ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
باندل گلد رویال فری فایر

بهترین باندل گلد رویال فری فایر تا به امروز (فوریه 2023)

ahmadian

5 بهترین بسته گلد رویال در Free Fire تا کنون – فوریه 2023

Garena، سازنده بازی محبوب بتل رویال Free Fire، به دلیل تلاش های مداوم خود برای معرفی آیتم ها، باندل ها و پوسته های جدید به بازی مشهور است.

با خرید جم فری فایر از ارزان جم از پشتیبانی آنلاین در 7 روز هفته و پاسخگویی سریع بهره مند شوید.

در ژانویه 2023، توسعه دهندگان یک Gold Royale جدید راه اندازی کردند. بخش زیر جزئیات این نسخه آینده و برخی از بهترین باندل گلد رویال فری فایر را نشان می‌دهد.

مقالات مرتبط »   رویداد Chroma Futura فری فایر مکس : رویدادها، جوایز، زمان‌بندی

بهترین باندل گلد رویال فری فایر تا سال 2023

گلد رویال ها در چرخه های خاصی معرفی می شوند. معمولاً در کنار به روز رسانی های بازی منتشر می شوند. جایزه بزرگ ارائه شده در Gold Royale مرتباً تغییر می کند تا چیزها تازه بماند و آیتم های انحصاری مختلف در اختیار بازیکنان قرار گیرد.

در طول چرخه اولیه Gold Royale، بازیکنان می توانند آیتم انحصاری فعلی را برنده شوند، که تا پنج روز آینده قبل از جایگزینی با آیتم جدید در دسترس خواهد بود.

استفاده از این پیشنهاد با زمان محدود برای چرخش رویال طلایی ضروری است. بنابراین، منتظر آخرین به روز رسانی ها باشید و برای آزمایش شانس خود آماده شوید.

1) باندل Hailstorm Honey

بسته Hailstorm Honey جدیدترین باندل گلد رویال فری فایر است که توسط Garena عرضه شده است. بازیکنان اکنون می توانند از طریق تب ویژگی Luck Royale به این بسته هیجان انگیز دسترسی داشته باشند.

برای به دست آوردن بسته Hailstorm Honey، بازیکنان می توانند Luck Royale را با 300 طلا در هر چرخش بچرخانند. یا یک بسته 10+1 چرخشی را به ازای 3000 طلا خریداری کنند. علاوه بر این، بازیکنان می توانند به جای طلا از کوپن طلایی رویال برای انجام چرخش های خود استفاده کنند. هر بازیکن همچنین می تواند هر 24 ساعت یک چرخش رایگان انجام دهد.

Luck Royale مجموعه‌ای تصادفی از آیتم‌ها از جمله کارت‌های آزمایشی برای پوست اسلحه و آیتم‌های مد فردی را ارائه می‌دهد. بازیکنان همچنین ممکن است آیتم های بارگیری را به عنوان پاداش دریافت کنند. با این حال، هیچ تضمینی وجود ندارد که پاداش خاصی پس از تعداد مشخصی از چرخش ها به دست آید.

2) باندل Imperial Corps

بازیکنان از ژوئن 2020 از آیتم‌ها و وسایلی که از این باندل به دست آورده‌اند استفاده کرده‌اند. باندل Imperial Corps یکی از جذاب‌ترین بسته‌های بصری Free Fire MAX است. باندل روسری، تاپ و کفش از نظر بصری خیره کننده ارائه می دهد.

3) باندل Break-dancer

این یکی از کمیاب‌ترین مجموعه‌های باندل در Free Fire MAX بود. همانطور که از نام آن پیداست، بازیکنان یک سرهمی کامل از سر تا پا را دریافت می کنند که شبیه یک رقصنده بریک است.

4) باندل Dunk Master

یکی از قدیمی‌ترین باندل گلد رویال فری فایر که معرفی شد، Dunk Master باندل بازیکنان را به بازیکنان بسکتبال تبدیل می‌کند. حتی پس از گذشت چندین سال، لباس Dunk Master همچنان در بین بازیکنان محبوب است.

باندل برای اولین بار در اکتبر 2018 معرفی شد. بعداً در آپدیت ویژه چهارمین سالگرد Garena Free Fire مجدداً معرفی شد.

5) باندل Toxic Lime

Toxic Lime Bundle یکی از آخرین افزوده‌های Garena به ویژگی Gold Royale است. این بسته دارای یک طرح رنگ سبز و مشکی پر جنب و جوش، با نمادهای سمی و طرح های گرافیتی بر روی لباس و لوازم جانبی است.

Toxic Lime Bundle یک افزودنی منحصر به فرد و چشم نواز به ویژگی Gold Royale است. در میان بازیکنانی که از جمع آوری پوسته ها و آیتم های منحصر به فرد برای آواتارهای خود لذت می برند بسیار محبوب است.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت