ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
افزایش نرخ برد فری فایر

ترفندهای افزایش نرخ برد فری فایر مکس در فوریه 2023

ahmadian

5 بهترین نکته برای افزایش نسبت برد در Garena Free Fire MAX (فوریه 2023)

Garena Free Fire MAX یک بازی تیراندازی منحصر به فرد با هیچ استانداردی نیست. با این حال، بسیاری از بازیکنان به دلیل تجربه بازی سریع و جذاب آن با ویژگی‌های متعدد مانند توانایی‌های شخصیت، پوسته‌های اسلحه، دیوارهای تاریک و مهارت‌های حیوانات خانگی همچنان درگیر هستند. علاوه بر این، بازیکنان برای لذت بردن از FF MAX به یک گوشی هوشمند فانتزی نیاز ندارند.

با خرید جم فری فایر از ارزان جم می توانید تجهیزات بخرید و آنها را ارتقاء دهید.

علیرغم تمام مزایای آن، آرزوی اصلی اکثر بازیکنان در Free Fire MAX این است که تا آنجا که ممکن است Booyahs دریافت کنند. بنابراین، بازیکنان، به خصوص مبتدیان، هر ترفند ممکن را برای افزایش نرخ برد فری فایر خود در بازی امتحان می کنند. اگرچه چالش برانگیز است، اما می توان با در نظر گرفتن چند نکته، نسبت برد خود را به سرعت بهبود بخشید.

مقالات مرتبط »   دو Faded Wheel جدید فری فایر مکس فاش شدند: جوایز و تاریخ شروع

توجه داشته باشید:
فهرست زیر ترتیب خاصی ندارد و صرفاً بیانگر نظر نویسنده است.

ترفندهای افزایش نرخ برد فری فایر مکس در فوریه 2023

1) یک مهارت شخصیتی مناسب را انتخاب کنید

مهارت های کاراکتر یکی از بهترین ویژگی های Garena Free Fire MAX هستند اگر بازیکنان بتوانند از آنها به نفع خود استفاده کنند. هر یک از توانایی ها در طول مسابقه برجستگی متفاوتی دارد و فقط برای سبک های بازی خاص مفید است. جالب اینجاست که برخی از شخصیت های بازی حتی بی فایده به نظر می رسند. بنابراین انتخاب بسیار مهم می شود.

به عنوان مثال، شخصیتی مانند Skyler که می تواند چندین gloo wall را از بین ببرد. و ارائه HP Gain برای بازیکنان کاملا مناسب است و یک استراتژی گیم پلی کمی تهاجمی خواهد بود. از سوی دیگر، شخصیتی مانند دیمیتری به دلیل قابلیت های بازگرداندن سلامتی، به ویژه زمانی که بازیکنان از HP استفاده نمی کنند، برای یک استراتژی دفاعی ایده آل است.

بنابراین، انتخاب یک مهارت شخصیتی مناسب یا ترکیبی از مهارت‌ها – سه منفعل و یک فعال – برای افزایش نرخ برد فری فایر مکس حیاتی است. این بیشتر بر نتایج مسابقه آنها تأثیر می گذارد و در نهایت به آنها کمک می کند تا نسبت برد خود را در Free Fire MAX بالا ببرند. برای مزیت بیشتر می توان شخصیت های آنها را با یک حیوان خانگی همراهی کرد.

2) توانایی های خود را بشناسید و بر یک تفنگ مناسب تکیه کنید

Garena Free Fire MAX چندین سلاح را در چندین دسته ارائه می دهد. اما هر تفنگ برای همه مناسب نیست. برخی از بازیکنان کار با AR یا SMG را آسان‌تر می‌دانند. در حالی که برخی دیگر برای دستیابی به کشتار بیشتر به تفنگ‌های تک تیرانداز یا تیرانداز در بازی تکیه می‌کنند.

