ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
افزایش هدشات سبک تهاجمی

آموزش نحوه افزایش هدشات سبک تهاجمی فری فایر (مارس 2023)

ahmadian

نحوه افزایش هدشات با سبک بازی تهاجمی در Free Fire (مارس 2023)

در این مقاله چند نکته آسان برای بهبود دقت و افزایش هدشات سبک تهاجمی فری فایر مورد بحث قرار می گیرد.

Free Fire، یک بازی تیراندازی آنلاین محبوب، دارای پایگاه عظیمی از بازیکنان و میلیون ها بارگیری در فروشگاه های برنامه های پیشرو است. برای دستیابی به سطح مهارت نهایی در بازی، بازیکنان باید بر دقت ضربات هد تسلط داشته باشند و یک سبک بازی تهاجمی را برای از بین بردن سریع کل جوخه های دشمن اتخاذ کنند.

با خرید جم فری فایر از ارزان جم و باز کردن جعبه های شانس می توانید برخی از شخصیت ها را به دست آورید.

سلب مسئولیت:
Free Fire در پلی استور گوگل و اپ استور اپل به دلیل محدودیت های اعمال شده توسط دولت در دسترس نیست. با این حال، Free Fire MAX هنوز در فروشگاه های برنامه در کشور موجود است.

مقالات مرتبط »    بهترین باندل گلد رویال فری فایر تا به امروز (فوریه 2023)

بهترین نکات و ترفندها برای افزایش هدشات سبک تهاجمی فری فایر

3) از ترکیب شخصیت و حیوان خانگی خوب استفاده کنید

Free Fire دارای طیف گسترده ای از شخصیت ها و حیوانات خانگی منحصر به فرد است. که بازیکنان می توانند آنها را تجهیز کرده و از آنها استفاده کنند. و هر کدام دارای توانایی های خاص خود هستند که می توانند در میدان نبرد مفید باشند. با جفت کردن کاراکترها و حیوانات خانگی خاص با هم، گیمرها می توانند گیم پلی خود را بهبود ببخشند و منجر به افزایش هدشات سبک تهاجمی خود شوند.

یکی از ترکیبات بسیار توصیه شده، هایاتو و راکی است. توانایی Hayato Bushido نفوذ زره را به ازای هر 10٪ کاهش در سلامت کلی 7.5٪ افزایش می دهد. در حالی که توانایی Rockie’s Stay Chill زمان خنک شدن یک مهارت فعال را تا 15٪ کاهش می دهد و بازیکنان را قادر می سازد تا مهارت های خود را بیشتر استفاده کنند.

2) تنظیمات حساسیت و کنترل های HUD

Garena این امکان را برای بازیکنان فراهم کرده است که تنظیمات مختلف درون بازی را برای بهترین تجربه ممکن بتل رویال شخصی سازی کنند. از جمله مهمترین تنظیمات سفارشی شده در Free Fire، کنترل های HUD و تنظیمات حساسیت است. با استفاده از کنترل های HUD، بازیکنان می توانند موقعیت دکمه های مختلف را روی صفحه نمایش خود تنظیم کرده و آنها را به مکان راحت تری منتقل کنند. کسانی که برای افزایش هدشات سبک تهاجمی با چیدمان کنترل پیش‌فرض مشکل دارند، می‌توانند به تنظیمات پنجه سه انگشتی یا چهار انگشتی روی بیاورند. و به آن‌ها اجازه می‌دهد همزمان روی شلیک و دکمه‌های دیگر مانند پرش و خمیدن کلیک کنند.

مقالات مرتبط »    بهترین HUD سفارشی فری فایر در سال 2023

تنظیمات حساسیت برای بازیکنانی که به دنبال بهبود دقت و افزایش هدشات سبک تهاجمی و نیز کنترل پس زدن هستند ضروری است. با مجموعه ای از حساسیت های مناسب، بازیکنان به راحتی می توانند تعداد کشته های بیشتری را به ثمر برسانند و در نبردهای میان برد و دوربرد برتری پیدا کنند.

در اینجا بهترین تنظیمات حساسیت برای بازیکنان برای افزایش هدشات سبک تهاجمی وجود دارد:

  • عمومی: 90-100
  • نقطه قرمز: 60-75
  • 2X دامنه : 99
  • 4X دامنه: 95
  • محدوده تک تیرانداز: 20-30
  • دید آزاد: 50-75

1) قرار دادن crosshair

قرار دادن crosshair برای دستیابی به هدف گیری دقیق و بهبود گیم پلی بسیار مهم است. قرار دادن مناسب آن به بازیکنان این امکان را می دهد که به سرعت سر حریف را نشانه گرفته و آنها را بیرون بیاورند.

بازیکنان همچنین می‌توانند از سلاح‌هایی مانند تفنگ‌های ساچمه‌ای و تفنگ‌های تک تیرانداز استفاده کنند که آسیب‌دیدگی بالایی دارند. Garena همچنین قابلیت شخصی سازی سبک crosshair را در منوی تنظیمات بازی گنجانده است. این ویژگی می‌تواند به بازیکنان کمک کند تا تلاقی کامل را پیدا کنند. و به آن‌ها اجازه افزایش هدشات سبک تهاجمی را می‌دهد و حرکت دشمن را در میدان نبرد ردیابی کنند.

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت