ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
چالش این همه سرگرم کننده

چالش این همه سرگرم کننده و کلش گیمز در کلش اف کلنز را 3 ستاره کنید!

چگونه چالش «It’s All Fun and Clash Games» را در کلش آف کلنز 3 ستاره کنیم؟

این مقاله یک راهنمای گام به گام برای تکمیل چالش این همه سرگرم کننده و کلش گیمز در کلش اف کلنز ارائه می دهد.

وب سایت ارزان جم همواره تلاش می کند تا امکان خرید جم کلش اف کلنز با نازلترین قیمت را در اختیار کاربران قرار دهد تا کاربران بتوانند با رضایت کامل از این وب سایت خرید کنند.

بازی «همه سرگرم کننده و کلش است» جدیدترین چالش کلش آف کلنز است که ترکیب ارتشی متنوعی دارد. هدف این است که پایگاه تاون هال 16 را به طور کامل نابود کنید و در عرض سه دقیقه پیروزی 3 ستاره را تضمین کنید. انجام موفقیت آمیز هدف به بازیکنان با 400 امتیاز تجربه، یک معجون منبع و سایر آیتم های درون بازی پاداش می دهد.

مقالات مرتبط »      تجهیزات عروسکی هاگ رایدر کلش اف کلنز : تخصص‌ها و بهترین روش‌های استفاده

مراحل تکمیل چالش این همه سرگرم کننده و کلش گیمز در کلش اف کلنز

مرحله 1) حمله را با Grand Warden آغاز کنید

با استقرار Grand Warden کمی به سمت چپ، در مقابل Warden مدافع شروع کنید. از دو طلسم نامرئی برای حفظ سلامت او استفاده کنید. وقتی تاون هال سرپرست را هدف قرار داد، فوراً او را نامرئی کنید.

با از بین رفتن طلسم اول، نامرئی را تکرار کنید. هنگامی که سلامت تالار شهر حدود 10٪ است، از طلسم زلزله برای ضربه زدن به هر ساختمان در هسته استفاده کنید. این تضمین می کند که هسته ضعیف شده است.

مرحله 2) از Barbarians استفاده کنید

هر پنج باربر را با یکی در بالا، دو نفر در سمت راست و دو نفر در سمت چپ شروع کنید. این استراتژی به راه اندازی تله ها کمک می کند و مراحل بعدی حمله را آسان تر می کند. اطمینان حاصل کنید که بربر نهایی در سمت چپ اسکلت ها را به سمت آن سمت می کشد.

مرحله 3) استقرار نیروهای سلطنتی

پادشاه بربر و کویین کماندار را در گوشه سمت چپ پایگاه چالشی «این همه سرگرم کننده و کلش است» در کلش اف کلنز قرار دهید. یک Headhunter را پشت سر آنها مستقر کنید. به محض نزدیک شدن اسکلت ها از توانایی پادشاه استفاده کنید. اثر زلزله توانایی کینگ نه تنها محفظه ها و دیوارها را باز می کند، بلکه اسکلت ها را نیز از بین می برد.

مرحله 4) ذخیره سازی و دفاع را از بین ببرید

Flame Flinger را در سمت بالا قرار دهید. سپس، Sneaky Goblins را به Gold Storages در سمت راست و چپ بفرستید تا آنها را تخریب کنید. Flame Flinger یک بار شلیک می کند که به دلیل اثر آتش آن برای از بین بردن Monolith کافی است.

مرحله 5) قهرمان سلطنتی را هدایت کنید

همانطور که تله ها در سمت راست منتهی می شوند، قهرمان سلطنتی را مستقر کنید. یک سوپر غول را در مقابل او قرار دهید و بلافاصله توانایی او را فعال کنید. روی پیشرفت قهرمان سلطنتی تمرکز کنید. برای اطمینان از پایین آمدن محراب قهرمان سلطنتی مدافع از یک مینیون استفاده کنید.

در صورت خطر از قهرمان سلطنتی خود با طلسم نامرئی باقیمانده محافظت کنید. او را به سمت دفاع های باقی مانده هدایت کنید و آنها را نابود کنید تا به پیروزی 3 ستاره در چالش این همه سرگرم کننده و کلش گیمز در کلش اف کلنز برسید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت