ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
گولم یخی

آموزش کامل نحوه استفاده از گولم یخی در کلش رویال

چگونه از Ice Golem در کلش رویال استفاده کنیم؟

ما در این آموزش به جزئیات استفاده از گولم یخی برای بیشترین مزیت آن خواهیم پرداخت. از جمله نکات و تاکتیک هایی که به شما کمک می کند در کلش رویال از رقبای خود پیشی بگیرید.

درک قدرت های ویژه هر کارت در کلش رویال برای پیروزی در نبردها ضروری است. Ice Golem یکی از این کارت ها است که به عنوان یک واحد تاکتیکی سالم و سازگار با انواع برنامه های تهاجمی و تدافعی ظاهر می شود.

سایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال، بستری امن برای خرید جم کلش رویال است.

بازیکنان می‌توانند جریان نبرد را به طور مؤثر کنترل کنند، حرکات نیروهای مخالف را دستکاری کنند و از فشارهای تهاجمی با ضربه‌پوینت‌های بالای گولم یخی ، سرعت حرکت کند و آسیب‌های مرگبار قوی پشتیبانی کنند.

مقالات مرتبط »     آموزش کامل نحوه انجام یک بازی پیشگویانه در کلش رویال

استراتژی های استفاده از گولم یخی در کلش رویال

1) استاد تانک دفاعی و کیتینگ

گولم یخی به دلیل نسبت بالای آن به قیمت آن، یک تانک دفاعی عالی در کلش رویال است. هنگامی که به طور مؤثر در موقعیت قرار می گیرند ممکن است آسیب زیادی از نیروهای مخالف وارد شود. و به واحدهای دفاعی یا برج های شما اجازه می دهد با آنها مقابله کنند. به دلیل سرعت حرکت کند، می تواند سرعت نبرد را دیکته کند و به نیروهای دفاعی شما زمان بیشتری برای تضعیف نیروهای مخالف می دهد.

Kiting در کلش رویال یکی از راه های کارآمد برای استفاده از گولم یخی است. شما می توانید حرکات نیروهای دشمن را با قرار دادن استراتژیک آنها کنترل کنید تا آنها را از برج ها یا سایر واحدهای دفاعی مهم دور کنید.

به عنوان مثال، می توانید از گولم یخی در خط مقابل استفاده کنید تا حریف خود را ترغیب کنید تا یک نیروی قوی مانند یک شاهزاده یا P.E.K.K.A را روی پل رها کند. و زمان ارزشمندی برای مقابله با آنها در اختیار شما قرار دهد. کسب مهارت در کیتینگ گولم یخی ممکن است یک مزیت دفاعی قابل توجهی برای شما فراهم کند.

2) damage dealer پاشش حمایتی

نقش اصلی گولم یخی دفاعی است. همچنین ارزش حمله را به عنوان یک فروشنده آسیب پاشش حمایتی ارائه می دهد. هنگامی که با نیروهای تک هدفی با آسیب زیاد مانند هاگ رایدر یا مینی پکا جفت می شود، آسیب مرگ گولم یخی می تواند گروهی از نیروهای دشمن را پاک کند و شرایط پیروزی شما را برای رسیدن به برج حریف باز کند.

در حالی که شرایط پیروزی شما بر روی آسیب زدن متمرکز است، Ice Golem می تواند جلوتر از فروشنده آسیب شما مستقر شود. تا به عنوان یک سپر عمل کند و آسیب سربازان یا ساختمان های دفاعی حریف را جذب کند.

علاوه بر این، ممکن است حریف به دلیل اثر کند آسیب مرگ، پاسخ مناسب را دشوارتر ببیند، که به نیروی تهاجمی شما شتاب بیشتری می دهد. برای استفاده کامل از قابلیت تهاجمی گولم یخی ، تمرین و زمان بندی ضروری است. استقرار خیلی زود یا خیلی دیر سلاح، کارایی آن را کاهش می دهد.

3) کارت Cycle و پل پشتیبانی از bridge spam

به عنوان یک کارت پشتیبانی انعطاف پذیر، Ice Golem در استراتژی های سریع و مبتنی بر چرخه برتری دارد. به دلیل هزینه اکسیر ارزان آن، برای عبور سریع از عرشه و اعمال فشار مداوم بر حریف از طریق استقرار مکرر عالی است.

گولم یخی زمانی که با کارت‌های چرخه دیگری مانند اسکلت ها یا روح یخی جفت می‌شود، می‌تواند پایه اصلی استراتژی‌های bridge spam باشد و با استقرار سریع و ارزان نیرو بر مخالفان غلبه کند.

شما می‌توانید استراتژی بازی حریف خود را مختل کنید و با اعمال فشار مداوم بر روی پل، فرصت‌هایی را برای برج‌های او ایجاد کنید. هنگام استفاده از استراتژی‌های bridge spam، مراقب مدیریت اکسیر خود در کلش رویال باشید. متعهد شدن بیش از حد می تواند شما را در معرض فشارهای متقابل قرار دهد، بنابراین بین حمله و دفاع تعادل برقرار کنید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت