ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
تجهیزات عروسکی هاگ رایدر

تجهیزات عروسکی هاگ رایدر کلش اف کلنز : تخصص‌ها و بهترین روش‌های استفاده

تجهیزات Hog Rider Puppet در کلش اف کلنز : تخصص‌ ها، بهترین روش‌ های استفاده و …

تجهیزات عروسکی هاگ رایدر کلش اف کلنز یک تجهیزات قهرمانی برای قهرمان سلطنتی است. که گروهی از خوک ها را احضار می کند در حالی که هیرو را نامرئی می کند و به او اجازه می دهد تا با خیال راحت حمله خود را بر روی دشمنان متمرکز کند. علاوه بر این، سلامتی و HP اضافی را برای Hero فراهم می کند. می‌توانید قفل تجهیزات را با ارتقای ساختمان بلک اسمیت به سطح 7 باز کنید، که لازم است حداقل تاون هال 14 را باز کنید.

پس از خرید جم کلش اف کلنز ، از آن برای ارتقاء و به روز رسانی یا خرید ساختمان ها، سربازها، طلسم ها و تجهیزات دفاعی استفاده کنید.

توجه داشته باشید:
سطح Hog Rider احضار شده به سطح تجهیزات عروسکی هاگ رایدر شما بستگی دارد تا سطح نیروها در آزمایشگاه شما. این مقاله جزئیات بیشتری در مورد تجهیزات عروسکی هاگ رایدر کلش اف کلنز و چند استراتژی برای استفاده از آن مورد بحث قرار می دهد.

مقالات مرتبط »      رویداد Unlocking Limited Heroes Community 2024 کلش اف کلنز

سلب مسئولیت:
برخی از جنبه های این مقاله ذهنی است و صرفاً منعکس کننده دیدگاه نویسنده است.

بهترین استراتژی ها برای تجهیزات عروسکی هاگ رایدر کلش اف کلنز

1) منحرف کردن حواس دشمنان

یکی از بهترین کاربردهای تجهیزات عروسکی هاگ رایدر کلش اف کلنز، منحرف کردن حواس دفاعی هنگام حمله به دهکده دشمن است. از آنجایی که این تجهیزات به Hero اجازه می دهد تا گروهی از Hog Riders را احضار کند در حالی که برای مدت کوتاهی او را نامرئی می کند، ارتش اصلی آنها مدتی برای حمله به پایگاه دشمن خریداری می کند.

برای استفاده حداکثری از این استراتژی، می‌توانید این ابزار را با Seeking Shield Equipment جفت کنید. که به قهرمان اجازه می‌دهد سپر خود را پرتاب کند که بین چندین دفاع جهش می‌کند و باعث آسیب مرگبار می‌شود.

2) تانک کردن سربازان

قهرمانان کلش اف کلنز دارای امتیازات نسبتاً بالاتری هستند. پس در هنگام حمله به دهکده دشمن، تانک های عالی برای ارتش اصلی ایجاد می کنند. اگر از رویال قهرمان به عنوان تانک استفاده می کنید، عاقلانه است که او را به عروسک هاگ رایدر و تجهیزات جستجوی سپر مجهز کنید.

هنگامی که به این گجت‌ها مجهز شوید، می‌توانید سلامت قهرمان سلطنتی خود را تقویت کنید. و با استفاده از تجهیزات عروسکی هاگ رایدر ، او را نامرئی کنید و به او اجازه دهید حمله خود را روی دفاع متمرکز کند. علاوه بر این، استفاده از Seeking Shield Equipment در چنین شرایطی فوراً دفاعی را که به قهرمان شما حمله می کند، از بین می برد.

چگونه تجهیزات عروسکی هاگ رایدر کلش اف کلنز را ارتقاء دهیم؟

ارتقاء تجهیزات عروسکی هاگ رایدر کلش آف کلنز به مقدار مشخصی از سنگ های براق و درخشان در ساختمان بلک اسمیت نیاز دارد.
توجه داشته باشید:
این مقدار به تدریج با بالا بردن سطح تجهیزات افزایش می یابد، سطح Hogs احضار شده، تعداد Hog Riders و مدت زمان نامرئی افزایش می یابد.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت