ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
جم در کلش رویال

نحوه بدست آوردن جم در کلش رویال 2023 – راهنمای جامع

چگونه در کلش رویال جواهرات (Gem) بدست آوریم؟

جواهرات منبع مهمی در کلش رویال هستند. و در این راهنما نحوه بدست آوردن جم در کلش رویال 2023 را به شما نشان می‌دهیم. و توضیح می دهیم که به چه منظوری هستند. مهم است که جواهرات خود را عاقلانه خرج کنید! زیرا آنها منبع بسیار کمیاب هستند، به خصوص اگر برای آنها پولی پرداخت نکنید. بیایید نگاهی به تمام راه هایی که می توانید جواهرات به دست آورید بیندازیم!

سایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال، بستری امن برای خرید جم کلش رویال است.

نحوه بدست آوردن جم در کلش رویال 2023

هنگامی که برای اولین بار کلش رویال را شروع می کنید، 100 جواهر فقط برای انجام بازی دریافت خواهید کرد. پس از آن، شما می توانید جواهرات را از طریق روش های مختلف به دست آورید.

اولاً می توانید هزینه آنها را پرداخت کنید. بدیهی است که این یک گزینه گران قیمت است. اما راه های رایگانی نیز برای دریافت آنها وجود دارد. یکی از بهترین راه‌های بدست آوردن جم در کلش رویال شرکت در رویدادهای موقت درون بازی است. زیرا این‌ها می‌توانند جواهری برای تکمیل آن‌ها داشته باشند.

مقالات مرتبط »     mid-ladder در کلش رویال چیست؟ و چه کاربردی دارد؟

بدست آوردن جم در کلش رویال به مقدار بسیار بیشتر از طریق Crown Chests در بازی امکانپذیر است. که می‌توانند خودشان از طریق کلن وارها، چالش‌ها، مسابقات یا برنده شدن در آنها در نبردها به دست بیاورند. همچنین می توانید جواهرات را از Clan Wars یا با انجام Mastery Tasks دریافت کنید.

شما می توانید جواهرات را به عنوان پاداش روزانه از فروشگاه یا از Trophy Road دریافت کنید. و این جواهرات برای همه بازیکنان رایگان خواهد بود. برخی از نظرسنجی ها و پیشنهادات درون بازی نیز ممکن است جواهراتی را برای شرکت در اختیار بازیکنان قرار دهد.

قیمت جواهرات در کلش رویال چقدر است؟

بنابراین اکنون می‌دانید که چگونه جواهرات را در کلش رویال بدست آورید، اما اگر فقط بخواهید آنها را بخرید چه؟ ما تمام مقادیر مختلفی از جواهراتی را که می‌توانید در حال حاضر در فروشگاه بازی بخرید، در زیر فهرست کرده‌ایم.

   مقدار جم       قیمت   
80 $0.99
500 $4.99
1,200 $9.99
2,500 $19.99
6,500 $49.99
14,000 $99.99

به خاطر داشته باشید:
هر گزینه به تدریج جواهرات بیشتری به ازای هر دلار به شما می دهد، اما در دام خرید جواهرات هر زمان که می خواهید نیفتید – راه های زیادی برای دریافت جم در کلش رویال بصورت رایگان وجود دارد که نیازی به باز کردن کیف پول خود ندارید!

این همه چیزهایی است که باید در مورد نحوه بدست آوردن و استفاده از جم در کلش رویال بدانید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت