ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
رویداد Chroma Futura فری فایر

رویداد Chroma Futura فری فایر مکس : رویدادها، جوایز، زمان‌بندی

ahmadian

Chroma Futura event فری فایر مکس : رویدادهای آینده، جوایز، برنامه زمان‌بندی و موارد دیگر را بررسی کنید

نسخه هندی Garena Free Fire از یک رویداد کاملاً جدید برای بازیکنان خود استقبال می کند. که به بازیکنان امکان می دهد جوایز زیادی را کشف کنند. گارنا اعلام کرد که رویداد Chroma Futura فری فایر مکس در سری بعدی گنجانده شده است و نگاهی اجمالی به رویدادهای آینده و جوایز آن‌ها دارد. در اینجا همه چیزهایی است که باید در مورد رویداد Chroma Futura و جوایز آن بدانید.

برای خرید جم فری فایر از ارزان جم فقط به آیدی و اسم بازی شما نیاز است و بدون اطلاعات جیمیل جم به اکانت شما در کمتر از 3 دقیقه واریز می شود.

مقالات مرتبط »   لاک رویال M.O.Ring فری فایر مکس همراه با باندل Void Genotype و جوایز

رویداد Chroma Futura فری فایر مکس : رویدادها، جوایز، زمان‌بندی

با پایان یافتن سری در حال اجرا، Mission: Makeover در عرض چند روز، Garena به دنبال استقبال از یک سری دیگر برای بازیکنان است. طبق تایید رسمی، رویداد در 24 فوریه 2023 پخش می شود و روز اوج آن برای 8 مارس 2023 (چهارشنبه، ۱۷ اسفند) برنامه ریزی شده است. از این رو، گیمرها فرصت کافی برای جمع آوری تمام جوایز موجود را خواهند داشت. علاوه بر این، تعداد کمی نیز وجود دارد. استخراج کنندگان داده که چندین نشت در مورد جوایز و پوسترها را به اشتراک گذاشتند.

همانطور که در بالا ذکر شد، رویداد Chroma Futura فری فایر مکس دارای سه بخش است:

  1. Tease،
  2. Work Hard Play Hard
  3. و Daily Trials.

جوایز رویداد Chroma Futura فری فایر مکس

با نزدیک شدن به رویداد هفتگی بعدی، Garena همچنین جوایز بالقوه‌ای را که در نهایت به بازی راه پیدا می‌کند، نشان داد. یک جایزه بزرگ برای مجموعه رویدادهای آینده وجود خواهد داشت. به گفته استخراج کننده محبوب داده، VIP Clown، این لباس Jock Shock Bundle نامیده می شود. که دارای ویژگی های معمولی مانند بالا، پایین، کفش، سر و ماسک است.

گیمرها می توانند آن را هم برای شخصیت های مرد و هم برای شخصیت های زن بازی تجهیز کنند. و آن را به یک پاداش ارزشمند تبدیل کنند. با این حال، در حال حاضر، جزئیات زیادی وجود ندارد. وقتی به رسیدن آن نزدیکتر شویم، همه چیز روشن تر خواهد شد. بنابراین، همه اینها درباره رویدادهای آینده Chroma Futura و جوایز لو رفته آن است.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت