ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
کنترل لگد اسلحه AKM در پابجی موبایل

کنترل لگد اسلحه AKM در پابجی موبایل 2023 : راهنمای جامع

راهنمای PUBG Mobile برای کنترل ریکویل اسلحه AKM (2023)

این مقاله پنج تاکتیک حیاتی برای استفاده و کنترل لگد اسلحه AKM در پابجی موبایل برای تسخیر میدان جنگ را به شما آموزش می‌دهد.

در PUBG Mobile، AKM یک سلاح مرگبار است که به دلیل خروجی آسیب عالی و سازگاری آن مورد توجه قرار گرفته است. با این حال، مهمات قدرتمند آن با پس زدن قابل توجهی همراه است. تسلط بر مدیریت پس زدگی برای استفاده حداکثری از هر سلاح، به ویژه در مورد AKM ضروری است. چه تازه کار باشید و چه کهنه کار، تسلط بر پس زدن این اسلحه نیاز به فداکاری و پشتکار دارد.

با خرید یوسی پابجی موبایل باید در بخش های مختلف بازی برای ارتقاء سطح خود از آن استفاده کنید.

توجه داشته باشید:
نکات زیر ذهنی هستند و نظرات نویسنده را منعکس می کنند.

کنترل لگد اسلحه AKM در پابجی موبایل 2023

1) درک الگوی پس زدن AKM

قبل از مبارزه در PUBG Mobile، با الگوی پس زدن AKM آشنا شوید. اسلحه به سمت راست و بالا تمایل دارد. دانستن این الگو به شما این امکان را می دهد که عقب نشینی را به اندازه کافی پیش بینی کرده و با آن مقابله کنید. مدتی را در حالت تمرین با مشاهده الگو و احساس نحوه واکنش سلاح به آتش مداوم بگذرانید.

مقالات مرتبط »    راهنمای بهبود هدف و دقت در پابجی موبایل

2) تنظیمات حساسیت مناسب

کنترل دقیق پس زدگی با تنظیمات حساسیت مناسب آغاز می شود. حساسیت دوربین و ADS خود را در منوی تنظیمات برای یافتن تعادل تنظیم کنید. حساسیت کمتر می تواند کنترل را در جریان آتش سوزی های شدید بهبود بخشد، اما ممکن است توانایی شما را برای واکنش سریع به حریفان مختل کند. با پارامترهای مختلف آزمایش کنید تا ببینید چه چیزی برای سبک بازی شما بهترین کار را دارد.

3) تسلط بر تکنیک انفجار

به جای اسپری بی رویه دور، از انفجارهای تنظیم شده برای مدیریت پس زدگی استفاده کنید. برای حفظ دقت، در فواصل کوتاه 3 تا 4 گلوله شلیک کنید، تا پس زدن بین شلیک ها دوباره تنظیم شود. این استراتژی برای تعاملات میان برد مفید است، زمانی که دقت ضروری است. شلیک پشت سر هم برای تقویت حافظه عضلانی خوب است و می توانید به تدریج طول انفجارهای خود را با راحتی بیشتر افزایش دهید.

4) اتچمنت ها و لود اوت

تجهیز اتصالات مناسب به طور قابل توجهی کنترل پس زدگی را بهبود می بخشد. ضمیمه هایی مانند Compensator می توانند به کاهش عقب نشینی عمودی و افقی کمک کنند. جبران کننده، به طور خاص، به طور قابل توجهی عقب نشینی عمودی را به حداقل می رساند. در حالی که این پیوست به طور کامل پس زدگی را از بین نمی برد، توانایی شما را در مدیریت آن به طور چشمگیری بهبود می بخشد.

5) دریل های کنترل پس زدگی

کنترل پس زدن در PUBG Mobile نیاز به تمرین زیادی دارد. یک رژیم تمرین مداوم ایجاد کنید که در درجه اول بر کنترل لگد اسلحه AKM تمرکز دارد. با انفجارهای کوتاه شروع کنید و در نهایت با بهبود کنترل خود به موارد طولانی تر افزایش دهید. با پیوست های مختلف آزمایش کنید تا ببینید چگونه بر عملکرد سلاح تاثیر می گذارد. تیراندازی در حین بازی و حرکت نیز راهی عالی برای تقلید از رویدادهای واقعی در بازی است. تمرین مداوم منجر به بهبود عملکرد در طول بازی می شود.

کنترل لگد اسلحه AKM در پابجی موبایل ممکن است ترسناک به نظر برسد، اما با عزم راسخ و تمرین، می توانید استاد این سلاح مهیب شوید.

سلب مسئولیت:
PUBG Mobile در هند ممنوع است. به کسانی که در کشور هستند توصیه می شود این بازی را انجام ندهند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت