستلزم تسلط بر حرکات پیش بینی کننده است. می‌توانید با پیش‌بینی صحیح حرکات حریف و اصلاح استراتژی‌تان، روند مبارزه را مدیریت کنید و برنده‌های واضحی کسب کنید.

سایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال، بستری امن برای خرید جم کلش رویال است.

این تاکتیک ها می تواند به شما در موفقیت در عرصه بازی کلش رویال کمک کند. و از تماشای حرکات حریف تا پیش بینی کانتر و به حداکثر رساندن چرخش کارت را شامل می شود.

مقالات مرتبط »      آموزش کامل نحوه استفاده از گابلین برل در کلش رویال

استراتژی هایی برای انجام یک بازی پیشگویانه در کلش رویال

1) الگوهای حریف خود را رعایت کنید

با توجه دقیق به تمایلات گیم پلی حریف خود برای پیش بینی شروع کنید. مراقب تاکتیک‌های دفاعی، استفاده از طلسم و استقرار ارتش باشید. آیا برخی از نیروها همیشه پشت برج پادشاه خود مستقر هستند؟ آیا آنها همیشه با یک طلسم خاص با هل دادن شما مقابله می کنند؟

با توجه به این تمایلات می توانید اقدامات آنها را پیش بینی کنید و یک استراتژی ضد ایجاد کنید. به عنوان مثال، ممکن است استراتژی حریف را پیش‌بینی کنید و از یک سرباز آسیب پاشیده برای از بین بردن ازدحام استفاده کنید، اگر دیدید که آنها مرتباً یک گروه ازدحام را برای مقابله با تانک شما قرار می‌دهند.

2) شمارنده ها را پیش بینی کنید و استراتژی خود را تنظیم کنید

پیش‌بینی شمارنده‌های حریف و اصلاح بازی‌تان بر این اساس، اجزای حیاتی یک بازی پیشگویانه در کلش رویال هستند. انتظار داشته باشید که حریف شما یک سازه یا سربازانی با آسیب سنگین آماده مقابله با یک هدف با ارزش مانند غول سلطنتی داشته باشد.

برای کاهش تأثیر مقاومت آنها قبل از استقرار غول سلطنتی، به فکر جذب آنها با جادوها یا نیروهای اضافی برای کمک به رانندگی خود باشید. شما می توانید با پیش بینی اقدامات متقابل آنها و انجام تنظیمات لازم در برنامه خود، شانس خود را برای انجام یک فشار موفق افزایش دهید.

3) از چرخش کارت و زمان بندی در کلش رویال استفاده کنید

زمان‌بندی حرکات برای بهره‌برداری از چرخش کارت حریف، بخش دیگری از اجرای یک بازی پیشگویانه در کلش رویال است. کارت هایی را که استفاده کرده اند را مشاهده کنید و از چرخش آنها برای تخمین آنچه در دست دارند استفاده کنید.

به عنوان مثال، اگر حریف شما اخیراً از آن برای مقابله با تعدادی از نیروهای شما در کلش رویال استفاده کرده باشد، ممکن است در ثانیه‌های بعد، فایربال را برای دفاع در برابر نیروهای گروهی یا واحدهای با سلامت بالا در دسترس نداشته باشد.

از این پنجره کوتاه برای شروع فشاری استفاده کنید که از کمبود شمارنده اختصاصی آنها سوء استفاده می کند. زمان بازی های خود را نیز در نظر بگیرید تا حریف خود را غافلگیر کنید. هنگامی که آنها اکسیر کم دارند و نمی توانند به درستی دفاع کنند، یا درست پس از انجام یک بازی پرهزینه با اکسیر، آنها را با استقرار نیروها یا جادوها غافلگیر کنید.

ممکن است با اجرای این تاکتیک ها در ساخت بازی های حساب شده در کلش رویال بهتر شوید. می‌توانید با توجه به الگوهای حریفان، پیش‌بینی شمارنده‌هایشان و استفاده از چرخش کارت و زمان‌بندی، بر حریفان پیشی بگیرید و برنده شوید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت