ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
طلسم فایربال

آموزش کامل نحوه استفاده از طلسم فایربال در کلش رویال

چگونه از Fireball در کلش رویال استفاده کنیم؟

این مقاله نحوه استفاده از طلسم فایربال را توضیح می دهد. ابزار قدرتمندی که می تواند نتیجه هر درگیری را در کلش رویال تغییر دهد.

سایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال، بستری امن برای خرید جم کلش رویال است.

در کلش رویال، طلسم فایربال بسیار همه‌کاره و قدرتمند است .که می‌توان از آن برای قطع کردن پیشروی‌های حریف، نابود کردن نیروهای دشمن که در کنار هم هستند، یا برج‌های کرون تاور در کلاس‌مارت مخالفان، تسلط بر بازی‌های ذهنی، پیش‌بینی حرکات و تسلط بر محاسبات تجارت اکسیر استفاده کرد. شما می توانید با برنامه ریزی و تجربه تمام قدرت فایربال را آزاد کنید. و آن را از یک طلسم ساده به یک سلاح ویرانگر در میدان نبرد تبدیل کنید.

مقالات مرتبط »      آموزش کامل نحوه استفاده از گولم یخی در کلش رویال

استراتژی های استفاده از طلسم فایربال در کلش رویال

1) اولویت و جایگاه هدف

شناسایی اهداف با ارزش بالا

قبل از پرتاب Fireball، عرشه حریف را برای یافتن اهداف با ارزش بررسی کنید. اینها معمولاً شامل نیروهای پشتیبانی می‌شوند که در اطراف واحدهای سنگین‌تر مانند رویال جاینت یا جاینت، و همچنین نیروهای توپ شیشه‌ای مانند Witch، Wizard و Musketeer در کلش رویال، گروه‌بندی می‌شوند.

نیروهای خوشه ای

فایربال در برابر نیروهای گروه بندی شده کاملاً مؤثر است. برای استفاده حداکثری از یک گلوله آتشین، سعی کنید تا جایی که می توانید به نیروهای دشمن ضربه بزنید. به دنبال موقعیت هایی باشید که در آن مخالفان سربازان را جمع کرده اند، مانند پشت یک تانک یا در هنگام حمله ازدحامی.

زمان بندی کلیدی است

منتظر لحظه بهینه برای پرتاب Fireball باشید. اگر حریف شما گروهی از نیروها را پشت برج خود انداخت، به آنها زمان بدهید تا قبل از پرتاب طلسم فایربال دور هم جمع شوند تا از حداکثر آسیب و ارزش طلسم مطمئن شوید.

2) محاسبه ارزش و بازده اکسیر

معاملات اکسیر را محاسبه کنید

در نظر بگیرید که چه مقدار اکسیر برای سربازان دشمن در حالی که یک گلوله آتشین به سمت آنها شلیک می کند، هزینه می کند. در صورت امکان، به اهداف با ارزشی که هزینه اکسیر بیشتری نسبت به خود فایربال دارند، ضربه بزنید تا معاملات اکسیر مطلوب را به دست آورید. نمونه ای از تجارت سودمند اکسیر زمانی است که از طلسم فایربال برای از بین بردن تفنگدار 4 اکسیر استفاده می شود.

آسیب به برج

اهمیت استفاده از طلسم فایربال برای وارد کردن آسیب مستقیم به Crown Tower حریف را دست کم نگیرید. ارزش آن را دارد که همزمان به نیروهای مخالف حمله کنید و سلامت برج را از بین ببرید، به خصوص در مراحل بعدی بازی که هر ضربه مهمی است.

گلوله آتشین دفاعی

استفاده از Fireball در حالت تدافعی می‌تواند در موقعیت‌های خاصی سودمند باشد، مانند زمانی که یک نیروی مخالف در حال ازدحام برج شما است یا زمانی که می‌خواهید جلوی پیشروی آنها را بگیرید. از آن عاقلانه استفاده کنید تا برای ضد فشار خود زمان بخرید یا از آسیب عمده به برج های خود در کلش رویال جلوگیری کنید.

3) بازی های ذهنی و بازی های پیش بینی کننده

نمایشنامه های پیش بینی کننده

برای انجام حرکات فایربال استراتژیک، مکان نیروهای حریف و الگوهای حرکتی خود را پیش بینی کنید. اگر احساس کردید که آنها یک نیروی پشتیبانی را پشت تانک خود می فرستند تا بتوانید هر دو نیرو را در حین همگرا شدن، دستگیر کنید. این امر مستلزم داشتن درک کامل از عرشه و سبک بازی حریف است.

اغوا و فریب

از طلسم فایربال به عنوان یک فریب استفاده کنید تا دشمن خود را مجبور کنید تا نیروهای ارزشمند خود را در یک منطقه خاص مستقر کند. شما می توانید با وادار کردن حریف خود به استقرار نیروهای خود در طرف مقابل میدان، به طور مؤثر پاسخ دهید. به عنوان مثال، با استفاده مکرر از Fireball در یک طرف عرصه.

تأثیر روانی

انتخاب های حریف شما ممکن است تحت تأثیر احتمال یک طلسم فایربال باشد. حتی اگر شما همیشه آن را در دسترس ندارید، شانس استفاده از آن می‌تواند مانع از گروه‌بندی نیروها یا فرستادن نیروهای بیش از حد به سمت آن‌ها شود و به شما دست بالا را در تنظیم سرعت در کلش رویال می‌دهد.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت