ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
بهترین لود اوت Maddox کالاف

بهترین لود اوت Maddox کالاف دیوتی موبایل سیزن 2 (2023)

COD Mobile فصل 2 (2023) : بهترین بارگیری برای تفنگ تهاجمی Maddox

فصل دوم کالاف دیوتی موبایل با عنوان Heavy Metal بالاخره رسید. بازیکنان می توانند برای نصب به روز رسانی به فروشگاه Google Play یا Apple App Store مراجعه کنند. در آن، Activision محتوای جدید زیادی از جمله رویدادها، حالت‌ها، یک Battle Pass جدید، نقشه Diesel و موارد دیگر را معرفی کرده است.

یکی از مزایای خرید سی پی ارزان شانس ورود به قرعه کشی شانس برای برنده شدن و دریافت جایزه است.

تفنگ تهاجمی Maddox یک مکمل کاملاً جدید است که بسیاری از بازیکنان COD Mobile در این بازی با آن روبرو شده اند. می توان آن را در حالت BR در میان لوت های نقشه پیدا کرد. برای کاربران Gunsmith loadout، می توان آن را از طریق Battle Pass به صورت رایگان به دست آورد.

هنگامی که بازیکنان ادعای تفنگ را دریافت کردند، می توانند قفل اتصالات و پوسته های قابل آسیاب آن را باز کنند. خوانندگان کنجکاو می توانند در بخش زیر درباره بهترین لود اوت Maddox کالاف دیوتی موبایل در سیزن 2 (2023) اطلاعات بیشتری کسب کنند.

مقالات مرتبط »   hip fire در کالاف دیوتی موبایل : بهترین لود اوت، نکات و ترفندها

بهترین لود اوت Maddox کالاف دیوتی موبایل در فصل 2 : هوی متال

جدیدترین افزوده شده در کلاس AR کالاف دیوتی موبایل (از COD Black Ops 4)، Maddox است. که به عنوان یک سلاح “تحرک بالا” با “نرخ آتش” سریع در مقایسه با سایر اسلحه های هم رده خود توصیف شده است. این تفنگ همچنین دارای یک ضمیمه انحصاری “Echo Fire Mod” برای لوله خود است که سرعت شلیک آن را بیشتر می کند.

سرعت آتش بالا و ویژگی های تحرک چشمگیر، مدوکس را به سلاحی ضروری برای مبارزات نزدیک و میان برد تبدیل می کند. با این حال، با توجه به برداشت اولیه به دست آمده از استفاده از اسلحه بدون هیچ گونه اتصال، به نظر می رسد که به طور قابل توجهی پس زدگی بالایی دارد. به خصوص در طول نبرد نزدیک.

از این رو، بهترین لود اوت Maddox کالاف دیوتی موبایل شامل پیوست های زیر است:

  • لوله – Echo Fire Mod
  • قنداق – Agile Stock
  • مهمات – Extended Mag A
  • دستگیره عقب – دستگیره گروه وظیفه
  • لیزر – لیزر کمکی با هدف

Echo Fire Mod سرعت شلیک این اسلحه را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد. در حالی که Task Force Grip و Aim Assist لیزر دقت آن را بهبود می بخشد. Agile Stock تحرک در حال حاضر چشمگیر خود را افزایش می دهد. و Extended Mag A به این سلاح گرم یک مجله بزرگتر می دهد. این آن را جایگزین بهتری برای هر مسلسل دستی می کند که مناسب درگیری های کوتاه برد در MP یا BR است.

با این حال، الگوی پس زدن این اسلحه، به ویژه الگوی عمودی، می تواند غیرقابل کنترل باشد اگر بازیکنان تازه وارد COD Mobile باشند. بنابراین استفاده از این اسلحه در محدوده تمرین برای حس کردن آن منطقی تر است. بازیکنان باید الگوی عقب نشینی عمودی آن را مطالعه کنند. و آن را با پایین کشیدن خط تیره و شلیک سلاح کنترل کنند.

چگونه مدوکس را در فصل دوم COD Mobile دریافت کنیم؟

پس از بررسی بهترین لود اوت Maddox کالاف دیوتی موبایل، اکنون نوبت به نحوه باز کردن قفل آن می رسد. در Battle Pass در Tier 21 موجود است. برای بدست آوردن آن در Call of Duty Mobile: Season 2 نیازی به خرج کردن هیچ سی پی ندارید. بنابراین، می توانید روی رقابت در حالت BR یا MP تمرکز کنید و Battle Pass XP کسب کنید. همچنین می‌توانید چالش‌های فصل را تکمیل کنید تا XP اضافی برای BP به دست آورید تا به ردیف 21 برسد.

هنگامی که قفل Maddox را باز کردید، می توانید منوی Loadout را در بخش MP یا BR باز کنید. و از طریق Gunsmith تنظیمات شخصی سازی کنید. با این حال، اکثر پیوست‌های این تفنگ قفل می‌شوند. شما باید به سطح خاصی از Weapon XP برسید یا وظایف خاصی را برای باز کردن قفل آن‌ها در فصل 2 انجام دهید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت