ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
قفل Swarm در کالاف

آموزش نحوه باز کردن قفل Swarm در کالاف دیوتی موبایل

چگونه قفل Swarm را در COD Mobile باز کنیم؟

فصلی از Call of Duty Mobile با نام The Heat سال 2021 منتشر شد و Swarm را معرفی کرد. Swarm یک امتیاز هیجان انگیز است که تنها در یک عنوان اصلی Call of Duty که Black Ops 2 است به نمایش گذاشته شده است.

در بلک آپس 2، Swarm یک امتیاز کشنده بود که به پایان بازی نزدیک می شد. و برای به دست آوردن امتیازات قابل توجهی نیاز داشت. و در این راهنما، نحوه باز کردن قفل Swarm در کالاف دیوتی موبایل را به شما نشان خواهیم داد.

مقالات مرتبط »  بهترین لود اوت EM2 کالاف دیوتی موبایل فصل 11

نحوه باز کردن قفل Swarm در کالاف دیوتی موبایل

Swarm پس از اولین بازی در Call of Duty Black Ops 2 به Call of Duty Mobile بازگشت. و بازیکنان اکنون پس از تقریبا 10 سال فرصت تجربه این ویژگی را دارند.

اگر در مورد Swarm هیجان‌زده هستید و می‌خواهید قفل آن را باز کنید، می‌توانید این کار را با رسیدن به ردیف 14 در بتل پس فصل 6 انجام دهید. Battle Pass همچنین خانه بسیاری از سلاح های جدید مانند مسلسل MX9 و تک تیرانداز Rytec AMR است.

بنابراین می‌توانید با کسب XP درون‌بازی یا خرید ردیف‌هایی با امتیاز COD، از مرحله ۱۴ بازی کنید. ردیف 14 به زمان زیادی نیاز دارد، اما با پشتکار، در نهایت به آن خواهید رسید.

یکی از مزایای خرید cp کالاف دیوتی موبایل از ارزان جم ، خرید بهترین و پیشرفته ترین زره برای زنده ماندن در برابر حملات دشمن است.

پس از رسیدن به ردیف 14، قفل Swarm را باز خواهید کرد. که در هنگام استفاده، “انبوهی از پهپادهای کشنده شکارچی” را آزاد می کند. Swarm در بازی چند نفره COD Mobile 1100 امتیاز قیمت دارد که بسیار گران است. در واقع، این پنجمین رکورد بالاترین امتیاز در بازی، پس از VTOL، EMP، Advanced UAV و Napalm است.

Swarm به نظر می رسد که یک پهپاد قاتل برای ایجاد لرز کافی نیست. اما اگر بتوانید تلاش کنید و قفل آن را باز کنید، قطعاً ارزشش را دارد. مهم است که توجه داشته باشید که این در ردیف‌های رایگان Battle Pass قرار دارد، بنابراین نیازی به خرید یک باندل Premium ندارید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت