ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
ترفندهای افزایش نرخ K/D کالاف

ترفندهای افزایش نرخ K/D کالاف دیوتی موبایل (فوریه 2023)

5 بهترین نکته برای افزایش نسبت kill/death در COD Mobile (فوریه 2023)

نسبت KD در Call Of Duty Mobile (COD) اساساً نسبت کشتار و مرگ یک بازیکن است. نسبت KD را می توان به عنوان تعداد کشته های یک بازیکن تقسیم بر تعداد دفعاتی که یک بازیکن در بازی مرده تعریف کرد. این یک ریاضی ساده است و می توان توضیح داد که اگر تعداد مساوی کشتن و مرگ به دست آورید، میانگین نسبت KD شما 1 خواهد بود که یک میانگین است.

در اینجا ترفندهای افزایش نرخ K/D کالاف دیوتی موبایل در فوریه 2023 آورده شده است.

با خرید CP کالاف دیوتی موبایل می توانید مهمات ، لباس و سلاح های پیشرفته برای شخصیت های بازی تهیه کنید.

بدون شک، COD Mobile مهارت قابل توجه خود را در ارائه یک تجربه بازی استثنایی با ترکیبی عالی از مکانیک بازی و پیمایش نشان داده است. این بازی که دارای شجره‌نامه‌ای است که بخش عمده‌ای از تبار خود را با همتایان خود در کنسول و رایانه شخصی به اشتراک می‌گذارد. این بازی به طرز ماهرانه‌ای از آن چیزی که علاقه‌مندان به سلاح‌های حرکتی در چند دهه گذشته دوست داشته‌اند، تقلید می‌کند. با معرفی ترفندهای افزایش نرخ K/D کالاف دیوتی موبایل در فوریه 2023 همراه ارزان جم باشید.

مقالات مرتبط »   COD Mobile فصل 2 (2023) : بهترین بارگیری برای تفنگ تهاجمی Maddox

ترفندهای افزایش نرخ K/D کالاف دیوتی موبایل (فوریه 2023)

1) چرخش ها را دنبال کنید، نقشه را کاوش کنید و نقطه فرود مناسب را انتخاب کنید

نقطه فرود انتخابی به عنوان یکی از ترفندهای افزایش نرخ K/D کالاف دیوتی موبایل بر نتیجه مسابقه تأثیر دارد. و یک استراتژی خوب طراحی شده ضروری است. مفهوم “hot drops” یک تیغه دوگانه است که چشم انداز حذف سریع و خطر حذف سریع را ارائه می دهد. همکاری با یک تیم ماهر و منسجم یک قمار حساب شده است که ارزش انجام آن را دارد.

بازیکنان باید از مناطقی دور شوند که به ندرت حریفان را جذب می کنند، زیرا کمبود دشمن در مراحل پایانی بازی مانع از جمع آوری حذف ها می شود. بنابراین، رسیدن به تعادل کامل، نکته اصلی دستیابی به تعداد کشته‌های بالاتر است.

2) اسلحه ها را هوشمندانه انتخاب کنید و آنها را ارتقاء دهید

بارگیری تجهیزاتی که فرد انتخاب می کند به عنوان بستر زرادخانه فرد عمل می کند. و ترکیب آن به نقشه خاص و حالت بازی بستگی دارد. نقشه هایی مانند Killhouse، Hijacked، و Nuketown با توجه به تمایل آنها برای درگیری های نزدیک، برای استفاده از مسلسل مساعد هستند.

دستیابی به کارت‌های اسلحه از طریق جوایز، چندین گزینه ارتقاء، از یکپارچه‌سازی دامنه‌ها تا گسترش لوله‌ها را ممکن می‌سازد. نمودار ویژگی‌های سلاح، بینشی از تأثیر این پیشرفت‌ها ارائه می‌کند، که می‌تواند عملکرد یک سلاح را در طول بازی به طور قابل توجهی تغییر دهد. سنگ بنای این پیشرفت‌ها، ویژگی Gunsmith است.

3) به صداها گوش دهید

نمی توان اغراق کرد که هدفون برای بهینه سازی تجربه گیم پلی ضروری است. و یکی از ترفندهای افزایش نرخ K/D کالاف دیوتی موبایل می باشد. COD از زمان آغاز به کار خود، اهمیت ویژه ای را برای طراحی صدا قائل شده است. و بازیکنان را با نشانه های صوتی حیاتی، مانند رد پا و شلیک گلوله، و آگاهی بیشتر از محیط خود تجهیز می کند.

با هدفون‌هایی که گوش‌های فرد را تزئین می‌کنند، بازیکنان می‌توانند فوراً حضور دشمنان را در مجاورت خود تشخیص دهند، بنابراین از مرگ نابهنگام جلوگیری کرده و تعداد کشته‌های خود را افزایش می‌دهند.

توجه به محیط اطراف یکی از کارآمدترین ابزارهای جمع آوری حذف و شاید مهمتر از آن، دور زدن مرگ ناگوار است.

4) تاکتیکی را کشف کنید که باعث کشتار بیشتر می شود.

از ترفندهای افزایش نرخ K/D کالاف دیوتی موبایل می توان به ایجاد تعادل بین بازی‌های تهاجمی و غیرفعال اشاره کرد. نکته کلیدی این است که وقتی شانس به نفع شماست مبارزه کنید و از دعواهایی که شانس کمی برای برنده شدن در COD دارید دوری کنید.

به عنوان مثال، هنگام مبارزه با یک در مقابل چهار در یک فضای باز، عقب نشینی به جای درگیر شدن در نبرد توصیه می شود، زیرا نسبتاً دشوار است. بازیکنان COD باید از هر فرصتی برای کمین کردن یک حریف ناآماده برای کشتار سریع استفاده کنند. زیرا کمپینگ به ندرت منجر به شکستگی می شود.

5) گرفتن موقعیت قبل از تیراندازی

در طول یک آتش سوزی غیرمنتظره، یکی از عناصر اصلی که اغلب نادیده گرفته می شود حرکت است. در چنین موقعیت‌هایی، بازیکنان اغلب تسلیم بی‌حرکتی می‌شوند. و در پاسخ به بی‌حرکتی بودن، با یک ضربه تلافی می‌کنند. درست است که COD Mobile دارای TTK پایینی است. اما مشابه همتایان کنسول و رایانه شخصی خود، فاصله زمانی کوتاهی وجود دارد که در طی آن می توانید برای جلوگیری از آسیب مانور دهید.

استراتژی بهینه هنگام مواجهه با چنین سناریویی این است که محل پوشش را پیدا کنید یا موقعیت مستعد را به سرعت در نظر بگیرید. اگر فرصتی برای پنهان کردن خود در پشت مانعی مانند دیوار یا ستون ایجاد شود، این یک پیروزی مطمئن است. در صورت عدم موفقیت، به سادگی افتادن روی زمین و دراز کشیدن با فشار دادن دکمه خمیده، محتاطانه ترین اقدام است.

 

2/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه همراهان سایت