ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
رویداد Deal Damage فری فایر

رویداد Deal Damage فری فایر مکس جعبه Gilded Large Tote Loot را ارائه می دهد

ahmadian

چگونه می توان جعبه غارت بزرگ طلاکاری شده را در Free Fire MAX دریافت کرد؟

Free Fire MAX عمدتاً مملو از رویدادها است. زیرا این موارد با موفقیت گیمرها را درگیر بازی نگه داشته است. رویداد Deal Damage فری فایر مکس جدیدترین معرفی در سرور هندی است. که به کاربران اجازه می‌دهد تا جعبه غارت بزرگ طلاکاری شده (Gilded Large Tote Loot) را بدون هزینه جمع‌آوری کنند.

ارزان جم با سابقه‌ ای درخشان و دارای نماد اعتماد در حوزه خرید جم فری فایر سریع و ارزان، جم را به حساب بازی شما واریز می کند.

همانطور که از نام رویداد Deal Damage فری فایر مکس مشخص است، افراد برای دریافت جوایز باید مقدار مشخصی خسارت وارد کنند. راهنمای دقیق رویداد جدید در بخش زیر ارائه شده است.

مقالات مرتبط »  رویداد Bunny فری فایر چه آیتم ها و محتوای جدیدی به همراه دارد؟

رویداد Deal Damage فری فایر مکس یک جعبه غارت بزرگ طلاکاری شده رایگان ارائه می دهد

The Deal Damage Challenge آخرین رویدادی است که به عنوان بخشی از Mission: Makeover فعلی به Free Fire MAX اضافه شده است. در 21 فوریه 2023 برای بازیکنان در سرور هند در دسترس قرار گرفت و تا 23 فوریه 2023 فرصت دارید.

همانطور که قبلاً اشاره شد، برای دریافت لوت باکس بزرگ طلاکاری شده به صورت رایگان، باید خسارت وارد کنید. شرط مورد نیاز 10000 خسارت تعیین شده است. توسعه دهندگان هیچ محدودیت خاصی برای حالتی که شما باید شرایط ذکر شده را برآورده کنید تعیین نکرده اند.

بنابراین، انجام الزامات رویداد Deal Damage فری فایر مکس چندان دشوار نیست. حتی کاربران تازه کار نیز می توانند از این فرصت استفاده کنند.

مراحل دریافت جعبه Gilded Large Tote Loot در Free Fire MAX

در صورت هر گونه سردرگمی در مورد فرآیند بدست آوردن لوت باکس طلایی شده بزرگ در فری فایر مکس، می توانید دستورالعمل های ارائه شده در زیر را دنبال کنید:

مرحله 1: ابتدا حالت بازی Free Fire MAX مورد نظر را بازی کنید تا آسیب مورد نیاز از رویداد جاری جمع شود.

شما می توانید پیشرفت آسیب وارد شده را از طریق بخش رویداد مشخص شده پیگیری کنید.

مرحله 2: تب رویدادها را در عنوان بتل رویال باز کنید. برای این کار بر روی گزینه مربوطه از منوی سمت راست کلیک کنید.

مرحله 3: بخش Mission Makeover را از منوی افقی انتخاب کنید. رویداد Deal Damage فری فایر مکس را برای انتخاب Deal Damage Challenge انتخاب کنید.

مرحله 4: پس از دسترسی به بخش رویداد، روی دکمه claim در کنار جعبه لوت کلیک کنید تا جایزه را دریافت کنید.

اگر می خواهید این لوت باکس اسطوره ای را تجهیز کنید، این کار را می توانید از طریق بخش خزانه بازی انجام دهید. علاوه بر این، با توجه به نادر بودن جعبه غارت بزرگ طلاکاری شده، به نفع آنهاست که فرصت دریافت رایگان به حساب خود را از دست ندهند.

دیگر رویدادهای موجود Mission: Makeover در Free Fire MAX

کمپین رویداد Mission: Makeover بلافاصله پس از اتمام برمودا دریمز راه اندازی شد. و در چند هفته گذشته در دسترس بوده است. علاوه بر لوت باکس، فقط می‌توانید یک کوپن Diamond Royale از طریق Try Shotgun Blitz و موسیقی از طریق Play BR: Style it Up دریافت کنید.

رویداد وب همچنین برای چند روز آینده به صورت زنده برگزار می‌شود. لباس‌های آزمایشی رایگان Nightlife Hoodie، Pet Skin:Trendy Rockie و چندین لباس آزمایشی دیگر را ارائه می‌کند. با این حال، برای ردیم کردن آنها از بخش تبادل فروشگاه، باید توکن‌های مورد نیاز را جمع‌آوری کنید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت