ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
اپراتور اسکین پادشاه گابلین

نحوه دریافت اپراتور اسکین پادشاه گابلین حماسی در کالاف دیوتی موبایل

چگونه پوست اپراتور Goblin King Epic را به صورت رایگان در CoD Mobile دریافت کنیم؟

در این مقاله، ما شما را از طریق مراحل باز کردن قفل اپراتور اسکین پادشاه گابلین حماسی در کالاف دیوتی موبایل راهنمایی می‌کنیم.

با خرید CP کالاف دیوتی موبایل می توانید مهمات ، لباس و سلاح های پیشرفته برای شخصیت های بازی تهیه کنید.

از علاقه مندان به CoD Mobile هستید و مشترک Prime Gaming هستید؟ پس خبرهای خوبی برای شما وجود دارد. اکنون این فرصت را دارید که اپراتور اسکین پادشاه گابلین حماسی را به صورت رایگان بدست آورید. دارای یک پالت رنگ روشن با ماسک صورت است. که ظاهری تهدیدآمیز دارد و برخی نقوش جمجمه ای شکل که به جذابیت آن می افزاید.

مقالات مرتبط »     storm ball در کالاف دیوتی موبایل : نحوه باز کردن قفل نارنجک تاکتیکی

مراحل دریافت اپراتور اسکین پادشاه گابلین حماسی در کالاف دیوتی موبایل به صورت رایگان

مرحله 1) به وب سایت Prime Gaming دسترسی پیدا کنید

ابتدا مطمئن شوید که به حساب Prime Gaming خود وارد شده اید. سپس با دنبال کردن لینک ارائه شده به وب سایت Prime Gaming بروید: https://gaming.amazon.com/goblin-king/dp/amzn1.pg.item.4f0c23e8-beb1-4e68-b9c0-b67cd05c0359?ingress=amzn.

مرحله 2) ردیم کد را دریافت کنید

پس از ورود به وب سایت، دکمه “دریافت محتوای درون بازی” (Get In-Game Content) را پیدا کرده و روی آن کلیک کنید. این عمل یک کد بازخرید منحصر به فرد برای شما ایجاد می کند. این کد را کپی کنید، زیرا در مراحل بعدی به آن نیاز خواهید داشت. قبل از بازیابی ردیم کد ، مطمئن شوید که به حساب Prime Gaming خود وارد شده اید.

مرحله 3) از CoD Mobile Redemption Center دیدن کنید

با مراجعه به https://www.callofduty.com/redemption به مرکز رسمی ردیم کالاف دیوتی موبایل بروید. در اینجا از شما خواسته می‌شود که UID خود را وارد کرده و ردیم کدی را که از وب‌سایت Prime Gaming دریافت کرده‌اید جای‌گذاری کنید. علاوه بر این، برای اطمینان از امنیت تراکنش، باید شماره تأیید ارائه شده را وارد کنید.

مرحله 4) تأیید و ارسال کنید

قبل از زدن دکمه ارسال، اطلاعاتی که ارائه کرده‌اید را دوباره بررسی کنید. اطمینان از صحت UID و کد بازخرید بسیار مهم است. سپس فرم را ارسال کرده و اقدام خود را تایید کنید.

مرحله 5) پاداش خود را در CoD Mobile مطالبه کنید

پس از ردیم کردن موفق کد، به Call of Duty Mobile بروید. صندوق پستی درون بازی خود را بررسی کنید. جایی که اپراتور اسکین پادشاه گابلین حماسی را خواهید دید. توجه داشته باشید که هر کد بازخرید منحصر به فرد است و فقط برای یک حساب کار می کند. از اشتراک گذاری کدها خودداری کنید. زیرا این کدها کاملاً یک کد برای هر حساب هستند. تنها چیزی که باقی می ماند استفاده از پوست و مقابله با چالش های جدید است.

باز کردن محتوای انحصاری درون بازی مانند اپراتور اسکین پادشاه گابلین حماسی، یک لایه هیجان اضافی را به تجربه کالاف دیوتی موبایل شما اضافه می کند. با مشارکت Prime Gaming و Call of Duty Mobile، مشترکین می‌توانند از مزایا و جوایزی برای بهبود گیم‌ پلی خود بهره‌مند شوند.

همانطور که گفته شد، این یک سیستم یک کد برای هر حساب است. بنابراین مطمئن شوید که انحصاری را دست نخورده نگه دارید. زیرا از اضافه شدن جدید درون بازی خود لذت می برید. بازیکنان کالاف دیوتی موبایل باید از این پوسته رایگان شگفت انگیز در این فصل تعطیلات قدردانی کنند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت

  • کالاف باز

    سلام اما تو مرحله دوم هیج کدی به من نداد🤨

  • محمد

    سلام