بنابراین، برای افزایش نرخ برد فری فایر همه باید در مورد توانایی ها و برنامه بازی خود بدانند. آنها می توانند فهرست کوچکی از سلاح هایی که می توانند به طور مؤثر استفاده کنند تهیه کنند. با پیروی از همین مسیر، می توان در حالت BR یا Clash Squad Free Fire MAX شگفتی هایی انجام داد.

3) با دوستان به جای بازیکنان تصادفی بازی کنید

وقتی افراد در ترکیب با هم تیمی های تصادفی بازی می کنند، هماهنگی قطع می شود و منجر به خطاهای زیادی می شود. از این رو، بازیکنان اغلب با وجود داشتن مهارت‌های گیم‌پلی مناسب، بیشتر از افزایش نرخ برد فری فایر ، بازی‌ها را از دست می‌دهند. این امر حضور دوستانی که سبک بازی فرد را می شناسند برای هم افزایی حیاتی تر می کند.

بازی با تیم های معمولی به جای تیم های تصادفی باعث می شود بازیکنان در مورد نقش خود در یک تیم مطمئن تر شوند. در نتیجه، می توان با ارائه یا دریافت حمایت فراوان از هم تیمی ها، بازی های بیشتری را فتح کرد که منجر به افزایش نرخ برد فری فایر می شود. برای تمرکز بهتر، می توان وظایف یک مهاجم، یک بازیکن پشتیبانی، یک پزشک یا هر چیز دیگری را نیز بر عهده گرفت.

4) سعی کنید در مراحل اولیه مزیت کسب کنید

فرقی نمی کند که بازیکنان در حال انجام یک بازی حالت CS هستند یا یک مسابقه BR. یکی از چیزهایی که همیشه کمک می کند به دست آوردن مزیت در مراحل اولیه است. این به افزایش نرخ برد فری فایر در طول مسابقه کمک می کند و در عین حال شانس بویا را افزایش می دهد. مشروط بر اینکه بازیکنان این مزیت را حفظ کنند.

برای حالت BR، به سرعت در یک نقطه داغ فرود می‌آید و بهترین لوت را جمع‌آوری می‌کند تا از حریفان برتری بگیرد. پس از جمع‌آوری آیتم‌های کافی از محل فرود و به دست آوردن کشته‌های کافی، می‌توان به مکان دیگری نقل مکان کرد و به سفر در کناره‌های منطقه امن در حال کاهش ادامه داد.

در حالت کلش اسکواد، مزیت اولیه به معنای برنده شدن در چند راند اول است. مخصوصاً راندی که همه یک تپانچه دارند. بازیکنان می توانند در کمین دشمنان خود بنشینند و حملات غافلگیرانه را انجام دهند. با این حال، آنها می توانند مستقیما حمله کنند و در صورتی که به مجموعه مهارت خود اعتماد داشته باشند، راند را برنده شوند.

برای به دست آوردن برتری در مسابقات CS، باید ترفندهای حرکتی مانند استقرار 360 درجه Gloo Wall در Free Fire MAX را تمرین کنید.

5) در بتل رویال زنده بمانید و در کلش اسکواد حمله کنید

کسب مزیت اولیه در هر دو حالت BR و CS Free Fire MAX حیاتی است. اما اولویت ها متفاوت است. بتل رویال به بازیکنان نیاز دارد که تا مرحله نهایی زنده بمانند. در عین حال، کلش اسکواد به تیمی نیاز دارد که مسلط بماند تا حریفان مزیت را به دست نیاورند.

از این رو، تمرکز در بازی BR باید این باشد که از دعواهای غیر ضروری در فاز میانی خودداری کنید و به جمع آوری غارت ادامه دهید. این کار در دایره نهایی به آنها جواب می دهد. جایی که می توانند از استقرار 360 درجه Gloo Wall استفاده کنند. از طرفی در مسابقات کلش اسکواد Free Fire MAX باید از استراتژی تهاجمی برای غلبه بر دشمنان و افزایش نرخ برد فری فایر استفاده کرد.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت