ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
گابلین برل

آموزش کامل نحوه استفاده از گابلین برل در کلش رویال

چگونه از Goblin Barrel در کلش رویال استفاده کنیم؟

این راهنما استراتژی‌های قرارگیری، زمان‌بندی و بازی روان‌شناختی طعمه‌گذاری از دفاع حریف را پوشش می‌دهد. زیرا هنر استفاده مؤثر از گابلین برل در کلش رویال را بررسی می‌کنیم.

سایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال، بستری امن برای خرید جم کلش رویال است.

Goblin Barrel در کلش رویال یک کارت استراتژیک است که برای اثرگذاری بهینه نیاز به مهارت و زمان دارد. اگر تیک نزنید، این کارت ویژه سه گابلین چابک را مستقیماً روی برج تاج حریف شما رها می کند و ویران می کند.

مقاله های مرتبط »    دک های جاینت در کلش رویال : نحوه بازی و مقابله با آنها

توجه داشته باشید:
این مقاله ذهنی است و صرفاً منعکس کننده نظر نویسنده است.

استراتژی های استفاده از گابلین برل در کلش رویال

1) تسلط بر جای گذاری و تعیین محل

مانند هر چیز دیگری، گابلین برل در کلش رویال زمانی بهترین عملکرد را دارد که به صورت استراتژیک قرار گیرد. بشکه را تا جایی که ممکن است به برج تاج حریف خود نزدیک کنید. برای اینکه حریف خود را حدس بزند، مکان را تغییر دهید و از آشکار کردن آن اجتناب کنید.

برای غافلگیری حریف خود، می توانید نقاط خاصی مانند گوشه ها یا بالای برج را هدف بگیرید. همچنین محل قرارگیری ساختارهای دفاعی حریف را در نظر بگیرید. اگر بشکه در منطقه ای که طلسم ها یا ساختمان ها به راحتی نمی توانند آن را مسدود کنند، رها شود آسیب بیشتری وارد می کند.

2) زمان بندی بسیار مهم است

با زمان مناسب، یک گابلین برل پیش پا افتاده می تواند به یک حمله غافلگیرکننده ویرانگر تبدیل شود. زمانی از آن استفاده کنید که حریف شما بر روی دفاع در برابر تهدید دیگری متمرکز است یا اکسیر کمی باقی مانده است. این احتمال ارتباط Goblin Barrel شما با برج را افزایش می دهد و آنها را مجبور می کند تمرکز و اکسیر خود را بین حمله و دفاع در کلش رویال تقسیم کند.

علاوه بر این، زمان خود را تا زمانی که شمارنده های حریف در دسترس نیستند یا از چرخش خارج می شوند، صبر کنید. به عنوان مثال، اگر آنها تازه از پیکان یا سیاهه خود استفاده کرده باشند، اکنون زمان خوبی برای آزاد کردن گابلین برل خواهد بود.

اما مراقب جادوهایی مانند تورنادو باشید. زیرا می توان از آنها برای زنده کردن برج پادشاه استفاده کرد. شما باید یاد بگیرید که حرکات حریف خود را پیش بینی کنید و زمان بندی خود را تغییر دهید تا از گابلین برل در کلش رویال نهایت استفاده را ببرید.

3) بازی های فکری و طعمه گذاری

وقتی صحبت از فریب دادن طلسم‌ها و دفاع‌های حریف می‌شود، گابلین برل یک انتخاب عالی است زیرا فرصت‌هایی را برای سایر شرایط برد شما در کلش رویال ایجاد می‌کند. آن را در یک عرشه طعمه با سایر اهداف با اولویت بالا، مانند Goblin Gang یا Princess قرار دهید تا طلسم های حریف شما کمتر موثر باشد.

شما می توانید با اعمال فشار و وادار کردن حریف خود به واکنش مستمر در برابر تهدیدات، سرعت نبرد را به عهده بگیرید و سرعت نبرد را تنظیم کنید. مشاهده کنید که حریف شما قبلاً از کدام جادوها استفاده کرده است و اکنون دارای کدام جادوها است.

اگر می‌بینید که آنها همیشه با یک طلسم با گوبلین بشکه شما در کلش رویال l مقابله می‌کنند، با تغییر محل قرارگیری شمارنده یا زمانی که آن را می‌زنید، از ثبات آنها استفاده کنید.

علاوه بر این، آماده باشید تا طرح حمله خود را با توجه به کهن الگوی عرشه حریف خود تغییر دهید. به عنوان مثال، ممکن است لازم باشد قبل از شروع حمله Goblin Barrel در یک عرشه که دارای طلسم های ارزان قیمت زیادی است، طلسم ها را حذف کنید. به طور مشابه، برای به حداکثر رساندن تأثیر گابلین برل خود در برابر عرشه‌های طلسم سنگین، ابتدا سعی کنید طلسم‌های آن‌ها را با اهداف کم‌ارزش‌تر طعمه بزنید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت