ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
چالش مگا درفت ژانویه کلش

چالش مگا درفت ژانویه کلش رویال : اطلاعات، جوایز و موارد دیگر

چالش Mega Draft ژانویه در Clash Royale : اطلاعات، جوایز و موارد دیگر

کلش رویال یکی از محبوب ترین بازی های موبایلی است. که دارای گیم پلی بلادرنگ، کارت های سرباز جدید، چالش های درون بازی و مسابقات است. بازیکنان می توانند مهارت های خود را با چالش های مختلف و رقابت در مسابقات آزمایش کنند. و جوایز ویژه ای مانند آیتم های جادویی، سینه ها، کارت ها و طلا به دست آورند.

آن‌ها همچنین می‌توانند با آزمایش دک‌ها و کارت‌های مسابقات مختلف در آخرین مسابقات 1v1 بازی، چالش مگا درفت ژانویه کلش رویال، جوایزی کسب کنند. چالش Mega Draft از 30 ژانویه آغاز شد و جوایز انحصاری ارائه خواهد کرد.

در این مقاله، آخرین چالش مگا درفت ژانویه کلش رویال و جوایزی را که برای گرفتن آن در نظر گرفته شده است، بررسی خواهیم کرد.

مقالات مرتبط »   جدیدترین چالش elixir troop ژانویه کلش اف کلنز : Titanic Strength challenge

چالش مگا درفت ژانویه کلش رویال

Mega Draft Tournament جدیدترین چالش ویژه بازی است. چالش مگا درفت ژانویه کلش رویال بازیکنان را ملزم می‌کند تا در نبرد 1v1 شرکت کنند. و در عین حال یک عرشه با گزینه‌های منحصربه‌فرد نیرو را انتخاب کنند.

برخلاف چالش‌های سنتی سربازان، چالش چالش مگا درفت ژانویه کلش بازیکنان را ملزم می‌کند که یک کارت از مجموعه دو کارتی را انتخاب کنند. و این روند را چهار بار تکرار کنند تا در مجموع چهار کارت را انتخاب کنند. سپس حریف چهار کارت از عرشه هشت تایی باقیمانده را انتخاب می کند و باقی مانده را به بازیکن می دهد. این فرمت منحصربفرد استراتژی و مهارت‌های ساخت عرشه شما را آزمایش می‌کند.

توضیحات درون بازی چالش Mega Draft ژانویه در کلش رویال به شرح زیر است:

“حالت بازی Mega Draft اینجاست! به نوبت با حریف خود در حال تهیه پیش نویس از یک انتخاب باز از کارت ها باشید، سپس در این چالش با آن مبارزه کنید!”

چالش بزرگ، بر خلاف چالش Triple Draft ، کارت های حذف شده از حریفان را در اختیار شما قرار می دهد.

شما باید سعی کنید یک عرشه با تمرکز بر تطبیق پذیری بسازید. زیرا حریفان شما ممکن است هر کارتی از Common تا Champion داشته باشند، صرف نظر از سطح بازی آنها. شامل کارت هایی مانند Skeleton King، Mega Knight، Valkyrie، Electro Wizard، Witch و Valkyrie می تواند در چالش مگا درفت ژانویه کلش رویال مفید باشد.

اگر سه نبرد را ببازید، چالش تمام می‌شود. کسانی که می‌خواهند باخت‌های خود را بازنشانی کنند، می‌توانند این کار را با خرج کردن جواهرات انجام دهند. شما همچنین می توانید با این مکانیک گیم پلی در نبردهای دوستانه آزمایش کنید.

با خرید جم کلش از ارزان جم دیگر نیازی به تبدیل ارز ندارید.

جوایز برای تکمیل چالش مگا درفت ژانویه کلش رویال

شما می توانید با برنده شدن در هشت نبرد، جوایز انحصاری مانند صندوقچه، آیتم های جادویی، نشانه های بنر نبرد، ژتون های مبادله، کارت ها و طلا را به دست آورید. برای دریافت همه جوایز، باید در 30 ژانویه به چالش بپیوندید. در زیر جوایز مختلف برای تکمیل چالش مگا درفت ژانویه کلش رویال آمده است :

  • با برنده شدن در اولین نبرد چالش درون بازی، 4000 طلا دریافت خواهید کرد
  • با برنده شدن در دومین نبرد چالش درون بازی خود، یک معجون تقویت کارت دریافت خواهید کرد
  • با برنده شدن در سومین نبرد چالشی درون بازی، 3000 طلا دریافت خواهید کرد
  • با پیروزی در چهارمین نبرد چالش درون بازی خود، یک کلید سینه دریافت خواهید کرد
  • با برنده شدن در پنجمین نبرد چالش درون بازی خود، 2000 طلا دریافت خواهید کرد
  • با برنده شدن در ششمین نبرد چالش درون بازی خود، یک Epic Token دریافت خواهید کرد
  • با برنده شدن در هفتمین نبرد چالش درون بازی خود، 1000 طلا دریافت خواهید کرد
  • با برنده شدن در هشت نبرد چالش درون بازی، یک صندوق طلا دریافت خواهید کرد

چالش مگا درفت ژانویه کلش رویال یکی از بهترین راه‌ها برای به دست آوردن توکن‌های بنر نبرد، آیتم‌های جادویی، کارت‌ها، طلا، صندوقچه ها و موارد دیگر در کلش رویال است.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت