ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
Faded Wheel جدید فری فایر

دو Faded Wheel جدید فری فایر مکس فاش شدند: جوایز و تاریخ شروع

ahmadian

فیدد ویل های Free Fire MAX جدید : جوایز، تاریخ شروع و…

VIP clown، یک دیتا ماینر محبوب، اخیراً از طریق پست های اینستاگرامی، دو عنوان Faded Wheel جدید فری فایر مکس را فاش کرده است. طبق ویدیوهایی که او به اشتراک گذاشته است، اولی در 2 مارس 2023 (۱۱ اسفند) و دومی در 5 مارس 2023 (۱۴ اسفند) برای سرورهای هند، بنگلادش و سنگاپور آغاز خواهد شد.

با خرید جم فری فایر از ارزان جم از قیمت های ارزان و مقرون به صرفه بهره مند شوید.

Feded Wheel یکی از هیجان انگیزترین لاک رویال های Free Fire MAX است. بسیاری از بازیکنان آن را به گزینه های دیگر ترجیح می دهند. زیرا جوایز بزرگ را در تعداد خاصی از چرخش ها تضمین می کند.

مقالات مرتبط »   لاک رویال M.O.Ring فری فایر مکس همراه با باندل Void Genotype و جوایز

اگر نشت اطلاعات دقیق باشد، طرفداران می توانند منتظر پوسته اسلحه منحصر به فرد، باندل لباس و انبوهی از جوایز دیگر باشند. خوانندگان می توانند جزئیات بیشتر در مورد Faded Wheel جدید فری فایر مکس را در زیر بیابند.

Fire MAX رایگان: جوایز لو رفته و جزئیات بیشتر در مورد Feded Wheels آینده.

جوایز لو رفته و جزئیات بیشتر در مورد Faded Wheel جدید فری فایر مکس

همانطور که در پست اینستاگرام VIP clown آمده است، اولین فیدد ویل قرار است دارای Techno Sickle و MAC10 – Mind’s Eye به عنوان پاداش اصلی آن، یعنی جوایز بزرگ باشد. از سوی دیگر، Bionic Vagabond Bundle و Gloo Wall – Technojoy به عنوان جوایز اولیه دومین فیدد ویل حضور خواهند داشت.

به غیر از دو جایزه بزرگ Faded Wheel جدید فری فایر مکس، جوایز کلی دیگری شامل یک کوپن Weapon Royale، یک کوپن Diamond Royale، Magic Cube Fragments، Pet Food و دو جعبه غارت اسلحه متفاوت خواهد بود.

مانند هر فیدد ویل Free Fire MAX دیگری، بازیکنان در نهایت باید الماس خرج کنند تا با شروع این Feded Wheels، جوایز موجود را بدست آورند. از این رو، کاربران علاقه مند باید ارز درون بازی خود را برای دو رویدادی که به ترتیب از 2 مارس 2023 و 5 مارس 2023 (۱۱ و ۱۴ اسفند) شروع می شوند، آماده نگه دارند.

شایان ذکر است که اینها فقط درز هستند و این دو رویداد، در کنار موارد خاص، تضمینی برای اضافه شدن به Free Fire MAX نیستند. در نتیجه بازیکنان باید آنها را با کمی شک و تردید بپذیرند.

با این وجود، VIP clown نسبتاً معتبر است و نشت های قبلی که توسط او ارائه شده است تا کنون دقیق بوده است. با در نظر گرفتن این موضوع، احتمال زیادی وجود دارد که این دو رویداد Faded Wheels در عنوان بتل رویال معرفی شوند.

رویداد 100% Bonus Top Up نیز قرار است خیلی زود شروع شود

دو Faded Wheel جدید فری فایر مکس تنها چیزی نیستند که داده کاوی به تازگی در صفحه اینستاگرام خود به بیرون درز کرده است. او همچنین جزئیات مربوط به رویداد 100% Bonus Top Up ویژه را که قرار است در Free Fire MAX در 27 فوریه 2023 (۸ اسفند) شروع شود، پس از پایان رویداد جاری، در اختیار جامعه قرار داد.

این رویداد معمولاً مشتاقانه پیش‌بینی می‌شود. زیرا در صورت تکمیل، تعداد جایزه‌ای از الماس را فراهم می‌کند. در نتیجه، به کسانی که به دنبال خرید الماس در آینده نزدیک هستند، توصیه می‌شود که منتظر شروع این رویداد باشند. زیرا ارزش خرید ارز را برای آنها بهتر خواهد کرد.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت