ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
هیپ فایر در پابجی موبایل

راهنمای هیپ فایر در پابجی موبایل : دشمنان را حرفه ای بکشید (2023)

راهنمای hip-fire پابجی موبایل : دشمنان را مانند یک بازیکن حرفه ای بکشید (2023)

این مقاله به پنج استراتژی حیاتی برای تقویت مهارت های هیپ فایر در پابجی موبایل و کمک به اعزام دشمنان مانند یک حرفه ای می پردازد.

تسلط بر تیراندازی با آتش می تواند به معنای تفاوت بین پیروزی و شکست در میدان های نبرد سریع PUBG Mobile باشد. شلیک هیپ روشی برای شلیک سلاح شما بدون هدف قرار دادن مناظر است که امکان واکنش سریع‌تر و تحرک بیشتر را فراهم می‌کند. یادگیری این هنر مبارزه با دشمنان نیاز به فداکاری، ثبات و پشتکار بسیار زیادی دارد، چه تازه کار باشید و چه کهنه کار در این بازی نبرد رویال.

سایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال، بستری امن برای خرید یوسی پابجی موبایل است.

سلب مسئولیت:
PUBG Mobile در هند ممنوع است. به کسانی که در کشور هستند توصیه می شود این بازی را انجام ندهند. نکات ذکر شده در زیر ذهنی هستند و صرفاً نظرات نویسنده را منعکس می کنند.

نکاتی برای تسلط بر مبارزات هیپ فایر در پابجی موبایل

1) مکانیک هیپ فایر را درک کنید

قبل از شروع مبارزه در PUBG Mobile، اصول مکانیک هیپ فایر را یاد بگیرید. دقت هیپ فایر در پابجی موبایل تحت تأثیر متغیرهایی مانند نوع سلاح، سرعت حرکت و سرعت شلیک قرار دارد. هنگامی که با تفنگ های تهاجمی مخالفت می شود، سلاح های سبک تر مانند SMG اغلب در هنگام هیپ فایر دقیق تر هستند. درک این تمایزات شما را قادر می سازد تا بهترین سلاح را برای سناریوی هیپ فایر انتخاب کنید.

مقالات مرتبط »    کنترل لگد اسلحه AKM در پابجی موبایل 2023 : راهنمای جامع

2) حرکت خود را کامل کنید

برای هیپ فایر مؤثر در PUBG Mobile، حرکت صاف لازم است. اختلاس و استفاده از پوشش را در اولویت قرار دهید. هنگام شلیک، به چپ و راست ضربه بزنید تا خود را به هدفی دشوارتر برای حریف تبدیل کنید. هنگامی که در حال هیپ فایر هستید، از پوشش طبیعی مانند صخره‌ها، درختان و ساختمان‌ها برای ایجاد الگوهای شگفت‌انگیز استفاده کنید. تسلط بر حرکات شانس شما را برای بقا افزایش می دهد و دقت شما را در هنگام تیراندازی بهبود می بخشد.

3) انتخاب سلاح را بهینه کنی

اسلحه صحیح باید برای درگیری های موفق با هیپ فایر در پابجی موبایل انتخاب شود. SMGهایی مانند UMP45 و UZI به دلیل دقت خود در هنگام شلیک به خوبی شناخته شده اند. و آنها را برای درگیری های نزدیک ایده آل می کند. با توجه به گستردگی گلوله های گسترده، تفنگ های ساچمه ای به طور بالقوه می توانند در موقعیت های هیپ فایر نیز کشنده باشند. با این حال، هنگام شلیک اسلحه های هجومی، محتاط باشید – دقت آنها به شدت آسیب می بیند. همیشه از سلاح های مناسب با موقعیت استفاده کنید.

4) کنترل پس زدن (لگد اسلحه) را تمرین کنید

هیپ فایر در پابجی جوبایل نیازی به ADS (Aim Down Sights) ندارد. اما مدیریت پس زدن همچنان مهم است. حتی در حالت هیپ فایر، اسلحه ها دارای پس زدگی هستند که می تواند در طول انفجارهای طولانی مانع از دقت شما شود. با تیراندازی در فواصل کوتاه و اصلاح هدف در صورت نیاز، پس زدن را کنترل کنید. برای مدیریت پس زدگی و حفظ دقت در حین حرکت، این را با حرکت ترکیب کنید.

5) آگاهی از موقعیت و قرار دادن crosshair

بسیار مهم است که از محیط اطراف خود آگاه باشید. مینی نقشه خود را برای حرکات و صداهای دشمن کنترل کنید. هنگام هیپ فایر، موی ضربدری خود را در سطح سر یا بالای بدن نگه دارید. حتی بدون هدف گرفتن مناظر، این به طور چشمگیری شانس شما را برای فرود شلیک های کلیدی افزایش می دهد. اهداف نزدیک به شما را اولویت بندی کنید تا بتوانید از دقت هیپ فایر استفاده کنید.

به یاد داشته باشید:
تمرین باعث عالی می شود، بنابراین زمانی را صرف توسعه استعدادهای خود در موقعیت های مختلف کنید تا به نیرویی قوی در میدان نبرد تبدیل شوید. با این استراتژی ها در زرادخانه خود، به خوبی در مسیر موفقیت قرار خواهید گرفت و مانند یک حرفه ای واقعی، دشمنان را روانه خواهید کرد.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت