ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
نایت اولوشن در کلش رویال

نایت اولوشن در کلش رویال یک نرف دریافت کرد

سوپرسل تصمیم می‌گیرد در بازی کلش رویال، Knight Evolution را به نام «Emergency Nerf» معرفی کند

در این مقاله، نگاهی خواهیم داشت به اتفاقاتی که منجر به اجرای یک «نرف اضطراری» برای نایت اولوشن در کلش رویال توسط سوپرسل شد.

سایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال، بستری امن برای خرید جم کلش رویال است.

کلش رویال در 7 آگوست 2023 جایزه Knight Evolution را دریافت کرد. بازیکنان از این موضوع هیجان زده بودند زیرا قرار بود بهترین بازی باشد. پس از راه‌اندازی آن، وقتی طرفداران متوجه شدند که این کارت چقدر شکسته است، استقبال از آن بسیار خوشحال کننده بود. ویتریول گسترده در رسانه های اجتماعی آشکار بود. زیرا بسیاری از تغییرات کارت متحیر مانده بودند.

مقالات مرتبط »    چگونه در کلش رویال جواهرات (Gem) بدست آوریم؟

نایت اولوشن در کلش رویال یک Nerf دریافت کرد، اما آیا کافی است؟

توضیحات داخل بازی برای نایت اولوشن در کلش رویال به شرح زیر است:

«نه تنها موهای صورت او ارتقاء یافته است، زره شوالیه نیز ارتقاء یافته است! در حین حرکت، یک شوالیه تکامل یافته سپر ویژه ای به دست می آورد و در نبردهای تنومند قوی تر می شود.»

در حالی که Evo-Knight در زره درخشان خود قرار بود بازیکنان را از غول سلطنتی و تکامل Firecracker نجات دهد، واقعیت نمی توانست دور از واقعیت باشد.

بازیکنان توسط ماهیت دیوانه کننده نایت اوولوشن از دیواری رانده شدند. با کاهش 80 درصدی آسیب، شوالیه evo احساس می‌کرد که نابود نشدنی است و بسیاری از مدیران برتر از این کارت سوء استفاده کردند.

140 بازیکن در بین 200 بازیکن برتر از نایت اولوشن در کلش رویال در انواع دک ها استفاده می کردند. چه در کلاسیک لگ طعمه و چه در چرخه ماینر، آنها راهی پیدا کردند تا شوالیه اوو را در عرشه خود جای دهند. در نتیجه، سوپرسل احساس فوریت کرد که این کارت را حذف کند.

حساب رسمی توییتر کلش رویال در 24 آگوست 2023 توییت زیر را منتشر کرد:

”ما به زودی یک استراحت تعمیر و نگهداری خواهیم داشت تا تغییرات تعادل زیر را اعمال کنیم:
Knight Evolution Shield (کاهش آسیب): 80% تا 60% (-25%);
Barbarians Evolution (افزایش سرعت ضربه): 150% تا 135% (-10%)”

Evo-Barbarians یک کارت پرکاربرد بوده است و تقریباً 50 بازیکن در بین 200 بازیکن برتر از این Evolution در عرشه خود استفاده می کنند. اگرچه به نظر می‌رسد که نرف‌ها روی کاغذ قابل توجیه هستند، جامعه کلش رویال در کل احساس دیگری دارد.

با بازدید از RoyalAPI، متوجه خواهید شد که علیرغم اینکه Knight Evolution عصبی شده است، هنوز 139 بازیکن از این کارت در عرشه خود در زمان نوشتن استفاده می کنند. این ثابت می کند که Nerf حتی پتانسیل Evo-Knight را نیز کاهش نداده است.

علاوه بر این، اگر بررسی کنید که کلش رویال چگونه پیشنهادهای پول نقد را به بازیکنان خود ارائه می دهد، این می تواند یک مانور ارزان دیگر برای کسب درآمد سریع با مجبور کردن یک نفر به خرید Diamond Pass Royale باشد تا آنها بتوانند Evo-Knight را در اختیار داشته باشند. حساب. کسانی که نمی توانند با آن مقابله کنند، در نهایت باید آن را بخرند.

لطفاً توجه داشته باشید که هیچ مدرک قابل توجهی مبنی بر تلاش سوپرسل برای انجام این کار وجود ندارد، اما این یک امکان بزرگ است و برای بازیکنانی که بازی آزاد دارند واقعاً ناعادلانه است. اخیراً مردم به شدت از ماهیت پرداخت به بازی این بازی ناراحت شده اند.

نظر خود را در رابطه با nerf نایت اولوشن در کلش رویال با ما در میان بگذارید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت